Být Charlie – chránit svobodu projevu Merkelové dlouho nevydrželo
Atentát na francouzský satirický časopis Charlie Hebdo byl spáchán 7.ledna 2015. Následujících pochodů Je sius Charlie se zúčastnila i Angela Merkelová a hlásila se tak ke svobodě projevu. Moc dlouho jí to nevydrželo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.2.2018 v 09:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Topolánek: Jako prezident budu chránit svobodu lidí
Za svou základní hodnotu považuje prezidentský kandidát Mirek Topolánek svobodu. Jako prezident ji bude chránit a bojovat za ni. Mirek Topolánek to uvedl na dnešní tiskové konferenci, na níž představil svou prezidentskou vizi domácí politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Svobodu projevu musíme chránit
Žijeme přece ve svobodné zemi, kde má každý právo říkat své názory. To platí samozřejmě i pro hudebníky či herce. Je dobře, že jim není jedno, co se děje. A proč by měl někdo umělcům určovat, co mají říkat a jaká forma protestu je „vhodná“?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Takto škaredý článek o Angele Merkelové jste dlouho nečetli
Japonský deník Modern Tokyo Times tvrdě kritizuje praktiky německé kancléřky Angely Merkelové a přirovnává je k éře NDR či fašistického Německa. Zejména v souvislosti se špehováním úřadů německých občanů, kteří kritizují přistěhovaleckou politiku Merkelové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Policie má občany chránit, ne korigovat jejich názory
Je nepřijatelné, aby policie na akademické půdě řešila vyvěšení tibetské vlajky, jak se to stalo v případě FAMU. Policie má chránit naši bezpečnost a naši svobodu. Česká policie není agentura prosazující čínské zájmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2016 v 17:34, zobrazit podobné
FOTO A zase ti muslimové. Na Charlie Hebdo prší výhrůžky za tuto karikaturu
Francouzská redakce Charlie Hebdo je podle serveru TheLocal.fr opět čelí výhrůžkám kvůli karikatuře, v níž figurují muslimové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Merkelová v Bavorsku pronesla projev, který mnohé překvapí
Třiašedesátiletá německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) dlouho prosazovala svobodu pohybu. V projevu v Bad Kissingenu v Bavorsku ale nejmocnější německá politička oznámila, že je třeba dál střežit německé hranice. Ty jdou hlídány už od roku 2015 a režim kontrol má i nadále pokračovat. Informoval o tom server německého deníku Bild.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Úsvit bojuje za svobodu slova. Parlament ji nesmí omezovat
Opoziční Hnutí Úsvit - Národní koalice chce vložit do ústavy nové ustanovení, které by Parlamentu znemožnilo vydávat zákony omezující svobodu slova nebo tisku. Na dnešní tiskové konferenci o tom informovali představitelé hnutí. Podle nich půjde o novelu zaručující absolutní svobodu projevu. Svůj návrh předložili ve Sněmovně do legislativního procesu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Pitomci, zm... Aktivista se naštval kvůli projevu šéfa bojovníků za svobodu o imigraci
Projev předsedy Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslava Vodičky na terezínské tryzně zaujal aktivistu Jana Vrobela. Na svém facebookovém profilu se však k němu nevyjádřil příliš lichotivě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Europoslanec Mach: Svobodu a samostatnost musíme trvale chránit
výročí srpna 1968
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Charlie Hebdo si opět zahrává. Muslimové budou zuřit
Před více než dvěma a půl lety se stala redakce francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo terčem teroristického útoku. Po vydání aktuální „protiislámské“ obálky půjde možná členům redakce opět o život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist