Zeman do voleb uměle vtáhl téma migrace. Zneužil lidské tragédie, sdělil PL Daniel Herman
ROZHOVOR Na strachu z imigrace si podle exministra kultury a místopředsedy KDU-ČSL Daniela Hermana někteří politici postavili své programy. „Počítám mezi ně i pana prezidenta, který strašil tímto neexistujícím faktorem. Bohužel populismus má velmi silný vliv na to, jak lidé přemýšlejí, takže to určitě svoji roli hrálo. Mně to přijde jako nezodpovědné zacházení s lidskou tragédií. Ale nelze zpochybnit, že to funguje,“ řekl Daniel Herman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k vítězství Miloše Zemana v prezidentské volbě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Říkat pravdu je osvobozující, sdělil Daniel Herman ženě, která mu spílala
V posledních hodinách odpověděl ministr kultury Daniel Herman na řadu čtenářských dotazů, které se sešly na jeho profilu na serveru ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Brady, německé spolky, nadávky. Daniel Herman statečně čelil občanům a sdělil PL své klíčové politické rozhodnutí
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz rozepsal nad otázkami čtenářů. Mimo jiné se vyjádřil ještě ke kauze (ne)vyznamenaného strýce Jiřího Bradyho i setkání s dalajlámou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Daniel Herman: Většina československých Němců zklamala, ale mnozí pod nacismem trpěli stejně jako Češi
Z PROFILŮ Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) zase jednou usedl k počítači a jal se odpovědět na další várku dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné jim sdělil, zda věří ministru financí Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Senátní kandidát Kos má problém: Zneužil prý radniční databázi. Je to lež, sdělil nám
AKTUALIZOVÁNO Senátní kandidát ve volebním obvodě Praha 11 Ladislav Kos má těsně před volbami další závažný problém. Ve volební kampani údajně zneužil mailovou databázi místní radnice Jižního Města a rozeslal stovkám lidí výzvu, aby ve 2.kole voleb volili právě jeho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Herman: Téma identity a společného dialogu je mi osobně velmi blízké
Daniel Herman se v Gdyni setkal s ministry kultury Polska, Maďarska a Slovenska
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Kauza Brady: Nový důkaz, že je Zeman vyděrač? Daniel Herman vytasil mail
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se nevzdává. Serveru Blesk.cz nyní zaslal text e-mailu, který měl poslat svému strýci Jiřímu Bradymu dne 8. září po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem na slovenském velvyslanectví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
FOTO Daniel Herman je hustokrutopřísnej týpek a my si ho secsakramentsky vážíme! jásají odpůrci Zemana. A vymysleli pro ministra poctu
Hustokrutopřísný Daniel Herman na plackách „frčí“. Alespoň podle jejich tvůrců, kteří se je rozhodli propagovat na facebookovém profilu Komunisté nepatří ke kormidlu. Jde o reakci na skutečnost, že Daniel Herman přijal Jeho Svátost dalajlámu i přesto, že mu to bylo rozmlouváno z Hradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Návštěvu sudetského sjezdu jsem měl předjednanou s politiky, sdělil Herman. Jeden z nich se už ozval
Předseda poslaneckého klubu hnutí Úsvit Marek Černoch odmítá, že by s ním ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) konzultoval plán navštívit sněm Sudetoněmeckého landsamanšaftu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOP 09 dokáže jen nadávat na Babiše a na mě, kritizoval Zeman
V rozhovoru pro Českou televizi se prezident Miloš Zeman obsáhle vyjádřil také k tématu migrace. Nastínil situaci, za které se může Česká republika stát státem, kde se objeví nejeden migrant. Všem politickým stranám však doporučil, aby se nezaměřovaly jen na téma migrace, ale také na nějaké pozitivní téma. Jako špatný příklad pro ostatní uvedl Zeman TOP 09. „TOP 09 nadává akorát na Babiše a na mě, ale jinak neví, co chce,“ je přesvědčen prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Zhubnul jsem, pochlubil se Zdeněk Škromach. A ministr Herman sdělil občanovi cosi o ČT
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) si na přání čtenářů ParlamentníchListů.cz zavěštili, co nás v novém roce čeká a nemine. Oba dva zmínili ve svých prognózách migrační krizi. Herman v této souvislosti zdůraznil, že bychom neměli migrantům ustupovat. Naopak je prý třeba se hrdě hlásit k vlastní identitě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist