Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.371x, což odpovídá cca 175.894-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Levová (SPD): Pracovní tábor Lety
Pracovní tábor Lety je opět na scéně. Pojďme se podívat na to, jací jsme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Čáslavská, udavač Filip, Schwarzenberg a tábor v Letech, uprchlíci. Promlouvá hlasitý Jan Šinágl
„Babiš je zvyklý myslet a jednat věcně, logicky, nazývat věci pravými jmény. Lety ukazují, jak sociálně citlivá je romská otázka... Mimochodem je zajímavé, že se pracovní tábor Lety v souvislosti s rodinou Karla Schwarzenberga moc nepřipomíná. Doporučuji k tématu knihu Bouře,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz antikomunistický aktivista a publicista Jan Šinágl, jenž se mimo jiné svěřil i s tím, co si myslí o českých komunistech. „Oficiální komunisté se stali živým skanzenem pro pobavení mnohých,“ tvrdí například.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš promluvil o Romech a jejich vztahu k práci. Tak upřímně, že Dienstbier žádá jeho okamžitou rezignaci
„To, co píšou v novinách, ti blbečci, že tábor v Letech byl koncentrák, to je lež, byl to pracovní tábor. Kdo nepracoval, šup a byl tam,“ měl říct včera ministr financí Andrej Babiš (ANO) při své návštěvě ve Varnsdorfu. Uvádí to alespoň server Aktuálně.cz. Poté, co Babiš sklidil kritiku, proti článku se ohradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Zase se to využije tak, že za to všechno mohou cikáni, vyjádřila se Jiřina Šiklová
Socioložka Jiřina Šiklová se pro dnešní vydání deníku Blesk vyjádřila k výroku ministra financí a vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), který pronesl o táboru v Letech. Ten se v minulých dnech nechal slyšet, že nešlo o koncentrační tábor, ale o pracovní tábor pro Romy. Poté, co jeho slova rozbouřila politickou scénu, omluvil se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Martan (SPO): Nejen Lety, ale i pramen Vltavy na Šumavě uctívejme
V současné době se ve veřejném prostoru udržuje téma "popírání holocaustu" v souvislosti s táborem Lety u Písku a výroky poslanců strany SPD. Obdobný tábor byl v místě pramen Vltavy u Kvildy, ale o něm se již 25 let mlčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Babišův výrok jsem z kontextu nevytrhl, odmítá Hradilek
Značný rozruch na české politické scéně vyvolal v pátek svým výrokem při návštěvě severočeského Varnsdorfu Andrej Babiš. Jeho slova totiž zachytil fotograf Aktuálně.cz Ludvík Hradilek. Pořídil fotku z návštěvy ministra financí ve Varnsdorfu a k ní přidal popisek: „Byly doby, kdy všichni Romové pracovali. To co píšou v novinách, ti blbečci, že tábor v Letech byl koncentrák, to je lež. Byl to pracovní tábor. Kdo nepracoval – a šup, byl tam.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš dnes navštíví bývalý romský koncentrační tábor v Letech
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) dnes navštíví bývalý koncentrační tábor pro Romy v Letech na Písecku. Přijede sem poté, co minulý týden ve Varnsdorfu podle fotoreportéra Aktuálně.cz prohlásil, že je lež, že Lety byly koncentračním táborem. Za výrok se Babiš omluvil a slíbil také peníze na postavení památníku. Do Letů dnes vicepremiéra doprovodí ministři spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a kultury Daniel Herman (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Maxová (ANO): Chceme levnější teplo pro Tábor
Rada Města Tábora řeší již delší dobu zajištění dodávky tepla pro město Tábor pro budoucí léta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Mám návrh - vybudujme nový progresivní pracovní tábor v Letech
Je dobré, že se Bohuslav Sobotka tak rozčílil nad řešením romské otázky v Česku. Tak situace je katastrofická. To – jak kuse zdůraznil Andrej Babiš – před rokem 1989 rozhodně nebylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Novinář udělá i z nevinné věci monstrum. Ať si Topka křičí, to nám vždycky pomůže. Politici žádají Babišovu hlavu, Martin Komárek a další ho hájí
„Výrok je zneužíván proti mně. Stokrát opakovaná lež stává se pravdou,“ reagoval kromě omluvy všem, kterých by se mohl dotknout, pro ParlamentníListy.cz vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Jeho rezignaci důrazně žádají čelní představitelé politické scény a to jak z opozice, tak z koalice. ParlamentníListy.cz požádaly o názor na situaci také politiky ANO. Vlnu pobouření totiž způsobil popisek pod fotografií z návštěvy vicepremiéra Babiše ve Varnsdorfu na Aktuálně.cz, kde bylo uvedeno: „Byly doby, kdy všichni Romové pracovali,“ říká pan ministr. „To, co píšou v novinách, ti blbečci, že tábor v Letech byl koncentrák, to je lež, byl to pracovní tábor. Kdo nepracoval, šup a byl tam.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Uherskohradišťská nemocnice: Příměstský tábor „Skalpel, prosím - operace nutná!"
V Uherskohradišťské nemocnici se konal příměstský tábor "Skalpel, prosím - operace nutná!", který byl zaměřený na zdravotní výchovu dětí ve věku od 6 do 15 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist