Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.983x, což odpovídá cca 207.827-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
KDU-ČSL zahájila jednání s parlamentními demokratickými stranami
KDU-ČSL v duchu svého usnesení z Celostátní konference zahájila sérii jednání s demokratickými parlamentními stranami. První jednání proběhlo se zástupci České pirátské strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Fiala (ODS): Vládě v demisi musíme nastavit jasné mantinely
Petr Fiala představil tři iniciativy, se kterými půjdou občanští demokraté do jednání s ostatními parlamentními stranami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
STAN: Špunt demokratické vlády je obviněný premiér
Starostové se všemi demokratickými stranami jednali o cestě ven z aktuální vládní krize. Výsledkem jednání byla shoda, že demokratické vládě brání obviněný premiér Andrej Babiš, který přesto trvá na své pozici a odmítá o tom jednat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Keremidský (SPO): Pohádkáři ze Staromáku
Páteční sešlost na Staroměstském náměstí v Praze zahájila kampaň před prezidentskými a parlamentními volbami. Kdo říká něco jiného, nemluví pravdu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOP 09 má detailní vyúčtování kampaně
TOP 09 je lídrem v transparentnosti kampaní mezi českými parlamentními stranami. I tentokrát zveřejňuje detailní přehled nákladů na volební kampaň pro krajské a senátní volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Kalousek si popovídal s novinářkou od Pavla Šafra. Neměli byste přehlédnout
Miroslav Kalousek hovořil s redaktorkou webu Svobodné fórum Johanou Hovorkovou o tom, jak se omezuje svoboda, jak nás spolupráce Miloše Zemana a Andreje Babiše tlačí na východ a o tom, jak ČSSD asi nebude moci v prezidentských volbách spolupracovat s ostatními demokratickými stranami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Koukal: Snídaně s předsedou bavorské AfD Petrem Bystronem
Ostrakizovaná Alternativa pro Německo není extremistickou stranou, sdílí mnohé názory a priority se standardními parlamentními stranami u nás. Migrační krize obnažuje neschopnost EU. Evropští politici jsou v zajetí appeasementu k Tureckému vydírání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Starosta Uherského Hradiště: Tolerance vůči nesnášenlivosti se u nás nebezpečně zvýšila
Principy uplatňované ODS by chtěl Stanislav Blaha (ODS) přenést i na kraj. Na rozdíl od minulosti je ale nyní mnohem otevřenější jednání se všemi demokratickými stranami. Proč? Za své hlavní priority označil zdravotnictví a zastavení snižování počtu obyvatel v kraji. Nevyhnuli jsme se ale ani palčivému tématu osob bez přístřeší či řadě dalších problémů města. A nepatrně v čase jsme se vrátili i k návštěvě čínského prezidenta. „Míra servility, se kterou jsme čínské hosty přijali, byla hraniční. Být uctivý ani zdaleka neznamená, že bychom měli verbálně popírat naše spojenecké smlouvy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 13:34, zobrazit podobné
Průzkum: Nejvěcněji komunikují Piráti, jejich protikladem jsou Realisté
Komunikace politických stran mimo jiné vypovídá o jejich postojích a chování. Na základě článků publikovaných nejvýznamnějšími politickými stranami na jejich internetových stránkách a blozích jejich představitelů před parlamentními volbami 2017, v období od ledna do září letošního roku, nejvěcněji komunikovali Piráti. Tři tradiční strany, ČSSD, KDU-ČSL a ODS, komunikují ve srovnání s loňským rokem emotivněji, texty ANO jsou nesourodé. Nejméně racionálně před parlamentními volbami komunikovali SPD a Realisté. Informace vyplývají ze studie analytika poradenské společnosti Bisnode Milana Petráka a čerpají z unikátní metodiky analýzy skupinové iracionality, kterou vyvinul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Europoslanec Ježek vyzývá ANO, aby nespolupracovalo s KSČM a SPD
Hnutí ANO by se mělo snažit najít společnou řeč s demokratickými stranami ve Sněmovně a mělo by se vyhnout spolupráci s KSČM a SPD. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl europoslanec Petr Ježek, který v ANO vytvořil názorovou platformu s cílem usilovat o liberální a proevropské směřování Česka. Zároveň vyjádřil politování nad tím, že ANO nepostavilo vlastního prezidentského kandidáta proti současné hlavě státu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Starostové ukazují, že i s malou stranou se dá zahrát velké divadlo. Teď ještě vymyslet pro Babiše ten správný obojek
Klobouk dolů před Starosty a nezávislými. Sice se čtyřměsíčním zpožděním, ale stále jako první pochopili realitu sněmovních volbách: tedy že žádná vláda bez ANO nevznikne a že Andrej Babiš nikdy sám nevyvolá vážně míněnou debatu o kabinetu s demokratickými stranami, aby se nemusel vzdát hry s extrémistickou kartou. Starostové proto jako první vylezli z ulity vznešené izolace a nabídli se Babišovi do vlády, což jistě může skončit jejich…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.2.2018 v 06:40, zobrazit podobné
TOPlist