Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.482x, což odpovídá cca 181.686-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
KDU-ČSL zahájila jednání s parlamentními demokratickými stranami
KDU-ČSL v duchu svého usnesení z Celostátní konference zahájila sérii jednání s demokratickými parlamentními stranami. První jednání proběhlo se zástupci České pirátské strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Fiala (ODS): Vládě v demisi musíme nastavit jasné mantinely
Petr Fiala představil tři iniciativy, se kterými půjdou občanští demokraté do jednání s ostatními parlamentními stranami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Neblábolíme, děláme konstruktivní opozici, chlubil se Witowské šéf Pirátů
Jednání o vládě ani přibližně šest měsíců od voleb stále neberou konce. Jak hodnotí často vypjatou politickou situaci předseda strany Pirátů Ivan Bartoš? I o tom diskutovala Světlana Witowská s předsedou strany v Interview ČT24. Řešení vidí v tom, aby hnutí ANO navrhlo někoho jiného na post premiéra, a tím by se odblokovala jednání s demokratickými stranami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
STAN: Špunt demokratické vlády je obviněný premiér
Starostové se všemi demokratickými stranami jednali o cestě ven z aktuální vládní krize. Výsledkem jednání byla shoda, že demokratické vládě brání obviněný premiér Andrej Babiš, který přesto trvá na své pozici a odmítá o tom jednat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ODS pobyt v opozici neposílí
Diskuse o tom, zda Andrej Babiš jedná diletantsky, když přebíhá mezi parlamentními stranami a nabízí ODS „účast ve vládě“, poškozují paradoxně ty, které oslovuje víc než jeho osobně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Průzkum: Nejvěcněji komunikují Piráti, jejich protikladem jsou Realisté
Komunikace politických stran mimo jiné vypovídá o jejich postojích a chování. Na základě článků publikovaných nejvýznamnějšími politickými stranami na jejich internetových stránkách a blozích jejich představitelů před parlamentními volbami 2017, v období od ledna do září letošního roku, nejvěcněji komunikovali Piráti. Tři tradiční strany, ČSSD, KDU-ČSL a ODS, komunikují ve srovnání s loňským rokem emotivněji, texty ANO jsou nesourodé. Nejméně racionálně před parlamentními volbami komunikovali SPD a Realisté. Informace vyplývají ze studie analytika poradenské společnosti Bisnode Milana Petráka a čerpají z unikátní metodiky analýzy skupinové iracionality, kterou vyvinul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Spojené síly pro Prahu: O vedení města budeme jednat odpovědně
Zástupci koaliční kandidátky Spojené síly pro Prahu jsou připraveni jednat o nové koalici ve vedení hlavního města se všemi demokratickými a nepopulistickými stranami. Současný stav podle lídra kandidátky Jiřího Pospíšila (TOP 09) znamená dobrou výchozí pozici k dohodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Europoslanec Ježek vyzývá ANO, aby nespolupracovalo s KSČM a SPD
Hnutí ANO by se mělo snažit najít společnou řeč s demokratickými stranami ve Sněmovně a mělo by se vyhnout spolupráci s KSČM a SPD. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl europoslanec Petr Ježek, který v ANO vytvořil názorovou platformu s cílem usilovat o liberální a proevropské směřování Česka. Zároveň vyjádřil politování nad tím, že ANO nepostavilo vlastního prezidentského kandidáta proti současné hlavě státu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Šéf pražské ODS: Vytvořil jsem silnou „devítku“, vytvořím i silnou Prahu. Posledních šest let se tady nedělalo nic
ROZHOVOR „Když pominu obvyklé věty o tom, že koalice se tvoří až po volbách a že budeme spolupracovat jen s demokratickými stranami a důležitá je programová blízkost stran, tak bych rád uvedl, že nejdůležitější pro nás je partner, se kterým budeme mít největší šanci začít pracovat, protože se tu šest let nic nedělo. Praha je v situaci podobné té po povodních s tím rozdílem, že není vidět voda v ulicích. Rozpočtově je na tom ještě hůř,“ říká šéf pražské ODS Tomáš Portlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Starostové ukazují, že i s malou stranou se dá zahrát velké divadlo. Teď ještě vymyslet pro Babiše ten správný obojek
Klobouk dolů před Starosty a nezávislými. Sice se čtyřměsíčním zpožděním, ale stále jako první pochopili realitu sněmovních volbách: tedy že žádná vláda bez ANO nevznikne a že Andrej Babiš nikdy sám nevyvolá vážně míněnou debatu o kabinetu s demokratickými stranami, aby se nemusel vzdát hry s extrémistickou kartou. Starostové proto jako první vylezli z ulity vznešené izolace a nabídli se Babišovi do vlády, což jistě může skončit jejich…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.2.2018 v 06:40, zobrazit podobné
„Už mě serou! Všichni. Hlavně TOPka.“ Kvůli Ondráčkovi zahřmělo v uměleckých kruzích
Rodina dokumentaristky Heleny Třeštíkové se zase jednou hlásí o slovo. Snacha této slavné české režisérky, spisovatelka Radka Třeštíková, napsala na sociální síti facebook pár řádek ke zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka předsedou sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Radka Třeštíková však účtuje zdaleka nejen s Ondráčkem a s blokem ANO, SPD a KSČM, ale také s demokratickými stranami, které selhaly, když Ondráčkovo zvolení dopustily. Mladá žena pravila, že ji tito politici „serou kompletně všichni“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist