Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2018
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.137x, což odpovídá cca 111.506-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Je to těžké, řekla Němka a pospíchala pryč. Uprchlík naříká, jak v EU neměl peníze. Zajeli jsme do Německa, hned za hranici
REPORTÁŽ Deggendorf, ležící na Dunaji a tvořící jednu ze vstupních bran do bavorské a následně české Šumavy, se v posledních letech změnil. Nejenže tu potkáváte čím dál tím více mladých lidí tmavé pleti, což je vzhledem k migrační krizi logické, ale zdá se, jako by upadl ekonomicky a společensky. Navštívili jsme čtvrť, kde se dnes nachází repatriační středisko, které se jako málokterý objekt v tomto okresním městě rozšiřuje. Znáte-li hospodářsky nejvyspělejší spolkovou zemi Německa, budete aktuální situací když ne překvapeni, jistě pak zaraženi…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Stará Němka znásilněná na hřbitově. Pachatel: Uprchlík z Afriky
Další otřesný čin, který je připsán na vrub uprchlíkovi, se stal v minulých dnech v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2016 v 15:34, zobrazit podobné
Už to z německé policie leze: Útočník z nádraží byl uprchlík, původně z Kosova... Ale terorista to nebyl
Útok na nádraží v německém Düsseldorfu, který se odehrál ve čtvrtek večer, spáchal uprchlík, který dorazil do Německa z Kosova. Přiznala to německá policie na oficiální tiskové konferenci. Nadále však odmítá potvrdit teroristický motiv jeho činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Německé okénko v programu ČT: Zajeli jsme se s kamerou podívat, jak se daří uprchlíkům v zemi ultrapravicového premiéra Orbána
Německá veřejnoprávní televize se v nedělním pořadu Zaostřeno na Evropu, který svým divákům nabízí Česká televize pod názvem Focus on Europe, zaměřila na všeobecné volby v Maďarsku a také na to, jak chce tamní premiér Viktor Orbán udržet migranty mimo svou zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Utrpení rusky mluvících, demonstrace za peníze. A bída. Zajeli jsme do Kyjeva, máme i FOTO
REPORTÁŽ Demonstrace jsou v Kyjevě denním chlebem. Mezi hlavní problémy patří vysoká míra nezaměstnanosti, rozvoj šedé ekonomiky a sociální pnutí způsobené migrací statisíců převážně ruskojazyčných obyvatel válkou zasažené východní Ukrajiny do hlavního města, informuje z Kyjeva reportér ParlamentníchListů.cz Filip Brokeš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vracím se do Iráku. Jsem na tom hůř než předtím, naříká uprchlík v Rakousku
Západoevropské země dělají navzdory líbivým prohlášením mainstreamových politiků vše možné, aby se jim podařilo snížit příliv uprchlíků. Jen malá část z nich však odchází dobrovolně. Jeden takový nicméně poskytl rozhovor rakouskému deníku Krone.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Neprojevil mi respekt! Uprchlík vysvětloval, proč napadl zaměstnance ubytovny
Německá spisovatelka Katja Schneidtová se snaží pomáhat uprchlíkům, jak se dá. Ale za rok 2015 dorazilo do Německa přes milion běženců a autorka má obavy z toho, že se tato situace nedá zvládnout. Její slova přináší páteční MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ubodaná patnáctiletá Němka uprchlíkem z Afghánistánu: Na povrch vyplouvají děsivé skutečnosti
Německá média dál informují o případu patnáctileté dívky, kterou zavraždil údajně stejně starý Afghánec. Vše nasvědčuje tomu, že úřady mohly nejhoršímu zabránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Německo: Policie zmařila další muslimskou vraždu. A Merkelová řekla, že islám do Německa rozhodně patří
Muže, který prý plánoval útok na festival v braniborském městě Eisenhüttenstadt, zadržela německá policie. Informoval o tom server Novinky.cz. Německá kancléřka odmítá, že by do země přišel terorismus až s uprchlickou krizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Mirka Topolánka jsme se při rozhovoru zeptali na dost nepříjemné věci z minulosti. A takto reagoval…
ROZHOVOR „Pokud nebude EU chránit schengenskou hranici, a to za každou cenu, tak musíme uzavřít hranici vlastní… Rozesmálo mě, když německá administrativa prohlašuje, že bude muset chránit hranice s Českem. Je to zcela naopak. Česko musí chránit hranice s Německem,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Mirek Topolánek, který vysvětloval, proč podepsal Lisabonskou smlouvu, která zakotvuje společnou imigrační politiku EU, a zda máme setrvat v EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Vyšetřování Jakeše, Štrougala a dalších za zabíjení na hranici: Získali jsme důležitý dokument
Ta zpráva vzbudila před pár dny velké emoce. Bavorská policie začala vyšetřovat zabíjení německých uprchlíků na československé státní hranici. A v hledáčku detektivů se ocitli někdejší prominentní komunisté jako Lubomír Štrougal, Milouš Jakeš nebo Peter Colotka. Trestní oznámení, které podala Platforma evropské paměti a svědomí, německá justice vyhodnotila jako důvodné a začal se jím zabývat Bavorský zemský vyšetřovací úřad v Mnichově (LKA München).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist