Zlínskem hýbe spor kvůli špitálu: Čunek odevzdal dokument na poslední chvíli. Výbor ho nemohl projednat
Z KRAJŮ Zlínským krajem hýbe spor o budoucí podobu krajské nemocnice. Zatímco na tom, že kapacity nemocnice ve Zlíně nevyhovují současným potřebám, panuje shoda, jablkem sváru mezi zastupiteli zůstává konkrétní podoba modernizace. Mediální přestřelku mezi zlínským primátorem Miroslavem Adámkem (STAN) a hejtmanem Zlínského kraje Jiřím Čunkem (KDU-ČSL) vyprovokovala slova z Čunkovy strany o tom, že by se nemocnice mohla přesunout za město.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Hejtman Čunek: Cílem je zadržet prasata jakýmkoliv možným a ekonomicky přijatelným způsobem
Hejtman Jiří Čunek vyhlásil ve Zlínském kraji stav nebezpečí kvůli africkému moru prasat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Čunek: Jde o to vyhubit všechna prasata na daném místě
Hejtman Jiří Čunek se rozhodl ve Zlínském kraji vyhlásit stav nebezpečí kvůli africkému moru prasat. Opatření podle Čunka přijdou až na 12 milionů korun, které by měl uhradit stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Lidovce povede do voleb ve Zlínském kraji rázný Čunek
Senátor a starosta Vsetína Jiří Čunek povede lidovce v krajských volbách ve Zlínském kraji. ČTK to dnes řekla krajská tajemnice lidovců Karla Vaculínová. Kandidátku schválili lidovci na sobotním sjezdu. Čunek vedl lidovce již v minulých krajských volbách, kdy KDU-ČSL získala deset míst v krajském zastupitelstvu a skončila ve volbách druhá, zůstala však v opozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Duchková (BPP): Kterak starostka Černochová udělala na občany dlouhý nos…
Prahou 2 hýbe poslední rok řada kauz. Tou nejviditelnější je v poslední době spor o komunitní zahradu. Nechci se zde pouštět do rozborů, zda je v dotčeném prostoru přínosnější zahrada nebo nafukovací hala. Na to můžeme mít každý zcela jiný názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Čunek vypovídá: Investovali desítky milionů, aby mě zničili. Chtěl mě i Babiš, ale já řekl ne
Někdo dal desítky milionů korun, aby mě zničil, říká dnes o svém vyšetřování lídr lidovců ve Zlínském kraji a bývalý předseda KDU-ČSL Jiří Čunek. Prohlásil to v rozhovoru pro server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Sprostý útok! Sloužíte Babišovi. Loutka, vykopl důrazně schůzi o lithiu ministr Havlíček
Poslanci se dnes odpoledne výjimečně sešli kvůli memorandu o těžbě lithia. Dokument totiž vyvolal krátce před volbami ostrý spor zejména mezi hnutím ANO a sociální demokracií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jaroslav Michal: Absolutní zákazy nevyřešily nikdy nic, neodnaučí ani kouřit
Protikuřácký zákon by měl příští týden opětovně projednat zdravotní výbor Sněmovny. Přání premiéra Sobotky, aby zákon byl opětovně schvalován co nejdříve a na rozdíl od prvního pokusu úspěšně, se jen těžko podaří. Poslanci mají připraveny opět velké množství pozměňovacích návrhů a než se zákon dostane do Senátu asi to ještě chvíli potrvá. S největší pravděpodobností to bude až v příštím roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Topolánek: Přišel jsem až po privatizaci, vše už bylo rozebráno. Jsem poměrně zadlužený. Mohl jsem vše zaplatit, ale pak bych nemohl vůbec žít
Bývalý premiér Mirek Topolánek, který na poslední chvíli vstoupil do prezidentského klání, si stále věří. Jak uvedl v rozhovoru pro Hospodářské noviny, domnívá se, že se bude vskutku rozhodovat až v lednu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kalousek může spát na pytlích plných peněz, rozjel se Čunek na Frekvenci 1
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 hejtmana Zlínského kraje a senátora Jiřího Čunka. Možná to neměl dělat, neb v jednu chvíli varoval, že ho možná trefí z toho, co Čunek říká nebo možná spíše neříká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist