Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.247x, což odpovídá cca 221.602-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To není imigrantka, to je redaktorka České televize... Na Facebooku popsala, co se jí stalo
Není žádnou novinkou, že téma migrační krize je téměř denní chléb nejen pro česká média, ale radikálně zasáhlo i do rozhodování voličů, a to například v letošní prezidentské volbě. Že ale někteří čeští občané začínají vnímat cizince na tamní půdě trochu přehnaně, se na vlastní kůži přesvědčila redaktorka České televize Kateřina Etrychová, která neváhala svůj zážitek, nad kterým kroutí nevěřícně hlavou, sdílet na svém facebookovém účtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Šikana v ČT? Redaktorka naznačuje zlé věci
Moderátorka České televize Petra Krmelová po mnoha letech odchází z České televize. Prozrazuje, že odchází kvůli šikaně, kterou už odmítá snášet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Já že jsem p...? Redaktorka ČT sklízí ovoce za výrok ,,nejsou chytří, věří Zemanovi a jsou plní nenávisti"
Sportovní redaktorka České televize Darina Vymětalíková je známá tím, že se nezdráhá vyjadřovat své názory. Znovu to předvedla ve slovní přestřelce s hejtmanem Moravskoslezského kraje za hnutí ANO Ivo Vondrákem. O lidech ze severní Moravy napsala, že „nejsou moc chytří“. A zmínila i server ParlamentníListy.cz. Prý tam má „ctitele“. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zděšená žena popsala masakr v Istanbulu: 39 mrtvých, všude spousta krve...
Agentura Reuters přináší podrobnosti o silvestrovském masakru v tureckém Istanbulu. V hudebním klubu po bestiálním útoku zemřelo 39 osob, desítky dalších jsou zraněny. Policie po útočníkovi intenzivně pátrá. Žena, která z klubu prchla, popsala, co se stalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Redaktorka ČT a „hradní žena“: Ne, není klid. Bulvár věc rozmazává dál
Již druhý den za sebou rozebírá server Blesk.cz přátelství dvou moderátorek. Světlany Witowské, jež se blýskla v druhé prezidentské debatě České televize, a Alex Mynářové, která dříve ve veřejnoprávním médiu působila, po provalení svého vztahu s kancléřem Vratislavem Mynářem odešla a působí nyní na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Útok na TV Prima? Jsme pod cenzurou kvůli Putinovi, oznámila
Televize Prima se snaží zjistit, proč byla po necelých šesti hodinách na Facebooku zablokována online diskuse odvysílaná na Facebooku zpravodajství televize. Šlo o pořad věnovaný dokumentu Svět podle Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Drahoš: Referendum o EU ne! Lidé jsou díky internetu lehce zmanipulovatelní
Na prezidentské kandidáty – textaře Michala Horáčka a vědce Jiřího Drahoše – se v pořadu 168 hodin České televize zaměřila redaktorka Kristina Ciroková. Přinesla jejich názory na to, jaký by měl být prezident České republiky, na migrační krizi i na setkání s dalajlámou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Není to jen o penězích. Kšeft České televize s agenturou blízkou Chovancovi má mnoho úskalí
Nad tím, že od České televize dostala zakázku trojice PR agentur, se v dnešní Mladé frontě Dnes zamýšlí její redaktor Vojtěch Srnka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kdysi to býval takový milý katolický hoch, seděl v koutku... Česká televize propírala po nizozemských volbách Geerta Wilderse
Středeční Události, komentáře České televize si posvítily na nizozemského nacionalistického politika Geerta Wilderse. Zavzpomínala na něj politička, která ho zná z nizozemského parlamentu z roku 2004. „Byl to takový milý katolický chlapec,“ prozradila dáma. Svůj pohled přidala i Anna Kuznická, která popsala, v čem tkví problém s Wildersem v nizozemské politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Drahoš představil svou mluvčí. Znáte ji od Nory Fridrichové i z jednoho slavného videa se Zemanem
Tiskovou mluvčí prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše bude Lenka Pastorčáková. Dosavadní redaktorka České televize se funkce ujme na začátku května. Dnes o tom informoval server Lidovky.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
To je snad vysílání pro postižené. Vážný, ale zároveň vtipný výsměch České televizi
Všechny televize spoléhají přes léto na reprízy, ale to, co předvádí Česká televize už nenechalo v klidu ani šéfredaktora týdeníku Marketing & Media Filipa Rožánka, který se sám považuje spíše za zastánce ČT. Do kritiky veřejnoprávní televize se pustil proto, že to už není televizní program, ale vysílání pro alzheimeriky. Nostalgii a retro by divák unesl, ale nemusí je na nás hrnout bagrem, aby to měli ve vedení programu České televize jednodušší. Neustálou rotací stejných pořadů je divákům musí nutně znechutit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist