Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2018
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.032x, což odpovídá cca 106.027-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Borek z ČT jen blekotal: Expert vytasil informace o muslimských vrazích, kteří zabíjejí Evropu, které je třeba znát
Česká televize si pozvala do svého vlajkového večerního diskusního pořadu Události, komentáře bezpečnostního analytika Lukáše Visingra. Moderátor David Borek se mu pokusil podsunut svůj dojem, že po měsících teroristických útoků se situace v Evropě přece jen uklidnila a džihádisté už nejsou tak nebezpeční. Analytik mu však jeho dojem vyvrátil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 07:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2018

Související články

Chudáci uprchlíci, kteří nás masakrují a zabíjejí děti. Blbečci, co nám vládnou. Totální záhuba. Kreatury. Bělobrádek, Gazdík či Okamura se nám vyjádřili k útokům migrantů
ANKETA Vraždění lidí islámskými imigranty. Masakr v Nice, střelba v Mnichově, sekerový útok ve vlaku, vražda mačetou těhotné ženy ze strany syrského žadatele o azyl, další žadatel o azyl odpálil v neděli večer v bavorském Ansbachu bombu a zranil 12 lidí… Expert ODS na školství Václav Klaus ml. reagoval na útoky muslimských imigrantů tak, že uvedl, že nevidí jinou cestu než odejít z EU a tvrdě kontrolovat vlastní hranice. Co na to čeští politici?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Financuje naše vláda vyzbrojování teroristů, kteří zabíjejí naše vojáky? (pavelkula)
Vojáky, které s nimi posílá bojovat a kteří v tomto bojí riskují své životy a zdraví a z nichž mnozí zaplatili daň nejvyšší ?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.2.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Masakr v Petrohradu očima bývalého člena speciálních policejních sil. Informace, která zatím nezazněla
ROZHOVOR Vládnoucí evropská elita sice dopustila příchod milionů osob z muslimských zemí se zcela odlišnou kulturou, ale není schopná se poučit z vlastních chyb nebo aspoň sebereflexe. Evropa se tak začíná bortit, politici stále nechápou, že lidé už nechtějí jen slyšet slova, ale vidět činy, říká bývalý příslušník několika speciálních policejních útvarů České republiky a expert na východní Evropu a Střední východ Michal Váhala, který dlouhodobě žije v Kazachtánu. K dnešnímu masakru v Petrohradě uvedl, že pachateli budou nejspíše muslimové z Kavkazu, napojení na Islámský stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministerstvo dopravy: Zítra se zahájí stavba dálnice D3 v úseku Ševětín - Borek
Ve středu 15. 3. bude slavnostně zahájena stavba dálnice D3 0309/II v úseku Ševětín – Borek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jan A. Mařenka: Muslimský teror jako přes kopírák. Merkelová je prý smutná - ale to je tak všechno
Jan A. Mařenka a Petr Hájek sledovali poslední masakr "báječných muslimských imigrantů", kteří prý mají zachránit Evropu, a zamýšlejí se nad tím, zda Merkelová nakonec skončí jako milovaná Hillary, nebo spíše my jako Německo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Z Britských listů: V Německu žádné velké protesty proti Merkelové nejsou. Jen pár extrémistů, které natáčí ruská televize
Korespondent BBC v Německu Damien McGuinness přináší britským posluchačům informace o dnešních náladách v německé společnosti. Pro mnohé zahraniční posluchače, kteří Německo v poslední době nenavštívili, to mohou být informace překvapivé. Snad nejvíc prý zarazí ty posluchače, kteří přebírají informace z ruských médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2016 v 08:34, zobrazit podobné
Další úder. Další věc, kterou Donald J. Trump naštval svět. Třeba Jana Čulíka, který za tím vidí ParlamentníListy.cz
Bezpečnostní expert John Schindler se tvrdě pustil do Donalda Trumpa za jeho rozhodnutí zakázat dočasně přijímání uprchlíků a také vstup občanů z několika konkrétních muslimských států. Děsí se také jeho výběru týmu pro Národní bezpečnostní radu (NSC).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok dnes zprovozní úsek dálnice D3 Borek – Úsilné
Ministr dopravy Dan Ťok ve středu 27. září slavnostně zprovozní dokončenou stavbu dálnice D3 v úseku mezi Borkem a Úsilným. Tento úsek přispěje ke snížení dopravní zátěže na silnici I/3 v obci Borek i v navazující části Českých Budějovic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Slavný psycholog: Uprchlíci prostě pracovat nebudou. My jsme pro ně otroci. Oni chtějí válčit
Muslima baví válka, ne práce, řekl pro deník Blesk psycholog Jeroným Klimeš. Mimo jiné také prozradil, že ty nejhorší obavy z muslimských přistěhovalců, kteří plní Evropu v důsledku migrační krize, jsou dost možná slabým odvarem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2016 v 11:34, zobrazit podobné
Další úder. Další věc, kterou Donald J. Trump naštval svět. Třeba Jana Čulíka, který za tím vidí ParlamentníListy.cz Konec chatu
Bezpečnostní expert John Schindler se tvrdě pustil do Donalda Trumpa za jeho rozhodnutí zakázat dočasně přijímání uprchlíků a také vstup občanů z několika konkrétních muslimských států. Děsí se také jeho výběru týmu pro Národní bezpečnostní radu (NSC).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist