Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.226x, což odpovídá cca 168.328-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zastánci USA se podělají: V Číně nejsou chudinské čtvrti, mladí tam nemají problém s drogami, zaznělo z Vatikánu
Málokdy se dočká Čína na mezinárodní scéně tak vřelých slov, jako tomu bylo z úst vlivného vatikánskho biskupa Marcela Sáncheze Soronda. Bližší informace o jeho překvapivých lichotkách na adresu komunisty ovládané velmoci přináší deník Catholic Herald.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2018

Související články

Mladí imigranti v Evropě a jejich „úspěchy“ v práci: No, asi si tu statistiku umíte představit...
OECD včera zveřejnila zprávu „Society at a Glance 2016“, která se věnuje zejména skupině dospívajících a mladých přistěhovalců ve věku 15 až 29 let. Mnozí z nich nejsou začleněni do vzdělávacího systému a nemají práci. Problém se týká mnoha evropských států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Do Vatikánu odcestuje socha sv. Anežky jako dar papeži
Po několika zastaveních v České republice doputuje socha sv. Anežky, české patronky, 10. září do Vatikánu. U příležitosti Svatého roku milosrdenství bude jako dar českého státu předána papeži Františkovi. Akcí ve Vatikánu spojených s předáváním daru se zúčastní také ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), v pondělí o tom bude jednat vláda. Sochu vytvořili mladí sochaři z hořické sochařské průmyslové školy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Expert z Armády spásy: Je rozdíl sedět v luxusní kanceláři Evropské komise a zanedbaném bytě v chudinské čtvrti Molenbeek
ROZHOVOR Pavel Kosorin, který od devadesátých let vede středisko Armády spásy v Brně a práce s bezdomovci a lidmi v těžké životní situaci je jeho „denním chlebem“, chudobu nevidí pouze z materiálního úhlu. Problém například vidí v zadlužení – lidé podle něj buď hloupnou, nebo je současný systém tak eticky prohnilý a marketingově rafinovaný, že i lidé s normálním IQ té masáži podlehnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničních věcí: Doporučení pro cesty do Konžské demokratické republiky
Na základě informací Ministerstva zdravotnictví KDR se nedaří zamezit šíření cholery v zemi. Naopak došlo k jejímu rozšíření na další provincie. Z celkového počtu 26 je zasaženo 22 provincií. Zasaženy jsou i chudinské čtvrti hlavního města Kinshasy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ani jeden český cikán by se nechtěl probudit v chudinské čtvrti v USA, udeřil Tomio Okamura
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se pozastavil nad každoroční souhrnnou zprávou amerického ministerstva zahraničí o dodržování lidských práv ve světě. Podle této zprávy totiž prý v Česku zůstává vážným problémem diskriminace a násilí vůči romské populaci. Zesílily také protimuslimské nálady. Svůj text zveřejnil na serveru ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Papež přivezl do Vatikánu muslimy a nastal problém. To jsou oni
Papež František přivezl do Vatikánu 12 syrských uprchlíků z řeckého ostrova Lesbos. Nejvyšší představitel katolické církve si za to vysloužil ostrou kritiku od jednoho z italských politiků. Papež se podle jeho názoru stará o uprchlíky, aniž bere v potaz, kolik chudých Italů potřebuje pomoc. Server britského deníku The Guardian teď přináší reportáž, jak se běženci cítí ve věčném městě. Jsou prý jako ve snu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2016 v 22:35, zobrazit podobné
„Tady nemáš co dělat!“ Britská spisovatelka to schytala v muslimské čtvrti. A toto všechno se tam prý děje
Oblíbená britská spisovatelka Sue Reid se vypravila do zcela muslimské čtvrti Savile Town na předměstí Dewsbury v hrabství Yorkshire. Drtivou většinu zdejších obyvatel tvoří muslimové. Ženy zde chodí zahalené od hlavy až k patě a mnohé z nich ani nehovoří anglicky. Bílí Britové zde nejsou vítáni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO, které viděly tisíce lidí: Češi se vydali s kamerou do muslimských čtvrtí v Berlíně a takto dopadli
Chcete vědět, jak vypadají čtvrti migrantů v Berlíně? Je to prý velmi smutný pohled. Německé obchody aby jeden pohledal, migranti na sebe křičí. Chovají se, jako by jim Německo patřilo. Těmito slovy popisují pobyt mezi migranty dva mladí Češi, kteří se chtěli „multikulturně obohatit“. Své zážitky následně podepsali na videu dostupném na serveru YouTube. Za den ho vidělo 19 tisíc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Forejta chci poslat do Vatikánu. Zeman trvá na svém
Prezident Miloš Zeman stále věří, že se končící šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu, záleží na ministerstvu zahraničí a souhlasu Vatikánu, uvedl po návštěvě Sněmovny. Novinářům také řekl, že Forejt na Hradě odvedl dobrou práci. Zatím s ním nemluvil, protože Forejt je nemocný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2016 v 11:35, zobrazit podobné
V Děčíně dalajláma nikoho nezajímá, hlásí ze svého obvodu poslanec Foldyna. Pražská kavárna a redaktoři ČT jsou mimo realitu, jejich TOP 09 je na chvostu
ROZHOVOR Sociálnědemokratický poslanec Jaroslav Foldyna nevidí na memorandu ústavních činitelů o postoji ČR k Číně nic neobvyklého a kritizuje politiky, kteří využívají situace k útokům na prezidenta Zemana. Také obavy o získávání nového elektorátu podle Foldyny nejsou namístě, mladí liberální voliči českou sociální demokracii nevolí a volit nebudou a současné spory je ani nepřilákají, ani neodradí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2016 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist