Německá vláda velké koalice zřejmě dozná výrazných změn
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 7.2.2018 v 14:31, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2018

Související články

ČSÚ: Rychlá informace o konjunkturálním průzkumu dozná změn
Rychlá informace ČSÚ o konjunkturálním průzkumu dozná v novém roce několika dílčích změn. V textu již nebude primárně reflektováno saldo kompozitních a dílčích odvětvových indikátorů důvěry, ale jejich bazické indexy. Časové řady nebudou žádným způsobem narušeny. Metodika se nemění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Rychlá informace o konjunkturálním průzkumu pro odborníky dozná změn
Rychlá informace ČSÚ o konjunkturálním průzkumu dozná v novém roce několika dílčích změn. V textu již nebude primárně reflektováno saldo kompozitních a dílčích odvětvových indikátorů důvěry, ale jejich bazické indexy. Časové řady nebudou žádným způsobem narušeny. Metodika se nemění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Vláda v pondělí zahájí debatu o rozpočtu na příští rok
Vláda v pondělí zahájí debatu o návrhu státního rozpočtu na příští rok. Ministerstvo financí navrhuje v prvním návrhu, který s největší pravděpodobností dozná ještě změn, na příští rok schodek rozpočtu 48,5 miliardy korun. Úřad zároveň ale v materiálu upozorňuje na to, že výdaje je možné zvýšit o 11,5 miliardy korun, tak aby byla dodržena dohoda koaličních stran. Ta počítá příští rok se schodkem 60 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Reforma Evropské unie je bez personálních změn utopií
Když sleduji nová vyjádření dvou hlavních představitelů velké bruselské koalice Martina Schulze a Jean-Claude Junckera, mám pocit, že se u nich prointegrační ideologie změnila v postbrexitovou hysterii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
V novém školním roce dozná změn kariérní řád učitelů
V novém školním roce 2017/2018 vstoupí v platnost nový kariérní řád, který do budoucna upraví kariéru učitelů. Ta by měla postupovat ve třech stupních, v rámci nichž budou učitelé také odměňováni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Richard Seemann: Velká německá vládní koalice byla dohodnuta
Závěrečným celonočním jednání byla v pondělí dopoledne schválena dohoda o vytvoření nové velké koalice mezi křesťanskými demokraty, bavorskými sociály a sociálními demokraty. Stalo se tak poté, co Brusel byl znepokojen protahujícím jednáním. Komisař Evropské unie pro rozpočet Günther Oettinger apeloval na vyjednávací strany aby braly ohled na Evropu a co nejrychleji skončily svá jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Německá SPD chce zničit EU
Martin Schulz, předseda německé sociální demokracie, vystoupil na sjezdu SPD s plánem na přeměnu EU na federaci, a to do roku 2025. Zvyšuje tím svůj vydírací potenciál vůči CDU/CSU před možnou obnovou velké koalice?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.12.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Jan Bureš: Sjezd německé SPD rozhodne o dalším pohybu eura
Euro opět stočí pozornost do Německa. Po výrazných ziscích z posledních týdnů ho tento víkend bude velmi zajímat výsledek sjezdu německých socialistů (SPD). Jde o hodně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Konstrukce střechy v České Třebové dozná změn. Příčina pádu je stále v šetření
Na dnešním jednání se zástupci společnosti Profistav bylo konkretizováno další konstrukční řešení střechy sportovní haly v České Třebové. Kraj se přiklání k variantě lepeného plnostěnného vazníku. Hejtman Martin Netolický zároveň upozornil, že je předčasné činit jakékoliv závěry týkající se příčiny pádu střechy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Německá velká koalice má zelenou… co na to řekne ECB?
Angela Merkelová a Martin Schultz dostali včera zelenou k jednání o velké koalici. To by trhy bezesporu měly uvítat, protože neúspěch v nedělním sjezdu socialistů (SPD) by znamenal s vysokou pravděpodobností konec Angely Merkelové a předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist