Merkelová, Schulz a Seehofer uspořádali tiskovou konferenci. Oznámili důležitou zprávu
V Německu byla podepsána koaliční smlouva. Díky ní se obnoví dosud vládnoucí velká koalice konzervativní CDU/CSU v čele s kancléřkou Merkelovou a německou sociální demokracií v čele s Martinem Schulzem. Ten si pochvaloval, že v nové koaliční smlouvě je obsažena velká část programu sociální demokracie. Spokojeni jsou i konzervativci v čele s Merkelovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 18:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2018

Související články

Trump: Přišel čas platit své dluhy. Migrace je výsada, nikoli právo. Merkelová: Jsem ráda za potvrzení role NATO. Snažili jsme se najít kompromis
45. prezident USA Donald Trump a nejmocnější politička EU německá kancléřka Angela Merkelová uspořádali společnou tiskovou konferenci. Na té oba politici otevřeli několik témat. V přátelském duchu zažertovali a vrátili se k jednacímu stolu. Témata, která Trump s Merklovou zmínili, budou hrát důležitou roli v budoucích vztazích mezi USA a Evropskou unií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Další rána pro Martina Schulze. Němci jej hodnotí jako největšího „losera“
Účastníci dvou průzkumů vystavili v tomto týdnu nepříliš lichotivé „vysvědčení“ předním politikům země. Angela Merkelová, Martin Schulz i Horst Seehofer jsou hodnoceni většinou Němců negativně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Finanční správa: Reakce na tiskovou zprávu NKÚ
V reakci na tiskovou zprávu NKÚ ze dne 21. 3. 2016 Generální finanční ředitelství uvádí, že efektivita majetkových daní je oproti ostatním daním nižší z důvodu nastaveného způsobu zdanění nemovitých věcí v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Reakce MŠMT na tiskovou zprávu NKÚ
Ministerstvo školství reaguje na tiskovou zprávu, kterou vydal Nejvyšší kontrolní úřad ke kontrolní akci č. 15/06. NKÚ prověřoval, jestli příjemci dotací z Evropské unie dodržují podmínky udržitelnosti projektů, a jak je zajištěno financování projektů v době jejich udržitelnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Merkelová jede do Moskvy v květnu
Německá kancléřka Angela Merkelová se má 2. května setkat v Moskvě s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Řekl to bavorský premiér a šéf CSU Horst Seehofer, který je v těchto dnech na návštěvě v Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Schulz je sympatický, Merkelová důvěryhodná
Televizní stanice ZDF v pátek zveřejnila výsledek průzkumu, podle kterého by v přímé volbě kancléře zvítězil sociální demokrat Martin Schulz nad kandidátkou Křesťanskodemokratické unie Angelou Merkelovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Prokeš: Počínání města pod vedením primátora Paparegy je skandální, tvrdí vlastníci pozemků
Vlastníci pozemků v lokalitě Na Sadech v Mostě uspořádali tiskovou konferenci. Novináře na ní informovali o své nespokojenosti, jež se týká dění kolem návrhu nového územního plánu statutárního města. Ten má být podle zákona schválen nejpozději do roku 2020. Na tiskovku nečekaně zavítal primátor Jan Paparega (nestraník zvolený za Severočechy Most). Atmosféra zhoustla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Babiš o lithiu: Je v tom možná Bakala. Zastavte to, zrušte to
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš a jeho místopředseda Richard Brabec uspořádali tiskovou konferenci k tématu těžby lithia v Česku. Bývalý ministr financí Babiš tvrdě zaútočil na ČSSD. Ministr pro životní prostředí Richard Brabec se ke svému stranickému šéfovi podobně razantně přidal. Babiš je přesvědčen, že voliči mají právo dozvědět se „o tomto megatunelu ČSSD“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vzpoura proti Merkelové. To nebude moci přehlédnout
Kancléřka Angela Merkelová se ocitá v důsledku volebního neúspěchu CDU v Meklenbursku – Předním Pomořansku pod stále větším tlakem. Šéf bavorské CSU Horst Seehofer jí dal nyní doslova nůž na krk. Pokud Merkelová nezmění svoji migrační politiku, nemůže od CSU očekávat podporu pro svoji další kandidaturu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Opl (Rozumní): Smrtelné nebezpečí. Migranti a Merkelová? Je tady ještě horší Schulz
Dokud se jako možný příští kancléř Německa neobjevilo jméno Schulze, mysleli jsme si, že nemůže být hůře, nežli "šílená" Merkelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist