Přijde jeden. Pak jeho rodina... Německo se propadá do velkého problému
Německo obnovuje velkou koalici. Matematik Marian Kechlibar se na staronovou velkou koalici podíval z pohledu slučování rodin uprchlíků. V Německu je to poměrně ožehavé téma, k němuž svou prací přispěli i němečtí Zelení. Jak, o tom se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Propadá se prodej cigaret. Stát zoufale počítá, o kolik přijde na daních
Pondělní Lidové noviny informují, že se výrazně propadá prodej cigaret. Na jedné straně tak stát získá podstatně méně na daních, ale možná také ušetří na výdajích za zdravotní péči. Co se skrývá za nižším prodejem cigaret? Možná se začínají projevovat zákazy státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Němečtí politici žijí v bludu. Pokud přijde další teroristický útok, může se stát něco skutečně přelomového
Podle britského deníku The Telegraph si Německo odmítá připustit, že přistěhovalectví, islám a terorismus přivedly zemi do velkých problémů. A jak uvádí například Deutsche Welle, kancléřka Angela Merkelová se ocitá pod stále větším tlakem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Švédsko je na tom hodně zle. Země se prý kvůli uprchlíkům dostává na okraj propasti
Britský deník The Express ve svém dnešním internetovém vydání přináší obsáhlou analýzu situace ve Švédsku a jeho problémů s migranty. Bezpečnostní stav v zemi se pod tíhou kriminality páchané migranty den ode dne zhoršuje. Švédsko se dle britského deníku pomalu propadá do naprostého chaosu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
12:7. Tolik zatím vede Tomio Okamura nad Miroslavem Kalouskem
Z protiimigračních stran po sečtení zhruba 20 procent hlasů vede prozatím jasně hnutí Tomio Okamury Svoboda a přímá demokracie, případně spojené s jinými menšími stranami. Jeho původní strana, Úsvit-Národní koalice, kterou vede Miroslav Lidinský, propadá. Propadá však i topka, která hned v pěti krajích má nižší volební zisky než okamurovci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2016 v 16:35, zobrazit podobné
STEM: Korupci jako problém vnímá veřejnost slaběji
Za jeden z největších problémů naší země čtyři pětiny občanů (81 %) považují korupci. Intenzita vnímání tohoto problému však významně oslabila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Ruská ekonomika: Prý bude hůř
Redaktor MF Dnes František Strnad se ve svém komentáři zamyslel nad současným stavem ruské ekonomiky. Ta je podle něj tikající bombou, neboť se kvůli nízké ceně ropy propadá a propadá. „A může být ještě hůř,“ tvrdí Strnad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Soukup (ANO): Tam, kde chybí argumenty, přijde na řadu nálepkování
Levicoví aktivisté označili Alternativu pro Německo /nová politická sílu u našich sousedů/ za euroskeptickou, xenofobní, fašistickou, nebo za stranu lůzy. Tato označení přejala některá média. Tam, kde chybí argumenty, přijde na řadu nálepkování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Německo na rozcestí
Možný rozpad velké koalice po neúspěchu SPD v německých parlamentních volbách a těžké hledání nových partnerů do pro úspěšnější CDU, to je jen jeden z příznaků rozcestí, které má Německo před sebou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Tohle ne. Rodina Karla Kryla se zlobí na Tomáše Ortela
Proti tomu, jak zpěvák Tomáš Ortel a spol. zneužívají odkaz písničkářské legendy, protestuje rodina Karla Kryla. Informuje o tom časopis Týden, ukázku jeho textu přináší server Týden.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle je jeden z naprosto klíčových problémů. Časovaná bomba. Profesor Keller vážně o tom, co přijde
ROZHOVOR Europoslanec profesor Jan Keller míní, že v ČR v roce 2016 k ničemu opravdu významnému nedošlo. Stále častěji se dle něj mluví o časované bombě v podobě italských bank. „Italové mají navíc státní dluh tak astronomický, že každý Ital je v průměru zadlužen ještě více než průměrný Řek. Nad největší německou bankou visí hrozba obrovských finančních ztrát a možného kolapsu,“ varuje Keller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist