Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.490x, což odpovídá cca 182.103-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dřív jsem zločince posílal do kriminálu a nepotkával je v parlamentu. Tenkrát bylo líp, vzpomíná senátor Antl
Senátor Miroslav Antl je autorem knihy Gaunery nemám rád a známý je i pod přezdívkou východočeský Cattani. Nedávno proběhl médii i jeden jeho kuriózní výrok o potkávání zločinců na chodbách v Parlamentu, za který prý sklidil kritiku nejen od svých kolegů. „Gauneři dnes mění své oblečení a příslušnost,“ řekl v rozhovoru pro server Hradec.rozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Bojovník se zločinem promluvil o tom, co „orgány“ předvedly v kauze Nagyová
ROZHOVOR Nominovat kandidáta na českého prezidenta prostřednictvím Senátu Parlamentu ČR není nejšťastnější, uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátor Miroslav Antl. Máme ve státních zastupitelstvích české „komisaře Cattani“? A „neosypávají se“ senátoři při vyslovení slova státní zastupitelství? Je otázka, zda Andrej Babiš skutečně bude chtít zrušit Senát. I k tomu hovoří senátor Antl, bývalý státní zástupce v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Drsný senátor Antl odpovídal čtenářům. Naše bezpečnostní politika je prý skutečně sebevražedná
Senátor a zastupitel Královéhradeckého kraje Miroslav Antl odpověděl na dotazy dvou čtenářů ParlamentníchListů.cz. Ti se jej ptali na jeho názory na islámský terorismus a na to, jak by se dala současná situace řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Co kdyby se souzená Vitásková stala senátorkou? Antl poskytl čtenáři odborný výklad
Senátor Miroslav Antl odpovídal na dotazy čtenářů, které zajímaly především jeho právní expertizy. Řeč přišla i na senátorku Vitáskovou, politickou imunitu či jeho vlastní prezentaci na sociálních sítích, kterou někteří mohou považovat za kampaň za znovuzvolení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Senátor Antl, bývalý státní zástupce, poslal vzkaz těm, kteří chtějí Zemana postavit před Ústavní soud
ROZHOVOR Miloše Zemana považuji za lepšího prezidenta, než byl Václav Klaus. A právo "soudit ho“ mají občané této republiky, až v krajním případě Ústavní soud, tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz senátor Miroslav Antl. Jako bývalý státní zástupce pak odcitoval hned několik paragrafů trestního řádu a trestního zákoníku, když se jej ParlamentníListy.cz tázaly na oprávněnost zásahu policistů během návštěvy čínského prezidenta v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Nepěkné věci o Robertu Šlachtovi: Dneska dělá pana Čistýho, ale dřív měl rád prachy, pičus. Takto na něj vzpomíná kontroverzní albánský podnikatel
Píčus, co měl dřív rád prachy, tak vykreslují bývalého elitního detektiva Roberta Šlachtu odposlechy, kterých se podle serveru Info.cz. zmocnila Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Šlachtu tak v nich popisuje jeho přítel a informátor Albin Arifovič.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Antl: O zpřísnění trestů pro mladistvé vrahy se snažím dlouhodobě, současná úprava je nedostatečná
Mně osobně případné snížení věkové hranice trestní odpovědnosti vůbec není proti mysli – a jsem přesvědčen, že je legislativně zvládneme. „Na tahu“ je však stále ministerstvo spravedlnosti, které je gestorem této problematiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Senátor Antl: Pojízdná senátorská kancelář má novou tvář
aneb Jak jsme „plasticky operovali“ ANTLONA
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Renata Vesecká: Amnézie senátora Antla
Tak jsem si v Parlamentních listech přečetla, že senátor Miroslav Antl odcházel z Krajského státního zastupitelství v Hradci Králové kvůli mé osobě. Musím říci, že mě toto zjištění potěšilo, neboť se mi zjevně podařilo to, co se mým třem předchůdcům v pozici krajských státních zástupců nepodařilo, přestože by takový výsledek ze stejného důvodu jako já velmi uvítali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Senátor Antl: Vždy dáváme přednost umělcům z řad dětí
Flétnový soubor „ I flauti matti“ vystoupil v rámci Kulturního léta v Senátu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Pan Panevropa, jeho ODS a všichni dobří krajánci
Ivánku, jsi teď nějaký hezčí než dřív.  Já se teď docela změnil. Dřív jsem myslel jen na sebe. A teď chci dělat dobré skutky. Co to máš na tváři? Jakoby ti tam zase rostla medvědí kůže. Ivan se podíval do zrcátka a oddechl si.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.10.2017 v 20:40, zobrazit podobné
TOPlist