Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2018
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.979x, což odpovídá cca 155.440-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vymývat mozky mladým lidem je karta, kterou partička Pehe a Halíků dnes hraje. Nehorázná pitomost. Tento postoj Babiše zavání pohrdáním lidmi. Exposlanec ANO hovoří
ROZHOVOR „O Zemanovi, Babišovi a Okamurovi si nedělám iluze. Nicméně tito pánové se pořád pohybují v prostředí pluralitní demokracie. Zatím to vypadá tak, že Česko a střední Evropu spíš kazí ti, co je Štefan Hríb nejmenoval. Mám na mysli třeba pány Junckera a Tuska, paní Merkelovou jejich české apologety Dienstbiera ml., Halíka, Pehe… A hlavně Georga Sorose. Naštěstí funguje plebejské mimopražské Česko,“ říká exposlanec ANO Zdeněk Soukup. Zakladatel anti-islamistické Platformy evropské civilizace též kritizuje, že Andrej Babiš odmítá možnost referenda o EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 13:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Slavný spisovatel, vlastenec: Mladí novináři dnes musí povinně lhát a vymývat lidem mozky. Jeden mě pozval na pivo a tam mi soukromě řekl...
Nejpřekládanější slovenský spisovatel, někdejší politik a diplomat Jozef Banáš se na svém webu JozefBanas.sk vyjádřil ke svobodě a vlastenectví. Nechyběla však ani slova o vymývání mozků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Vzájemné osobní napadání špatné skutky neodstraní
Prezidentská volby v roce 2003 předurčila postoj Miloše Zemana k sociální demokracii. A je zajímavé, že po 15 letech se tato karta stále hraje a zneužívána ve vnitrostranickém boji uvnitř ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Hraje se především o ministerstvo financí
Demise současné vlády, kterou chce podle svého vyjádření podat premiér Bohuslav Sobotka, je řešením současných kontroverzí okolo ministra financí Andreje Babiše, které skoro všechny zaskočilo. Sobotkovu strategii se okamžitě snažili rozšifrovat analytici i politici, přičemž se vyjádření nesla ve dvou základních polohách. Podle jedněch se Sobotka zachoval zbaběle, když nabízí demisi celé vlády místo toho, aby jednoduše odvolal Babiše. Je to prý…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.5.2017 v 12:41, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Cílem nové soutěže je přiblížit význam parlamentarismu mladým lidem
Cena F. L. Riegra byla tento týden udělena prvním studentům, a to z rukou předsedy sněmovny J. Hamáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Předplacená karta nabízí uživatelům řadu výhod
Nová dobíjecí karta FREEPAY MasterCard® představuje pohodlný a velmi bezpečný způsob placení. Jde o plnohodnotnou platební kartu bez nutnosti vlastnit bankovní účet, kterou lze použít nejen k platbám u obchodníků v ČR a v zahraničí, ale i k výběrům z hotovosti z bankomatů, v celé síti MasterCard®.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Vláda Andreje Babiše? Nikoliv, jde především o vládu Miloše Zemana, tvrdí Pehe
Politolog a publicista Jiří Pehe se na serveru DeníkReferendum.cz zamyslel nad tím, že současná vláda Andreje Babiše (ANO) je především vládou Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Pehe: Dublin IV je potřebný. Je nutné přerozdělovat migranty
Politolog Jiří Pehe v rozhovoru pro server Forum24.cz Pavla Šafra prozradil, jak se asi dívají na premiéra Andreje Babiše (ANO) v Bruselu. Předsedovi vlády se zřejmě politologův výklad líbit nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Mladým chybějí v politice témata i lídři, zaznělo na Foru 2000
Mladým lidem chybějí v politice témata, která by je zajímala, i lídři, kteří by je oslovili, zaznělo dnes v panelové diskusi o postoji generace dvacetiletých k politické participaci na konferenci Forum 2000. Ochota zapojit se do politického života je nízká zvlášť v demokratických systémech. Mladé lidi totiž často frustruje to, že o jejich životech rozhodují lidé o desítky let starší a zároveň nemají zkušenost se životem v nedemokratickém systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Benefitka – první all-in benefitní platební karta v České republice
Zastaralé papírové stravenky a nepraktické poukazy na benefity. Složité hledání restaurace, ve které „berou stravenky“, vybírání menu v hodnotě stravenky, peněženka přeplněná zmačkanými poukázkami… Je Vám to povědomé? Na tyto problémy už nyní můžete zapomenout - praktickým, jednoduchým a efektivním řešením je platební karta, kterou její tvůrci nazvali Benefitka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Konvička navrhl poškrábat Jiřího Pehe na koulích
„Navrhuji tomu Pehe provést něco, co se dnes nesmí ani napsat.“ Tato slova Martina Konvičky na adresu komentátora serveru Novinky.cz Jiřího Pehe budou mít zřejmě dohru. Publicista Jan Urban totiž podal na policii žádost o prošetření. Píše o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2016 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist