Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.353x, což odpovídá cca 174.955-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vymývat mozky mladým lidem je karta, kterou partička Pehe a Halíků dnes hraje. Nehorázná pitomost. Tento postoj Babiše zavání pohrdáním lidmi. Exposlanec ANO hovoří
ROZHOVOR „O Zemanovi, Babišovi a Okamurovi si nedělám iluze. Nicméně tito pánové se pořád pohybují v prostředí pluralitní demokracie. Zatím to vypadá tak, že Česko a střední Evropu spíš kazí ti, co je Štefan Hríb nejmenoval. Mám na mysli třeba pány Junckera a Tuska, paní Merkelovou jejich české apologety Dienstbiera ml., Halíka, Pehe… A hlavně Georga Sorose. Naštěstí funguje plebejské mimopražské Česko,“ říká exposlanec ANO Zdeněk Soukup. Zakladatel anti-islamistické Platformy evropské civilizace též kritizuje, že Andrej Babiš odmítá možnost referenda o EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 13:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Slavný spisovatel, vlastenec: Mladí novináři dnes musí povinně lhát a vymývat lidem mozky. Jeden mě pozval na pivo a tam mi soukromě řekl...
Nejpřekládanější slovenský spisovatel, někdejší politik a diplomat Jozef Banáš se na svém webu JozefBanas.sk vyjádřil ke svobodě a vlastenectví. Nechyběla však ani slova o vymývání mozků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Vzájemné osobní napadání špatné skutky neodstraní
Prezidentská volby v roce 2003 předurčila postoj Miloše Zemana k sociální demokracii. A je zajímavé, že po 15 letech se tato karta stále hraje a zneužívána ve vnitrostranickém boji uvnitř ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ať senátoři pracují zadarmo! navrhuje David Rath. Promlouvá o penězích pro ČSSD a o své kauze: Neví se, že...
ROZHOVOR Nejde mi o funkci, peníze ani imunitu, tvrdí bývalý středočeský hejtman a exposlanec David Rath o své kandidatuře do Senátu, kterou ohlásil tento týden. „A protože nejsem součástí nějakých partiček jako docent Svoboda, který je ve stejném postavení jako já – trestně stíhané a nepravomocně odsouzené osoby – a je poslanec, nemohu spoléhat na to, že se mne nějaká partička zastane. A ani bych na to spoléhat nechtěl. Pokud by to nastalo, požádám o vydání a na sto procent budu vydán. Takže se to trestní řízení nezdrží ani o jeden den,“ prohlásil v rozhovoru pro PL David Rath, který byl nepravomocně odsouzen za korupci na osm a půl roku nepodmíněně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Hraje se především o ministerstvo financí
Demise současné vlády, kterou chce podle svého vyjádření podat premiér Bohuslav Sobotka, je řešením současných kontroverzí okolo ministra financí Andreje Babiše, které skoro všechny zaskočilo. Sobotkovu strategii se okamžitě snažili rozšifrovat analytici i politici, přičemž se vyjádření nesla ve dvou základních polohách. Podle jedněch se Sobotka zachoval zbaběle, když nabízí demisi celé vlády místo toho, aby jednoduše odvolal Babiše. Je to prý…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.5.2017 v 12:41, zobrazit podobné
Jiří Pehe vysvětlil události v Chemnitz: Postkomunistické země nejsou schopny civilizovaně debatovat. A ještě se tím budeme chlubit?
Politolog Jiří Pehe zúčtoval s lidmi, kteří se vysmívají německé kancléřce Angele Merkelové za migrační krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lacko (ANO): Praha poskytne Nadaci Naše dítě pět bytů
V rámci projektu Dobrý start, který má usnadnit mladým lidem odcházejícím z dětských domovů vstup do dospělého života, hlavní město Praha poskytne Nadaci Naše dítě na základě smlouvy o nájmu pět bytů. Ta je bude dále pronajímat právě mladým lidem opouštějícím dětské domovy, kteří by jinak na nájemní bydlení jen těžko dosáhli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
To máme uprchlíky nechat vyhladovět na moři? Jiří Pehe nastoupil na Babiše. Facku od něho dostala i většina Čechů
Politolog Jiří Pehe se vrátil k nedávnému vystoupení premiéra Babiše v Událostech, komentářích České televize, kde předseda vlády zopakoval, že Česko nepřijme ani jediného uprchlíka. Pehe má za to, že se Babiš chová ostudně. A mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů mu za to bohužel tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vražda maltské novinářky a Unie nekoná! Euronews podfinancovaná, sháněla peníze i z Ruska. Poplašná slova portugalské europoslankyně v Praze
REPORTÁŽ Malta je centrem praní špinavých peněz, korupce a mafií, kde není doposud vysvětlena vražda investigativní novinářky. To uvedla na pražském setkání novinářů z celé Evropy, které organizovala lipská nezisková organizace pro svobodná média, europoslankyně, Portugalka Ana Gomes, která je v politické frakci, kde jsou přítomni také Zelení. Oligarchové ve spolupráci s politiky chtějí lidem vymývat mozky. Tři procenta zdanění Googlu či Amazonu jsou pro mnohé unijní státy čirou fikcí a raději budou podporovat daňové ráje než jednotný systém pro celou EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Úder na ČT. Hloupý Pehe. Hovoří žena, kterou mnozí nenávidí
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Úroveň vzdělanosti je nyní mnohem nižší než za komunistů. Dochází k devalvaci vzdělání a je téměř signifikantní, že myšlenky o tom, že líp bude, až mladší voličská generace nahradí tu starší, vypouští do světa hloupý Pehe. Tvrdí to bývalá televizní radní Jana Dědečková, podle níž bude u nás naopak dobře, až těmto hloupým prorokům přestaneme popřávat sluch. Sama se plných osmnáct let věnovala boji s Českou televizi, boji za pluralitu názoru a ekonomickou transparentnost v této instituci, jejíž publicistické a zpravodajské pořady připomínají dobu před rokem 1989. Bylo to však marné a tento boj bude muset dobojovat někdo jiný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
A je to tu zase. Pehe zkusil vytáhnout na Zemana velezradu
V pondělním rozhovoru pro Český rozhlas prezident Miloš Zeman vyzval ke zrušení Senátu. Instituce, které voliči nevěří a kterou pohrdají, je podle jeho názoru hodná zrušení. Poradil tak poslancům, aby na něj zredukovali výdaje. Ústavní právník Jan Kysela se v České televizi chytal za hlavu, prezidentův návrh na „vyhladovění“ Senátu mu přijde ubohý. To politolog Jiří Pehe vidí celou věc ještě hůř, hovoří o velezradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist