PRO Turnovské Občany – PRO Turnov Otevřený – PROTO se představuje
Ve vyhlášené kavárně TurnOff se dnes představilo volební uskupení PROTO, které chce v podzimních komunálních volbách v Turnově zvítězit. Uskupení představil volební lídr Jiří Mikula, turnovský pekař a opoziční zastupitel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

V Turnově se z opozice zvedá vlna proti stávající koalici. TOP 09 a Turnov potřebuje změnu se spojily a chystají se na volby
REPORTÁŽ Dvě největší opoziční síly v Turnově – Turnov potřebuje změny a TOP 09 – se spojují do uskupení PROTO s cílem vyhrát komunální volby a změnit poměry na radnici. Jejich lídrem je pekař Jiří Mikula. Do koalice nechtějí jít s komunisty, SPD a ANO. Trápí je například stav turnovské nemocnice. „Jsme rozhodně proti trendu, aby mizela odborná pracoviště z naší nemocnice. Aby tu byla zachována alespoň čtyři pracoviště – chirurgie, interna, ortopedie a rehabilitace. Sledujeme, jak se postupně z turnovské nemocnice stává spíše LDN,“ konstatuje ekonom Jiří Uchytil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Měl by vzniknout okres Turnov? Diskuze odstartovala
Starostové a tajemníci měst a obcí z Turnovska a Semilska, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a zástupci státních úřadů se sešli u společného jednání na téma možného vzniku okresu Turnov. Svolalo je Ministerstvo vnitra ČR proto, aby zahájili společnou diskuzi o skladebnosti územně správního členění státu a dostupnosti služeb státní správy v oblasti Turnovska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Vajnerová: Okres Turnov – A proč ne?
V posledních týdnech nabírá na intenzitě debata týkající se změny statutu města Turnov na okresní město. Nejviditelnějším zastáncem této změny je turnovský starosta Tomáš Hocke, který by si asi rád vybudoval svého druhu pomník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Kolman: Jsem pro otevřený kraj, ale nechci opíjet rohlíkem o absolutní transparentnosti
Kandidát č. 40 na kandidátce ČSSD do Zastupitelstva Jihomoravského kraje JUDr. Petr Kolman, Ph.D., se představuje:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš napsal otevřený dopis ministrovi průmyslu Jiřímu Havlíčkovi
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš tvrdí, že majetková struktura společnosti European Metals Holdings, která teoreticky může těžit lithium v Česku, vede ke Zdeňku Bakalovi. Rozhodl se proto ministrovi průmyslu Jiřímu Havlíčkovi napsat dopis s několika otázkami a žádá, aby mu na tyto otázky ministr urychleně odpověděl. My vám otevřený dopis přinášíme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Věřím, že letos dostanu šanci u soudu očistit svoje jméno a práci
Myslím si, že čas Starostů v budoucnosti ještě přijde. Jsme silní jen v několika málo krajích a ani v politice nelze některé kroky pominout. Proto si myslím, že spolupráce s KDU-ČSL v koalici je jak vůči voličům, tak vůči partnerovi zodpovědné řešení, konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz expředseda hnutí Martin Půta. V čele Libereckého kraje stojí historicky nejsilnější koalice. Jak se jí daří naplnit předvolební sliby? Řeč přišla také na zřízení okresu Turnov, ale i řadu dalších témat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Přehled nejdůležitějších změn pro občany pro rok 2018
Pro rok 2018 připravilo Ministerstvo financí řadu změn, které budou mít vliv na každodenní život občanů. Přinášíme proto přehled hlavních novinek, které občany čekají v příštím roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dlabajová (ANO): Kritika ČR za plnění závazků v relokaci uprchlíků
Migrační krize otřásá Evropou již po několik let a představuje tvrdou zkoušku pro evropské instituce, národní vlády i samotné občany. Přestože bouřlivá diskuze v médiích zdánlivě utichla, běženců usilujících o azyl v EU neubývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Štech: Vítáme konstruktivní kritiku, ale otevřený dopis ASP tuto podstatu nemá
Reakce MŠMT na otevřený dopis ASP ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Primátorka Krnáčová: Můj mobil byl zapnutý, dveře otevřeny, ale z TOP 09 mne nikdo nekontaktoval
Otevřený dopis primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové předsedovi klubu TOP 09 a nezávislých Václavu Novotnému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist