Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.490x, což odpovídá cca 182.103-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Brutální hromadné znásilnění Polky a transsexuála v Itálii třemi mladíky z Afriky. Padl verdikt
Za znásilnění polské turistky a peruánského transsexuála si tři afričtí nezletilci odsedí devět let a osm měsíců ve vězení. O rozsudku, který padl v Itálii, informoval list Corriere della Sera. Zprávu následně převzal server Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Doma v Africe prý sériově vraždil, do Evropy utekl před spravedlností. Další šokující informace o imigrantovi, který brutálně zneužil polskou turistku v Rimini
Guerlin Butungu, konžský žadatel o azyl, obviněný ze znásilnění polské dívky a peruánského transsexuála v italském Rimini, by nakonec mohl být i sériovým vrahem. Monica Pilloni, bloggerka žijící v Itálii doplnila pro ParlamentníListy.cz nejaktuálnější informace, z nichž mrazí. Během včerejšího výslechu totiž 17letý Butungův spoluvězeň uvedl, že Butungu z Afriky uprchl do Itálie proto, že v Kongu „zabil mnoho lidí a bál se, že ho zatknou“. Pilloni to ParlamentnímListům.cz sdělila s odvoláním na italská média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
VIDEO Brutální „exekuce“ muslima, co prý znásilňoval
Pachatelé odsouzení za znásilnění to mají složité ve věznicích po celém světě a obvykle jsou terčem brutální šikany a fyzických útoků. Terčem jednoho takového se stal muslimský vězeň odsouzený za znásilnění. Jeho spoluvězni si vše dokonce nahrávali na mobilní telefon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Běs po hromadném znásilnění polské turistky v Itálii nekončí. Hlásí se další napadené ženy
V Itálii se objevily nové případy znásilnění žen hlavně imigranty. O pěti nahlášených sexuálních útocích na ženy informovaly dnes ČeskéNoviny.cz s odvoláním na agenturu APA. Jde tak o další případy po hromadném znásilnění polské turistky v Rimini.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Čtyřhodinové hromadné znásilnění postižené ženy imigranty!
Je to zvěř, která nemá zábrany a která se neštítí hromadně čtyři hodiny znásilňovat postiženou ženu na invalidním vozíku. Tito (ne)lidé nemají v Evropě co pohledávat!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Migrant z Afriky si dál pár piv a šel „na holky“. Byl prý velmi brutální, vyhrožoval smrtí a nakonec zapíral
Už je to poněkud obehraná písnička, ale německé soudy tento týden řešily další z mnoha případů znásilnění, za které nesou odpovědnost migranti. Také pachatel tohoto brutálního sexuálního zneužití má jistotu, že se ve vysněném Německu zdrží dalších několik let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„Když už je pinďour vevnitř, žena se uklidní a je to, jako kdyby to ani nebylo znásilnění.“ Omlouváme se, ale toto řekl neziskovkář o brutálním ataku na Poláky v Itálii
V Itálii mají pro imigranty „kulturní mediátory“, kteří mají za úkol harmonizovat zvyky připluvších imigrantů s domorodci. Jak taková kulturní harmonizace probíhá, to předvedl facebookový příspěvek jednoho z nich. V něm vysvětluje, že nedávné kolektivní znásilnění polské turistky v Rimini nebylo pro dotyčnou zase tak hrozné, jak je prezentováno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Padl důležitý verdikt soudu. Zastupitele Liberce si mohou oddechnout
Krajský odvolací soud v Liberci dnes potvrdil osvobozující verdikt pro 23 zastupitelů Liberce. Obžaloba jim kladla za vinu, že v roce 2007 schválením nevýhodného prodeje dvou pozemků připravili město minimálně o 3,5 milionu korun. Rozhodnutí soudu je pravomocné, lze proti němu podat jen dovolání, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hromadné znásilnění v Havlíčkově Brodě. Na mladou dívku se prý vrhli tři cizinci
Server TN.cz tvrdí, že policie v Havlíčkově Brodě řeší případ hromadného znásilnění dvaadvacetileté dívky. Kdo mohl spáchat něco tak odpudivého? Údajně šlo o tři cizince.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Policie oznámila, že nebude chránit občany před násilím imigrantů. Zapalování aut je pro ně beztrestné. Za hromadné znásilnění dostali veřejné práce. Čech žijící ve Švédsku svědčí...
ROZHOVOR Tlumočník, překladatel a bývalý exportní manažer Patrik Miloš Popp, který žil po mnoho let ve Švédsku, říká, že zapalování aut se stalo pro imigranty zábavou, která probíhá pravidelně a téměř beztrestně. Švédské soudy často neodsuzují násilníky a nechají je bez trestu vězení, jen jim určí nějaké hodiny prospěšných prací, jak se také stalo šesti mladistvým přistěhovalcům, kteří hromadně znásilnili 15letou dívku. Imigranti znásilňují 23krát častěji než Švédi. Švédsko je hned po Jižní Africe druhou zemí s největším počtem znásilnění, je tam nejvíce oznámených znásilnění v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Další znásilnění z Rakouska. Obyvatelé z malého městečka, kde je azylové centrum, žijí ve strachu
Znásilnění a obtěžování žen migranty z Blízkého východu a Afriky se v západoevropských zemí zdaleka netýká jen velkých měst. Aktuálně policie vyšetřuje případ sexuálního zneužití v malé rakouské obci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist