Pavel Fischer se pasoval do role „stínového prezidenta“
Bývalý uchazeč o Pražský hrad Pavel Fischer by chtěl vystupovat jako "stínový prezident" k současné hlavě státu Miloši Zemanovi. Kritizuje ho za to, že se nijak nevyslovil k výrokům politiků SPD o koncentračním táboře v Letech, které považuje za zpochybňování romského holokaustu. Fischer se domnívá, že Zemanovi volby pomohl vyhrát strach, který rozpoutal. Voliče podle něj ubezpečil, že se nemusí bát, že je ochrání. Zeman také mistrně využil slabin svých soupeřů, řekl Fischer v rozhovoru ČTK. Bývalý velvyslanec ve Francii nevyloučil zájem o opětovný vstup do diplomatických služeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Stanjura (ODS): Pan senátor sám sebe pasoval do role hrdiny
Projev na 59. schůzi Poslanecké sněmovny dne 27. 6. 2017 k návrhu zákona, kterým se mění zákon o pobytu cizinců na území České republiky, zamítnutý Senátem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Nedá nás… ale raději až příště…
Tak se nám náš premiér opět pasoval do role hrdinného zastánce našich národních zájmů. Už zase se za nás hodlá bít jako lev. Protože nějaké přerozdělování migrantů k nám přece nelze dopustit!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.4.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Nedá nás… ale raději až příště…
Tak se nám náš premiér opět pasoval do role hrdinného zastánce našich národních zájmů. Už zase se za nás hodlá bít jako lev. Protože nějaké přerozdělování migrantů k nám přece nelze dopustit!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.4.2016 v 16:40, zobrazit podobné
Pavel Fischer: Státní aparát se musí modernizovat a sloužit občanům
Dnes registroval na Ministerstvu vnitra svou kandidaturu na prezidenta republiky Pavel Fischer. Jeho kandidátní listinu dosud podpořilo 17 senátorů a senátorek napříč politickým spektrem. Signatáři jsou senátoři zvolení za ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Prezidentský kandidát Pavel Fischer prozradil, komu by dal vyznamenání. Asi vás překvapí
Hostem pondělního Interview ČT24 byl kandidát na prezidenta Pavel Fischer. Bývalý diplomat a spolupracovník prvního českého prezidenta Václava Havla. Proč se rozhodl kandidovat? Komu by dával vyznamenání? Třeba maminkám, které mají za sebou kus práce při výchově dětí, ale často se na to zapomíná. Moderátorce Světlaně Witowské toho Fischer řekl ještě mnohem víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Průzkum: Vítězem prezidentské debaty v Praze se stal Pavel Fischer
Veřejnou předvolební debatu prezidentských kandidátů v pražském DOXu vyhrál Pavel Fischer. Posluchači debaty a diváci jejího online streamu hlasovali metodou Demokracie 21, která umožňuje udělit více pozitivních hlasů a jeden negativní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Prezidentský kandidát Fischer vyvolal zhnusení liberálů, pak se omlouval. Přečtěte si sami, o co šlo
Prezidentský kandidát Pavel Fischer rozčeřil společenské vody. Na debatě v Blansku prohlásil, že by jako prezident nejmenoval homosexuála ústavním soudcem. Prý by tak činil v zájmu ochrany tradiční rodiny. Později se Fischer za svůj výrok omluvil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Tyrkysová revoluce: Kandidát Fischer uspořádá pro příznivce setkání v Praze
Kandidát na prezidenta Pavel Fischer uspořádá dva dny před volbami setkání s příznivci v centru Prahy. Několik set lidí se s ním setká v klubu Rock Café, další se sejdou na náměstí Jana Palacha. Fischer se svým týmem to dnes řekl na tiskové konferenci. Informovala o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Pavel Fischer ve druhém kole podpořil Jiřího Drahoše
Prezidentský kandidát Pavel Fischer do druhého kola podpořil Jiřího Drahoše. Svůj výsledek, který překročil deset procent hlasů, označil za fenomenální. Prezidentu Miloši Zemanovi neblahopřál. Drahoš podle Fischera přislíbil, že se zaměří na témata, která bývalý diplomat považuje za důležitá. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Au. Jiří Drahoš dostal facana. Slušného, ale zabolel
Prezidentští kandidáti Pavel Fischer a Jiří Drahoš se setkali v duelu na serveru Seznam Zprávy. Fischer si následně napsal na svůj facebookový profil dosti jízlivou poznámku. „Odcházím z prezidentského duelu s Jiřím Drahošem. Čekal jsem silného soupeře. Nedočkal jsem se,“ poznamenal Fischer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist