RRTV pálí do Soukupovy televize. Prý před volbami zvýhodnila Zemana
Televize Barrandov Jaromíra Soukupa před volbami ve svých pořadech zřejmě opakovaně zvýhodnila prezidentského kandidáta Miloše Zemana. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) proto s provozovatelem televize zahájila správní řízení pro možné porušení zákona. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Soukup ve vyjádření pro server iDNES.cz odmítl porušení jakékoliv povinnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 02. 2018

Související články

Svobodní a Soukromníci si stěžují na diskusi v České televizi
Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) dnes podala Strana svobodných občanů spolu se Stranou soukromníků ČR. Důvodem je to, že televize nepozvala jejich zástupce do takzvané superdebaty před krajskými volbami, která se bude vysílat 6. října. Obě strany o tom dnes informovaly v tiskové zprávě. Televize podle nich postupuje protiprávně. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Piráti chtějí do debaty Babiše se Zaorálkem. Dokonce ženou Novu před soud
Zahájit správní řízení s Novou kvůli chystanému předvolebnímu duelu lídrů ANO a ČSSD není možné, odporuje to zákonu, uvedla dnes Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Přimět Novu, aby v pořadu plánovaném na večer před volbami dala prostor také zástupcům dalších stran, chtějí Piráti. Jejich avizovaná žaloba směřující proti vysílací radě zatím nebyla doručena, sdělil ČTK předseda RRTV Ivan Krejčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš a Zaorálek mají možnost být večer před volbami na Nově i ČT
Hned ve dvou televizních debatách se večer před volbami do Sněmovny mohou objevit volební lídři ANO Andrej Babiš a ČSSD Lubomír Zaorálek. Nova naplánovala na 19. října přímý přenos jejich duelu od 19:55, Česká televize odvysílá ve stejný den z pražského Kongresového centra superdebatu celostátních lídrů deseti stran, které mají největší volební potenciál. Jestliže se pozvaný celostátní lídr pořadu nezúčastní, jeho místo zůstane prázdné, sdělila dnes veřejnoprávní televize ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
ČT pozvala Miloše Zemana do duelu s Drahošem. A Hrad...
Česká televize a televize Prima plánují v týdnu před druhým kolem prezidentských voleb společné debaty prezidenta Miloše Zemana a bývalého předsedy Akademie věd Jiřího Drahoše, kteří se ve volbách utkají. Česká televize oba pozvala do debaty na čtvrtek 25. ledna, tedy den před druhým kolem voleb. Prima s kandidáty jedná. Vyplývá to ze sdělení obou televizí. Zeman před prvním kolem účast v televizních debatách odmítal, v sobotu ale uvedl, že Drahošově výzvě setkat se „tváří v tvář“ vyhoví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Stanovisko RRTV k údajné manipulaci ve zpravodajství televize Prima
V minulém týdnu server Hlídací pes zveřejnil nahrávku, která má dokládat, že zaměstnanci zpravodajství televize Prima byli svým vedením instruováni, aby informace o migrační krizi vykreslovali jako riziko a ohrožení a fakticky tak ignorovali zásady objektivity a vyváženosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Česká televize má problém
Rada pro rozhlasové a televizní  vysílání RRTV označila blok na ČT věnovaný volbě nového amerického prezidenta za „nevyvážený“ s tím, že ČT nadržovala Hillary Clintonové. Má sedm dní na nápravu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.1.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Kalousek zvažuje, že podpoří Miloše Zemana
Legraci si na svém twitterovém profilu dělá bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jen pár dní před nadcházejícími prezidentskými volbami přemýšlí nad tím, že by podpořil prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Přijde se díky Pirátům na kšefty ČSSD?
Výmluvy, že je před volbami, jsou jen trapnou snahou o zastření problémů a neschopností (či všehoschopnosti?). Stále máme před nějakými volbami.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.10.2016 v 21:40, zobrazit podobné
ČT má prů...! Kvůli nadržování Clintonové a poškození Trumpa. Nahlédněte
Nevyvážené a neobjektivní zpravodajství prý odvysílala Česká televize v rámci pořadu Americká volební noc, a to dne 9. listopadu 2016. Upozornila na to Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Neobjektivnost a nevyváženost České televize oficiálně potvrzena
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) upozornila na to, že ČT v rámci pořadu Americká volební noc dne 9.11.2016 byla velmi neobjektivní a nevyvážená a tím porušila zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist