Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2018
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.142x, což odpovídá cca 111.767-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Cenzura internetu hrozí více, než si myslíme. A teď ji podpořil i Ústavní soud, varuje právník
Ústavní soud odmítl stížnost skupiny jednadvaceti senátorů na zákon o regulaci hazardu na internetu. Ústavní senátoři mají za to, že nám nehrozí rozmach cenzury internetu pod záminkou boje proti nelegálnímu hazardu. Právník Zdeněk Kučera však v rozhovoru pro server Aktuálně.cz vysvětluje, že nám cenzura internetu „ve jménu dobra“ opravdu hrozí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Adam Mikulášek: Samozvaní udavači nekorektních příspěvků na internetu vystupují ze stínu
Jedná se o jistou neziskovku jménem Injustitia, která se rozhodla své lidi zaúkolovat bonzováním tzv. „nenávistného“ obsahu na internetu rovnou policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Zakomplexovanej zmrd, piča, buzna. Brutální nálož těm, kteří na internetu diskutují nejenom o politice či uprchlících
Podle brněnského satirického webu Prigl.cz byl rok 2015 začátkem celospolečenské změny, která naplno propukne až letos. Lidé přestali nadávat na televizní vysílání, projevovat emoce se svými oblíbenými i neoblíbenými herci a politiky a všichni si svorně sedli k internetu a jali se projevovat názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Zmrd, piča, buzna, zakomplexovanej zmrd. Brutální nálož těm, kteří na internetu diskutují nejenom o politice či uprchlících
Podle brněnského satirického webu Prigl.cz byl rok 2015 začátkem celospolečenské změny, která naplno propukne až letos. Lidé přestali nadávat na televizní vysílání, projevovat emoce se svými oblíbenými i neoblíbenými herci a politiky a všichni si svorně sedli k internetu a jali se projevovat názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Protikorupční útvar má začínat od prvního.
A má ve své gesci i potlačování ruských serverů na internetu. Ty jsou krajně nebezpečné, proto je třeba je z internetu mazat - jsem se dozvěděl od pana Ženíška z TOP 09. Pan prezident se proti tomu ve svém vánočním poselství
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.12.2016 v 16:40, zobrazit podobné
Piráti budou odpoledne demonstrovat proti cenzuře na internetu
Česká pirátská strana svolala na dnešní odpoledne na pražský Klárov demonstraci za zachování svobodného internetu v České republice. Pirátům vadí snaha o cenzuru internetu, o kterou se podle nich snaží ministerstva financí a vnitra. Demonstraci podpořila Strana zelených a naváže na ni protestní pochod k budově ministerstva vnitra na Letné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Neziskovka vyráží do boje za mazání projevů nenávisti. Co najde na internetu, to rovnou předává policii. Teď se rozčiluje v novinách, že za "čmoudy" nepadají trestní oznámení
Nezisková organizace In Iustitia se pokoušela zjistit, jak efektivně se v Česku bojuje proti projevům nenávisti na sociálních sítích. Výsledky prý nejsou nijak povzbudivé. Facebook prý maže nenávistné příspěvky namířené proti Romům či migrantům, ale ne všechny. Některé příspěvky o „čmoudech“ nechává bez povšimnutí. A YouTube prý nenávistné projevy totálně ignoruje. Nezisková organizace navíc tvrdí, že dostatečně razantně nekoná ani policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Boj proti falešným zprávám postoupil na další úroveň. Je tu seznam škůdců, publikujících na internetu videa
Sítí dezinformátorů se zabýval server Aktuálně.cz. Jejich velkou mapu umístil na YouTube. Jedním z center konspirace je podle serveru proruský kanál New World Order Opposition (NWOO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Senátorka varuje před cenzurou internetu. Řítíme se prý do pekel
Senátorka Veronika Vrecionová (ODS) na poslední schůzi Senátu vehementně upozorňovala na to, že nově schválený zákon o hazardu omezuje svobodu internetu. Toto omezení může provést podle zákona o své vůli Ministerstvo financí. Podle Vrecionové by ovšem o omezování internetu měly rozhodovat výhradně soudy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 20:34, zobrazit podobné
Semeniště zla, promluvil ministr Chovanec o internetu. Nazrála prý doba, abychom s ním něco dělali
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) je přesvědčen, že nazrála doba k tomu, aby odzvonilo anonymitě na internetu. Podle šéfa resortu si přece nikdo nepřeje, aby se z internetu stalo semeniště zla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist