Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.274x, což odpovídá cca 170.833-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Merkelová na vládě hodně prodělá. Už i Luboš Palata má obavy
Německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) je přesvědčena o tom, že ke koaliční smlouvě vedla dlouhá cesta, ale vyplatilo se ji podstoupit. Uvedla to na tiskové konferenci v Berlíně poté, co vyjednavači konzervativní unie CDU/CSU a sociální demokracie (SPD) parafovali text uzavřené dohody. S touto vyjednanou velkou koalicí se ale zárověň ozývá velká nespokojenost, a to především z její strany CDU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 09:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Merkelová a Lavrov zkritizovali Trumpa. Vzkaz do Washingtonu poslal i Luboš Palata
Napětí mezi komunistickou Severní Koreou a Spojenými státy dál roste. Pod kotel přikládají jak americký prezident Donald Trump, tak komunistický totalitní vládce Kim Čong-un. Svět se bojí, aby se válka slov nezvrhla ve válku jadernou. Možná i proto Donalda Trumpa kritizují jak německá kancléřka Angela Merkelová, tak ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. V sobotní MF Dnes o tom čtenáře informoval Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Luboš Palata prorokuje polské vládě konec. Pokus o stát putinovského typu prý selhává
Polské vládě Jaroslawa Kaczyńského ujíždí půda pod nohama, ale hledá, na koho by zaútočila. Těmito slovy hodnotí Luboš Palata v komentáři pro MF Dnes současné dění v Polsku. Kaczyński volá po vymáhání válečných reparací od Německa, aby zakryl fakt, že svou zemi mění. Z klasického demokratického státu se pomalu stává země putinovského typu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Putine, udělal sis hodně nepřátel, píše k výbuchu v Petrohradu Luboš Palata
Rusko se v posledních letech stalo opět světovou vojenskou mocností zasahující daleko za hranicemi země. Cenou za to je však růst počtu nepřátel. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata. V Lidových novinách se pak v pravidelné rubrice Sloupek tématu věnuje jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dobře, že Brusel začal projednávat Polsko, jásá Luboš Palata. A na nás prý také brzo dojde
Komentátor Luboš Palata nikoli poprvé rozebírá aktuální situaci v Polsku. S velkou nelibostí a obavami totiž sleduje, co se u našich sousedů děje. Vládní strana Právo a spravedlnost bohorovně přehlíží ústavní soud a pokouší se ohýbat i média ke svému obrazu. Jednoho dne by se také mohlo stát, že ohne celou demokracii. Že je to zbytečné malování čerta na zeď? Luboš Palata vás vyvede z omylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Luboš Palata v ČT haněl Fica. Pak si vzal slovo známý novinář a pohovořil trochu jinak
Ke slovenským volbám se ve včerejším vysílání pořadu Události, komentáře České televize vyjádřili komentátor MF Dnes Luboš Palata a slovenský novinář Tom Nicholson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Sobotka prý Merkelové "helfne". Komentátor Palata z toho má radost
Německá kancléřka Angela Merkelová ve čtvrtek zavítala na pár hodin do Prahy. Proč vlastně, když se má zakrátko setkat s představiteli celé Visegrádské čtyřky, tedy i s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD)? Luboš Palata nabízí v páteční MF Dnes vysvětlení. Sobotka prý Merkelové může „helfnout“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Unie přidá na migraci, my dostaneme o to méně. Toto k tomu sepsal Luboš Palata
O tom, že Česká republika dostane méně peněz v rámci každoročních dotací z Evropské unie, píše v dnešním vydání MF Dnes zvláštní zpravodaj z Bruselu Luboš Palata. „Unie přidá jiným na migraci,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Proti Putinovi je půlka civilizovaného světa. Jednou zaplatí, těší se Luboš Palata
Povstalci v ukrajinském Doněcku vyhlásili nový stát – Malorusko. Luboš Palata v komentáři pro MF Dnes vysvětluje, proč se tak stalo právě teď. Je prý třeba podívat se, co se zrovna hodí vládcům v Kremlu, bez jejichž vydatné pomoci by se povstalci dlouho neobešli. Je za tím prý Putin, který jednoho dne zaplatí minimálně za jeden čin na Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Příbuzní ruského cara stojí za Putinem. Může to být nebezpečné, píše Luboš Palata
Pokud se vám zdá, že je ruský prezident Vladimir Putin až příliš ambiciózní, pokud jde o jeho zábor ukrajinského Krymu, Luboš Palata v textu pro iDnes.cz upozorňuje, že by mohlo být ještě hůř. Kdyby chtěl Putin potěšit potomky cara Mikuláše II., kterého nechali komunisté zavraždit, mělo by se začít bát Polsko nebo Finsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Putin vyhazuje přátele, místo nich povyšuje sluhy, píše Luboš Palata
Ruský prezident Vladimir Putin nahrazuje přátele sluhy. A posiluje si moc. O tom píše v dnešní MF Dnes redaktor Luboš Palata. Podle jeho slov totiž způsob odchodu mocného šéfa Putinovy prezidentské kanceláře Sergeje Ivanova ukazuje, že Kreml funguje tajemně. Prý skoro jako ze Sovětského svazu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2016 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist