Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.454x, což odpovídá cca 180.225-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Merkelová na vládě hodně prodělá. Už i Luboš Palata má obavy
Německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) je přesvědčena o tom, že ke koaliční smlouvě vedla dlouhá cesta, ale vyplatilo se ji podstoupit. Uvedla to na tiskové konferenci v Berlíně poté, co vyjednavači konzervativní unie CDU/CSU a sociální demokracie (SPD) parafovali text uzavřené dohody. S touto vyjednanou velkou koalicí se ale zárověň ozývá velká nespokojenost, a to především z její strany CDU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 09:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Merkelová a Lavrov zkritizovali Trumpa. Vzkaz do Washingtonu poslal i Luboš Palata
Napětí mezi komunistickou Severní Koreou a Spojenými státy dál roste. Pod kotel přikládají jak americký prezident Donald Trump, tak komunistický totalitní vládce Kim Čong-un. Svět se bojí, aby se válka slov nezvrhla ve válku jadernou. Možná i proto Donalda Trumpa kritizují jak německá kancléřka Angela Merkelová, tak ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. V sobotní MF Dnes o tom čtenáře informoval Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Luboš Palata prorokuje polské vládě konec. Pokus o stát putinovského typu prý selhává
Polské vládě Jaroslawa Kaczyńského ujíždí půda pod nohama, ale hledá, na koho by zaútočila. Těmito slovy hodnotí Luboš Palata v komentáři pro MF Dnes současné dění v Polsku. Kaczyński volá po vymáhání válečných reparací od Německa, aby zakryl fakt, že svou zemi mění. Z klasického demokratického státu se pomalu stává země putinovského typu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Putine, udělal sis hodně nepřátel, píše k výbuchu v Petrohradu Luboš Palata
Rusko se v posledních letech stalo opět světovou vojenskou mocností zasahující daleko za hranicemi země. Cenou za to je však růst počtu nepřátel. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata. V Lidových novinách se pak v pravidelné rubrice Sloupek tématu věnuje jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Unie přidá na migraci, my dostaneme o to méně. Toto k tomu sepsal Luboš Palata
O tom, že Česká republika dostane méně peněz v rámci každoročních dotací z Evropské unie, píše v dnešním vydání MF Dnes zvláštní zpravodaj z Bruselu Luboš Palata. „Unie přidá jiným na migraci,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Proti Putinovi je půlka civilizovaného světa. Jednou zaplatí, těší se Luboš Palata
Povstalci v ukrajinském Doněcku vyhlásili nový stát – Malorusko. Luboš Palata v komentáři pro MF Dnes vysvětluje, proč se tak stalo právě teď. Je prý třeba podívat se, co se zrovna hodí vládcům v Kremlu, bez jejichž vydatné pomoci by se povstalci dlouho neobešli. Je za tím prý Putin, který jednoho dne zaplatí minimálně za jeden čin na Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kdo vyhnal Británii z EU? Palata jmenoval viníka. Jste to i vy
Redaktor Deníku Luboš Palata se vyjádřil v komentáři pro ČRo Plus ohledně brexitu. Podle jeho slov jsme Velkou Británii z Evropské unie vyhnali my Východoevropané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
K míru je dál, než se zdálo. Palata popisuje dění na Ukrajině
Z minských mírových dohod se plní jen výměny zajatců, separatisté konfiskují ukrajinské firmy a vše se ubírá jiným směrem, než je nějaké mírové znovusjednocení země, píše v dnešní Mladé frontě Dnes její redaktor Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Palata popisuje události dvě hodiny před útokem USA v Sýrii
Rusko bylo před americkým útokem na syrskou leteckou základnu varováno asi dvě hodiny předem. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Politici a aktivisté chtějí vyměnit staré Evropany za nové, varoval Alexander Tomský. Novinář Palata ho za to posílá k psychiatrovi
Komentátor Luboš Palata se zamyslel nad sloupkem politologa Alexandera Tomského na serveru Novinky.cz. Ten se týkal migrační krize a uzavření přístavů v Itálii kvůli zabránění přívalu uprchlíků z Afriky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nejdříve velké demonstrace za přijímání uprchlíků, pak změna zákona, uzavření hranic... Zpravodaj Palata vyrazil do Švédska
O počtu azylantů ve Švédsku se v dnešním vydání MF Dnes rozepsal zvláštní zpravodaj deníku ve Švédsku Luboš Palata. Konstatuje, že do země jich přišlo mnoho, na což si Švédové stěžují. I přesto, že mnozí z nich jim pomáhají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist