Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.245x, což odpovídá cca 169.319-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Přítel Chovanec by měl dostat šanci ten výsledek opravit. Hovořili jsme se sociálními demokraty v kandidátově domovině
REPORTÁŽ Plzeňská sociální demokracie jednoznačně stojí za Milanem Chovancem, kterého členové strany delegovali na předsedu ČSSD. Bývalý ministr vnitra a hejtman má na Plzeňsku poměrně pevnou pozici. Pro řadu členů je naprosto jediným a nejvhodnějším kandidátem a měl by mít šanci opravit, co se ve straně v poslední době pokazilo. I přední funkcionáři ČSSD z Plzeňského kraje jsou ale znepokojeni množstvím kandidátů i nezvykle krátkým trváním sjezdu, který bude jen jeden den.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Richard Seemann: Merkelová pro velkou koalici se sociálními demokraty
V nedělních večerních hodinách němečtí křesťanští demokraté se vyslovili pro velkou koalici se sociálními demokraty a odmítli vytvořit menšinovou vládu. Stalo se tak na zasedání prezidia strany, jak informoval v pozdních nočních hodinách šlesvicko -holštýnský ministerský předseda Daniel Günther. Po čtyřech hodinách jednání bylo dosaženo shody, že je nutno vytvořit k vládnutí schopnou spolkovou vládu mající jistou většinu v parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Z toho by si Sobotka ucák´ do kalhot. Získali jsme detaily Babišových porad v Agrofertu. Už víme, čeho se Zaorálek a spol. tak panicky bojí
ParlamentníListy.cz měly možnost hovořit hned s několika sociálními demokraty. S těmi mladšími, ale i s těmi, kteří zažili desítky poslanců a výsluní popularity. Všichni se shodují v jediném: volební výsledek strany je tristní a Sobotka se svým ansámblem by měli okamžitě nabídnout své funkce a bez otálení rezignovat. To se samozřejmě nestane.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Chovanec: Já do vlády nepůjdu. Ať ČSSD ve vládě s Babišem není, jen ji podpoří. Pro ANO je ideální vláda s ODS
Mimořádný sjezd ČSSD 18. února by měl rozhodnout o tom, jestli strana bude vyjednávat s hnutím ANO o nové vládě. Pro bývalého ministra vnitra a současného kandidáta na předsedu strany Milana Chovance je prý jakékoli vládní angažmá uzavřené, ať už volba šéfa ČSSD dopadne jakkoli. Možnost tolerance menšinového kabinetu ANO sociálními demokraty a lidovci ale nevyloučil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
ANO podle Chovance přerušilo jednání o vládě s ČSSD. Babiš prý sází na Okamuru a komunisty
Hnutí ANO podle ČSSD přerušilo jednání se sociálními demokraty o případné vládní spolupráci do jejich únorového sjezdu. V tiskové zprávě to dnes uvedl úřadující předseda ČSSD Milan Chovanec. Podle něj krok ANO ukazuje na spolupráci hnutí s KSČM a s SPD. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Hledali jsme mezi sociálními demokraty odborníky, řekl Hamáček
Předseda ČSSD Jan Hamáček před kamerami České televize okomentoval politická jednání mezi hnutím ANO a ČSSD. Jak moc se přiblížila možnost, že se zrodí menšinová koalice těchto dvou stran? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Mluvili Chovanec i Hamáček. Teď Zimola, další kandidát na šéfa ČSSD: Taková nenávist proti Zemanovi! Ať žijí ti, kdo živí rodiny. Ne ti, kteří nadávají na internetu
ROZHOVOR „Tyto volby ukázaly, že uměle stvořené marketingové produkty, o kterých ještě nedávno nikdo nevěděl, nemají v souboji se skutečným politikem šanci,“ říká k volbě prezidenta bývalý jihočeský hejtman a kandidát na předsedu ČSSD Jiří Zimola s tím, že vítězství Miloše Zemana předpokládal. V nedělních diskusních pořadech TV Prima a České televize hovořili jeho protikandidáti Milan Chovanec a Jan Hamáček. ParlamentníListy.cz přinášejí nyní rozhovor i s ním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Poc (ČSSD): Musíme se postarat o to, aby byly dotace strategicky správně cíleny
Pavel Poc se ve Visegrádu účastnil setkání se sociálními demokraty ze střední a východní Evropy
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Richard Seemann: Velká německá vládní koalice byla dohodnuta
Závěrečným celonočním jednání byla v pondělí dopoledne schválena dohoda o vytvoření nové velké koalice mezi křesťanskými demokraty, bavorskými sociály a sociálními demokraty. Stalo se tak poté, co Brusel byl znepokojen protahujícím jednáním. Komisař Evropské unie pro rozpočet Günther Oettinger apeloval na vyjednávací strany aby braly ohled na Evropu a co nejrychleji skončily svá jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vědí ti „socani“, co vlastně chtějí? ptá se Jiří Ovčáček
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček kroutí hlavou nad některými sociálními demokraty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
“O prsa Jeronýma Tejce,” zhodnotil výsledek souboje o křeslo prvního místopředsedy Chovanec
Ministr vnitra Milan Chovanec jen těsně porazil v hlasování o pozici prvního místopředsedy poslance Jeronýma Tejce. Přestože Chovanec platí za velkého kritika hnutí ANO a Andreje Babiše, dovede si s ním příští vládu představit spíše než třeba s ODS nebo TOP 09.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.3.2017 v 19:36, zobrazit podobné
TOPlist