Jihoafrický prezident Zuma dostal 48 hodin, aby odstoupil
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 13.2.2018 v 10:31, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Muž přes palubu: Trumpův poradce pro národní bezpečnost odstoupil kvůli Rusku
Po necelém měsíci ve funkci odstoupil hlavní bezpečnostní poradce Bílého domu Michael Flynn. Možným důvodem může být fakt, že jeho styky s ruským velvyslanectvím prověřuje Federální úřad pro vyšetřování (FBI). S odvoláním na televizi CNN a agenturu Reuters o tom informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Petrovský (ZpL): Proč jsem odstoupil z představenstva Teplárny Liberec?
V pondělí 27. září 2017 jsem odstoupil z představenstva Teplárny Liberec (stejně tak jako druhý kolega jmenovaný za město). Důvodem je naprosté nepochopení potřeb města, jakožto menšinového akcionáře a nedůstojné až neakceptovatelné jednání většinového akcionáře MVV, který má na představenstvo Teplárny Liberec větší vliv, než by mít měl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Už padají tresty za příspěvky o Bangovi. Diskutér vyfasoval sto hodin veřejně prospěšných prací
Zpěvák Radek Banga, který odešel ze sálu, když si ocenění Český slavík přebírala kapela Ortel, se dočkal spravedlnosti. Mladý muž, který na Bangu nenávistně útočil na sociálních sítích, dostal trest. Server Lidovky.cz informuje o tom, že si šiřitel nenávisti odpracuje sto hodin veřejných prací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman dostal od lidí návrhy na téměř 200 vyznamenání
Prezident Miloš Zeman dostal od lidí návrhy na udělení státních vyznamenání 195 osobnostem. Na dotaz ČTK to dnes sdělil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Návrhy podle něj zahrnují osobnosti z celého společenského spektra. Zeman každoročně u příležitosti státního svátku 28. října vyznamenává tři až čtyři desítky lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
František Dostál: Nic nového pod sluncem
Odstartovala akce Dešťovka a během pár hodin byly vyčerpány peníze na pořizování prostředků k zadržování vody přicházející shůry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Česká stopa v amerických médiích i Trumpovo sexuální obtěžování
Americká média jsou v této chvíli v zajetí politického retra. Na nového amerického velvyslance v Česku média vytáhla jeho podíl na zatajování informací v době skandálu Watergate, díky němuž odstoupil prezident Richard Nixon.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.12.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Porošenko dostal prostor v CNN. A využil ho k výprasku Putinovi
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko se domnívá, že ruský prezident Vladimir Putin by rád docílil toho, aby se Ukrajina stala součástí „ruského impéria“. Svůj názor sdělil ukrajinský prezident reportérce CNN ve středu 24. srpna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Čínský prezident dostal od primátorky symbolický klíč od bran Prahy
Čínský prezident Si Ťin-pching dostal dnes od pražské primátorky Adriany Krnáčové (ANO) symbolický klíč od městských bran a podepsal se do pamětní knihy české metropole. Primátorka při ceremonii v Lichtenštejnském paláci na Kampě, kterou sledovalo poměrně značné množství zejména čínských novinářů, uvedla, že Praha si váží svých „nadstandardních a dlouhotrvajících svazků“ s partnerskými městy v Číně. K Šanghaji a Kantonu nedávno přibyl Peking.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2016 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist