Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.245x, což odpovídá cca 169.319-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Robert Troška: Podpořte kardinála Duku
Určitě jste zaregistrovali další z řady nevybíravých útoků na pana kardinála Duku, tentokráte ze strany tzv. křesťanské kavárny. Podpořte pana kardinála Duku v petici, která je určena pro věřící i pro lidi bez vyznání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 10:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Petice: Otevřený dopis s otázkami na p. kardinála Dominika Duku
Otevřený dopis s otázkami na p. kardinála Dominika Duku v souvislosti s jeho napomínáním oponentů církevní antigenderové kampaně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Tisíce lidí podepisují petici na podporu kardinála Duky, přijďte ho v neděli pozdravit
Po exhibicionismu pár jedinců tzv. křesťanské kavárny na Hradčanském náměstí se po celé republice rozjela kampaň na podporu kardinála Duky z řad věřících i lidí bez vyznání. A „křesťanská kavárna“ puká vzteky. Aktualizace: Omlouváme se, plánovaná schůzka je z organizačních důvodů zrušena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Tisíc signatářů již podepsalo petici, definující manželství jako svazek muže a ženy
Přidejte se také. Internetová petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku je v plném běhu. Podpořte tradiční rodinný svazek, chraňme zdravý vývoj našich dětí, řekněte své NE sociálním konstruktům LGBT komunity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Mlejnek Duku nesemlel
Novinář Josef Mlejnek jr. uveřejnil v pondělních Lidových novinách článek „Záhady občana Duky“, který dnes přetiskl i internetový deník Neviditelný pes. Nehorázně si v něm podal kardinála Duku za jeho neskrývanou kritiku současného pokrokářského mainstreamu v kázaní minulý týden na svatováclavských oslavách ve Staré Boleslavi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Soukup (ANO): Podporujeme kardinála Duku
Prohlášení Platformy evropské civilizace
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Kardinál Duka - útok na rodinu a předání petice
V rámci převezení ostatků kardinála Berana do Prahy vystoupil kardinál Duka se zásadním projevem, ve kterém popsal útoky na rodinu a další témata. Po projevu v katedrále byla kardinálu Dukovi předána petice na jeho podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura: Odsuzujeme udavačské listy papeži a další útoky na pana kardinála Duku
Komentář na facebookovém profilu k otevřenému dopisu křesťanských aktivistů papeži Františkovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Hlavně třídně, soudruhu Halíku! Zdeněk Zbořil má co říct ke včerejšímu Moravcovi i ke sjezdu ČSSD
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Škoda že se k tomu nerozhodli již před čtyřmi měsíci. Jejich vyjednávací pozice vůči ANO 2011 byla silnější a nebyli by za zahájení svého pokusu o resuscitaci tak okatě zavázáni prezidentovi,“ podotýká ke sjezdu ČSSD politolog Zdeněk Zbořil. I tak ho výsledek překvapil. „Domníval jsem se, že ČSSD bude ještě nějakou dobu váhat, jak nasvědčovalo protahování odchodu posledního z kazisvětů Milana Chovance.“ V dnešním Rozjezdu také Zbořil hovoří o metamorfóze profesionálních petentů. „Je nekřesťanská nízkost věnovat k 75. narozeninám pana kardinála darem udání,“ komentuje dopis se stížností na kardinála Dominika Duku odeslaný do Vatikánu. A že se za Duku přimluví prezident? „Zdá se mi to být dokonce jeho povinností,“ říká Zbořil. Komentář přidal i k nedělním Otázkám Václava Moravce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Restituční biskup Holub má prý vystřídat Duku, teď promluvil k divákům ČT. Nemají se nechat strašit od SPD a smířit se s tím, že svět se mění
V poslední době se objevují hlasy, že kardinála Duku jako pražského arcibiskupa by měl vystřídat někdejší sekretář České biskupské konference, který vedl jednání o církevních restitucích, Tomáš Holub. Ten na sebe nedávno upozornil i tím, že na svém twitterovém účtu den po volbách napsal: „Modleme se za naši zemi.“ Češi podle něj ztratili trpělivost a naději. Co k takovým závěrům druhého nejmladšího biskupa vede, se zeptala moderátorka Světlana Witowská ve středečním Interview na ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nečekaný tah Zemana: Duka je statečný člověk a bojovník za pravdu. Češi si ho váží, napsal prezident papeži Františkovi
Prezident republiky Miloš Zeman zaslal do Vatikánu přímluvný dopis za kardinála Dominika Duku. Papeži Františkovi v něm sdělil, že Duku považuje za statečného člověka a bojovníka za pravdu. Zdůraznil, že v dobách komunismu dnešní kardinál trpěl a že v poslední době se zásadně podílel na boření bariér mezi státem a církvemi. „Jeho Eminence Dominik kardinál Duka je v České republice mimořádně váženým představitelem katolické církve,“ uvádí prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist