Trofej Zlatých řídítek si odnese také slavný Mick Doohan
Velké cti se dostane vítězi ankety o nejlepšího českého motocyklového závodníka roku 2017. Ručně vyráběnou trofej Zlatých řídítek totiž obdrží kromě něho také pětinásobný mistr světa královské disciplíny GP do 500 cm3 Mick Doohan. Ten cenu obdrží coby Osobnost světového motorsportu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Když vystoupíme z EU, bude nám lépe, řekl Mick Jagger. A není to jen tak
„Nemyslím si, že mě osobně výsledek referenda, ať už bude jakýkoli, nějak ovlivní. Domnívám se, že z krátkodobého hlediska by Velké Británii vystoupení z Evropské unie uškodilo. Ovšem z hlediska dlouhodobého, v perspektivě takových dvaceti let, by to naší zemi naopak mohlo prospět,“ sdělil reportérům Sky News světoznámý britský zpěvák Mick Jagger.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Nová nejsilnější trofej kňoura pochází opět z obory v Sedlici
Národní rekord překonala trofej devítiletého kňoura uloveného 12. srpna 2016 v jihočeské oboře Sedlice. Oboru spravuje státní podnik Lesy ČR. Trofeje v květnu hodnotila v Lysé nad Labem mezinárodní komise expertů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lesy ČR budují protipovodňovou ochranu Ondřejovic u Zlatých Hor
Koryto Ondřejovického potoka u Zlatých hor v Olomouckém kraji opravuje od května státní podnik Lesy ČR. Rekonstruuje 1,8 kilometrů za téměř 14 milionů korun bez DPH. Podle předpokladů by měly práce skončit ve druhé polovině příštího roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Tomáš Tomeček letos se svou závodní tatrou dojel do Dakaru pro stříbrnou trofej
Matador dálkových soutěží Tomáš Tomeček na desátém ročníku rallye Africa Eco Race získal stříbrnou trofej, když ve svém kamionu Tatra T 815 zcela sám bez dalších členů posádky překonal všechny nástrahy afrických dun. V cíli v senegalském Dakaru si tak mohl vychutnat další z triumfů své dlouhé závodní kariéry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Soud rozhodne v případu zlatých padáků v ROP Severozápad
Ústecký okresní soud dnes vynese rozsudek v případu takzvaných zlatých padáků bývalým ředitelům úřadu Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad Petru Kušnierzovi a Pavlu Markvartovi, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Zeman v sokolovně: Zabráním zastřelení. Chystají se mě zmlátit. Drncá to
Prezident Miloš Zeman v rámci návštěvy Karlovarského kraje navštívil také město Chyše, kde se kromě vedení města sešel také s občany. V sokolovně, kde setkání probíhalo, byl mezi diváky účasten také slavný žokej Josef Váňa. Ten je totiž mimo jiné zastupitelem města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Institut plánování a rozvoje: Severojižní magistrálu polidští slavný architekt Gehl
Severojižní magistrála by se mohla stát přívětivějším prostorem. Pražští radní dnes schválili, že na její proměně bude pracovat i slavný dánský architekt a urbanista Jan Gehl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
V Paříži je víc barevných než bílých. Možná to tak bude i u nás, ale nesmí se to brát hystericky. Slavný herec krotí obavy z uprchlíků
Ukázku z rozhovoru s Milanem Lasicou, který vyjde v prosincovém Reportéru, zveřejnil na svém facebookovém profilu jeho redaktor Tomáš Poláček. Slavný slovenský herec se vyjadřoval k problematice migrační vlny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Agresivní veřejnoprávní moderátoři, nežádoucí odpověď hned utnou. Slavný textař si pustil Český rozhlas a nestačil se divit
O svobodě slova se na serveru NeviditelnýPes.cz rozepsal komentátor a někdejší slavný textař Pavel Chrastina. Vrací se tak k diskusnímu pořadu Českého rozhlasu Plus, který se tomuto tématu v minulých dnech věnoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Votava (LEV 21): „To se nám to hoduje, když nám půjčují….!“
Nedávno jsem si vzpomněl u televize na tento slavný výrok feldkuráta Katze. Ten si také půjčoval od všech kolem, půjček si užíval, ale dluhy nevracel...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist