Zdechovský (KDU-ČSL): Vedoucí prezidentské kanceláře dohazoval kšefty kámošům
Komentář na facebookovém profilu k pochybným zakázkám, týkajícím se zámku v Lánech
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Šikovní bratři z ČSSD. Zajímavé transakce senátora a exhejtmana s bratrem-podnikatelem
Já na bráchu, brácha na mě. Tak by se podle MF Dnes dal popsat vztah bratrů Tesaříků z Olomouce. Jeden z nich je senátor a exhejtman za ČSSD, druhý podnikatel. Deník naznačuje, že za nemalé finanční obnosy Tesařík-politik na oplátku dohazoval Tesaříkovi-podnikateli kšefty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 07:35, zobrazit podobné
"Byli jsme pod tlakem EU a USA, nyní jsme nezávislá země." Kmoníček v rádiu vysvětlil, proč to Zeman řekl
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl vedoucí zahraničního odboru prezidentské kanceláře Hynek Kmoníček. S moderátorem Petrem Dudkem se bavili o návštěvě čínského prezidenta v České republice, o protestech, které ji provázely a čínských investicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Sázkové kanceláře předpokládají, že se protizemanovští voliči spojí. Mění kurzy
Před prvním kolem sázkové kanceláře favorizovaly současného prezidenta Miloše Zemana. Zemana favorizovali také sázející. Občané si vsadili na prezidentské volby přibližně 120 milionů, přičemž asi 60 milionů bylo vsazeno na jasné vítězství Miloše Zemana. Před druhým kolem se ale situace obrací. Sázkové kanceláře předpokládají, že se spojí všichni voliči, kterým Zeman leze na nervy, a zvolí na Hrad Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zdechovský rázně: Evropští politici měli z Trumpa strach, budovali vztahy jen s Clintonovou. Multikulturalismus je blbost. Ve Francii snad vyhraje Fillon, protože unavená Merkelová...
ROZHOVOR „Když dojde k teroristickému útoku, všechny evropské tajné služby volají do Ameriky. Tohle musí přestat,“ vyzývá europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který očekává, že s Trumpem začne doba pragmatických kandidátů. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se věnuje i situaci států EU před volbami: „Věřím, že Francois Fillon vyhraje prezidentské volby a že se bude snažit Evropskou unii dostat do řádu, kde byla.“ A multikulturalismus? „Idea o tom, že se budou všechny rasy mísit a svorně žít, je blbost,“ říká Zdechovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
A je tu náhrada za Forejta. Starý mohykán
Novým hradním protokolistou se stal Miroslav Sklenář. Jak informoval mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček, pověřil jej dnes vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Zařazení skalních skulptur Betlém a Kuksu na seznam UNESCO by mělo významný vliv na cestovní ruch celého Královéhradeckého kraje
Europoslanec Tomáš Zdechovský a zástupce Královéhradeckého kraje René Příhoda jednal v Bruselu s ředitelem bruselské kanceláře UNESCO Paolem Fontani o možné zařazení skalní skulptury Betlém i Kuksu na sezname světového kulturního dědictví. Vedle Kuksu se pracovníci UNESCO také v Královéhradeckém kraji zajímají o tzv. broumovské kostely, které považují experti za zajímavý a v mnoha ohledech unikátní soubor barokní architektury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Asociace nemocnic: Kšefty nemocnic budou přísně tajné? Redaktorka MF DNES hrubě zkresluje informace
Asociace nemocnic ČR se důrazně ohrazuje proti článku redaktorky Ivy Bezděkové s titulkem: Kšefty nemocnic budou přísně tajné (5. 5. 2016). Redaktorka v něm obviňuje nemocnice a poslance Jana Chvojku z nekalostí a potlačování transparentnosti v nemocnicích při záchraně života a zdraví pacienta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Vladimír Putin dokonale zmátl CNN. Přečtěte si, co se v televizi odehrávalo po jeho posledním kroku
Někdejší vedoucí moskevské kanceláře CNN Jill Doughertyová možná překvapila celou řadu Američanů, když ve vysílání vychvalovala počínání ruského prezidenta Vladimira Putina. Předvedl dle jejích slov další mistrovský tah.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2016 v 14:35, zobrazit podobné
(Ne)porazitelný Miloš Zeman!?
Za necelé dva roky budeme mít za sebou prezidentskou volební kampaň i se (staro)novým vítězem, který usedne do prezidentské kanceláře na Pražském hradě a bude 5 let naplňovat „vůli lidu.“ 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.5.2016 v 16:39, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Ransdorfa převezli v bezvědomí do nemocnice
Europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM) byl hospitalizován. Podle informací ParlamentníchListů.cz byl politik převezen do Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) v Praze. Klinika se specializuje na kardiovaskulární choroby. Informaci potvrdila vedoucí Ransdorfovy kanceláře Helena Suchá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist