Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Američtí vojáci v Sýrii zaútočili na ruské dobrovolníky. Takto o tom píše Aktuálně.cz
Americká armáda udeřila na ruské vojáky působící v Sýrii. Nejde však o příslušníky standardních ozbrojených sil Ruské federace, ale o žoldácké dobrovolníky, kteří dobrovolně pomáhají v Sýrii. Rusko k jejich akcím oficiálně nehlásí. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2018

Související články

Nejhorší Putinova noční můra je tu? Američtí vojáci v Kyjevě
Putinova nejhorší noční můra se na Ukrajině stává realitou, píše server Business Insider. Američtí vojáci pochodovali bok po boku s těmi ukrajinskými ulicemi Kyjeva. A Ukrajinci americké vojáky vesměs nadšeně vítali. Byť se našli i výjimky...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Pozor, pozor! Podle ČT působí v Sýrii ruští žoldnéři – a američtí vojáci
To jsem vyrozuměl z včerejších Zpráv České televize ve 13 hod. a jde zřejmě o inovační kus její zpravodajské redakce, protože takovéto označení ruských vojáků v Sýrii jsem ani na ČT nikdy dříve nezaznamenal. Takže berte, prosím, od dnešního dne na vědomí toto: Jestliže suverénní a zákonná vláda jakékoli země pozve do své země vojáky jiné země, aby ji pomohli řešit jakékoli její úkoly, stávají se tito vojáci, dle ČT, vstupem na půdu oné jiné země - ŽOLDNÉRY.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ono to půjde, a ne že ne. Takto prý Trump s Putinem naplánovali řešení situace v Sýrii
Ruský a americký prezident se údajně tento týden dohodli na vytvoření bezpečnostních zón v Sýrii. Ty by měly dramaticky změnit situaci nejen v samotné Sýrii, ale v celém blízkovýchodním regionu. S odvoláním na izraelský bezpečnostní server Debka o tom píše server Echo24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rusko se zlobí na Londýn. Kvůli prohlídce letadla Aeroflotu
Ruské ministerstvo zahraničí požaduje od Velké Británie vysvětelní, proč britské úřady prohledávaly na jednom z letišť v Londýně letadlo ruské letecké společnosti Aeroflot. Píše to server Aktuálně.cz s tím, že londýnská policie tuto informaci popřela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Američané spolu s Brity a Francouzi zaútočili na Sýrii. Rusko zuří
Útok na Sýrii již není ze strany Spojených států amerických jen planým slovním pojmem. Dnes časně ráno totiž Západ provedl očekávaný útok. Spolu s USA se k němu připojili Britové a Francouzi. Píší o tom zahraniční servery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Útok v Sýrii ukázal, že NATO a Rusové spolu mluví, píše deník. Zůstávají však nepříjemné otázky
Pondělní MF Dnes hodnotí operaci v Sýrii. Prý to v podstatě byla operace k ničemu, po které byli spokojeni jak útočníci, tak napadení, tak Rusové. A proč to dopadlo právě takhle? Protože spolu vojáci mluví. Přesto zůstávají některé nepříjemné otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Vzkaz USA Rusku: Neskončíte-li s podporu Asada v Sýrii, přitvrdíme
Prezident USA Donald Trump má podle americké televizní stanice NBC na stole připravené plány od svých guvernérů, jež berou v úvahu vojenský střet se severokorejským režimem či přímý úder proti diktátorovi Kim Čong-unovi. Země tak odsoudila útok, k němuž došlo ze strany USA na Sýrii. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Američtí psychiatři řádí: Trump je duševně nemocný, vůbec není způsobilý být prezidentem
Psychiatři vedou vážnou debatu o duševním zdraví 45. prezidenta USA Donalda Trumpa, píše server Scientific American.com. Obratem ovšem dodává, že etický kodex zapovídá diagnostikování osobnosti veřejného života takto z dálky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kulomety do uprchlíků? Šprcguma USA, hovno. Analytik k Turecku: Je jediné řešení
Analytik Štěpán Kotrba se na svém facebookovém profilu zamyslel nad řešením současné krize v severovýchodní Sýrii, kterou vyvolal útok Turecka na území ovládané Kurdy. Řešením je platit, platit a platit. Kotrba se v komentáři táže, co Kurdové čekali jiného. „Nikdo jim k samostatnému státu nepomůže. Ani my. US troops je použili jak šprcgumu proto, že byli levnější než američtí žoldáci, a po použití je zanechali na místě,“ píše. Mezitím se ohledně situace v Sýrii šíří spekulace nad možnou dohodou Kurdů se syrskou vládou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Zboříme vám stodolu. Ale zeptáme se napřed Vládi
Američané se spojenci zaútočili, Rusové jsou v klidu. Proč? Protože dva státníci rozhodující o budoucnosti planety naštěstí používají rozum. Američtí jestřábi vyšli jásavě vstříc britské snaze o zametení stop, co v Ghútě ohledně použití chemických zbraní nelze nalézt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist