Berdychová (ANO): Pevnost Dobrošov bude mít i návštěvnické centrum
Před 80 lety její stavbu ukončila válka, nyní se pevnost Dobrošov dočká rekonstrukce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 20. 02. 2018

Související články

Národní park Šumava: Za rysem se nově vydejte na Návštěvnické centrum Kvilda
Návštěvnické centrum Kvilda, kde je možné se velmi blízce seznámit s jeleny, má nový přírodní výběh, ve kterém žije rys. Jedná se o samce, který byl před čtyřmi lety sražen automobilem a po mimořádně náročné léčbě zůstal v Ekologickém centru – Stanici pro handicapovaná zvířata v Klášterci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2016 v 22:34, zobrazit podobné
Festivalový vlak zamíří za současnými „Holkami z porcelánu“
Návštěvnické centrum Thun 1794 ve spolupráci s Českými drahami připravilo jízdy festivalového vlaku z Karlových Varů do porcelánky v Nové Roli. Historická „singrovka“ pojede ve dnech 2., 3., 4. a 7. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Parlamentarium slaví výročí
Návštěvnické centrum Evropského parlamentu v Bruselu slavilo včera své páté narozeniny. Interaktivním a dynamickým způsobem zprostředkovává v češtině a třiadvaceti dalších jazycích práci Parlamentu i historii evropské integrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Nové centrum odborné přípravy ve Velkém Poříčí zkvalitní výuku
Ve Velkém Poříčí vznikne vzdělávací centrum polygrafických oborů za 100 milionů korun. Realizaci centra odborné přípravy polygrafických oborů při Střední škole propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí odsouhlasili minulý týden krajští radní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Handicapovaní lyžaři z Janských Lázní míří na paralympiádu
Trojice sportovců z Centra handicapovaných lyžařů bude v březnu reprezentovat Českou republiku na XII. zimních paralympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu. Centrum sídlící v Janských Lázních dlouhodobě podporuje Královéhradecký kraj, který pomohl financovat přípravy lyžařů na paralympiádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Kontrola dotací je jedním z největších problémů, s nímž se starostové potýkají
Poslankyně Poslanecké sněmovny PČR Martina Berdychová (Východočeši) ve spolupráci s Krajským úřadem Královéhradeckého kraje iniciovala odborné setkání k novému zákonu o řízení a kontrole veřejných financí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
KRNAP: Krkonošské muzeum projde proměnou
Krkonošské muzeum Správy KRNAP projde v příštích letech proměnou. Současné expozice Kámen a život a Člověk a hory nahradí Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Bulharský lovec imigrantů dává dohromady novou a akčnější Pevnost Evropu. Toto si přečtete jen zde
EXKLUZIVNĚ Uprchlická vlna sice mírně opadla, ale nebezpečí trvá. To si myslí "lovec migrantů" z Bulharska Petar Nizamov. Dává dohromady nové a prý mnohem akčnější uskupení, které bude sdružovat všechny evropské protiuprchlické organizace. Snaží se oživit Pevnost Evropu a vypráví, proč se v podstatě rozpadla. Nyní byl v Česku a oslovil hned několik tuzemských skupin. Například Blok proti islamizaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská: Díky memorandu jsme blíž k vybudování Science centra
Zatraktivnění přírodovědných a technických oborů mezi širokou veřejností, popularizace vědeckých výstupů, prezentace inovačních technologií firem i vytvoření vyhledávaného turistického místa v Českých Budějovicích. To jsou hlavní cíle vybudování Science centra – Multifunkční návštěvnické centrum, v jihočeské metropoli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Návštěvnost Budějovického Budvaru byla loni rekordní
Návštěvnické centrum Budějovického Budvaru poskytuje komplexní turistické služby od prohlídek pivovaru a multimediální expozice po gastronomii. V loňském roce prošlo pivovarem nejvíce návštěvníků v historii. Ze 73 států celého světa přijelo 60 200 turistů, to je o 14 % více než v roce 2015. Počtem návštěvníků se tak Budějovický Budvar loni zařadil mezi pět nejatraktivnějších turistických cílů v Jihočeském kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist