Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.313x, což odpovídá cca 225.046-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hladomor, epidemie. A není to v Sýrii. O této válce se Západě nepíše, protože ji vedou přátelé Saúdové
V letech 2014 a 2015 média věnovala pozornost válce na Ukrajině. Zájem o boje, které se odehrávají relativně blízko od našich hranic, však jednoho dne opadl. Novináři psali mnohem více o Sýrii, o chemických zbraních použitých v této válce a o smrti, kterou rozsévala ruská a syrská letadla z nebes mezi civilisty. Jenže v arabském světě probíhá ještě jedna krvavá válka – válka v Jemenu. Saúdská Arábie v této zemi udržuje v chodu peklo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 22. 02. 2018

Související články

Petr Báča: Saúdové chtějí prodloužit dohodu na omezení těžby ropy i na druhé pololetí
Šok v podobě vojenského zásahu USA v Sýrii již pomalu začal odeznívat a tak se ceny ropy opět pokusili oživit Saúdové pomocí slovních intervencí. Dobře informovaný zdroj deníku WSJ včera uvedl, že Saúdská Arábie stojí o prodloužení dohody na omezení těžby ropy na další půlrok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Izrael podpořil raketový útok v Sýrii
Americký prezident Donald Trump získal významného spojence v tažení proti zlu v Sýrii a je jím Židovský stát. Není divu. Občanská válka v této zemi má mnoho podob a není to souboj dobra se zlem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Adámková (ANO): Proočkovanost proti spalničkám je nízká, hrozí další epidemie
V České republice letos na jaře proběhla třetí epidemie spalniček za poslední čtyři roky. Jde o velmi alarmující zprávu, protože ještě před několika lety se nemoc v ČR v podstatě nevyskytovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Neúspěchy v Sýrii i chaos v Bílém domě, důvod k válce s Ruskem?
Uplynulé tři týdny v Sýrii dovedly situaci na hranu možného vojenského střetu mezi USA a Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Slavná dáma vynadala OSN: Pro Sýrii není spravedlnost!
Bývalá švýcarská prokurátorka Carla Del Ponteová sekla s prací v komisi pro Sýrii v OSN. Zdá se jí totiž, že komise určená k vyšetření válečných zločinů nic pořádného nedělá, protože nemá dostatečnou podporu od Rady bezpečnosti OSN. S odvoláním na švýcarskou agenturu SDA o tom informovala agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Válka v Sýrii? Jde o něco úplně jiného. Koluje výbušný text člena mocného klanu z USA
„Válka v Sýrii je jen další ‚potrubní válkou‘, kterou Spojené státy spolu se svými spojenci vedou v regionu Blízkého východu. Jedná se o dalekosáhlý střet zájmů mezi Sýrií, Ruskem a Íránem na jedné straně a Spojenými státy, Saúdskou Arábií a Katarem na straně druhé,“ tvrdí Robert F. Kennedy Jr. ze známé americké rodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Malak Chabkoun: Psí vojáci ve válce proti Islámskému státu
Ve válce proti teroristům Daeši „fungují“ mnozí dobrovolníci, kteří se vydali do války v Sýrii a Iráku. Než, že by „fungovali“, nadělají spíše více škody než užitku. Měli by raději sbalit fidlátka a odjet domů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Že Západ v Sýrii prohrál? Vždyť tam ani vlastně nebojoval. ČR neprohrála určitě, říká PL lidovec Benešík
ROZHOVOR "Válka ještě neskončila. Bude trvat dlouho, než se tato země dá dohromady," myslí si o Sýrii v rozhovoru pro PL.cz místopředseda KDU-ČSL Ondřej Benešík, který doufá, že současné utlumení konfliktu není jen klidem před bouří. "Máme nevyřešené Kurdy, Asada, máme tam těžkou intervenci Turecka. Jsou to věci, které jsou velkým potenciálem pro další násilí.," obává se. Vojenská angažovanost Západu ve válce v Sýrii byla podle něj v porovnání s jinými malá. "Západ tam pořádně ani nebojoval. Tvrdit, že Západ tam prohrál, záleží na úhlu pohledu. Nemyslím si, že Česká republika v Sýrii prohrála," " konstatuje a vyzdvihuje také činnost české velvyslankyně Evy Filipi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví: Epidemie horečky Dengue ve francouzském Réunionu
Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) publikovalo 16. dubna 2018 Rychlé hodnocení rizik, ve kterém upozorňuje na neobvykle rozsáhlou epidemii horečky Dengue, probíhající ve francouzském zámořském regionu Réunion. Za hlavního přenašeče horečky Dengue se v této oblasti považuje komár Aedes albopictus. Předpokládá se, že v nadcházejících týdnech může tato epidemie zesilovat a očekává se další přenos alespoň do začátku zimy (červenec až září).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Kdo blokuje vyšetřování zločinu v Sýrii?
Když bylo Rusko obviněno, že zablokováním rezoluce o Sýrii odmítlo vyšetřování posledního chemického útoku v Sýrii, pídil jsem se v "našich" mainstreamových sdělovacích po obsahu této rezoluce. Nic jsem nenašel. Nikde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist