Merkelová opět provolávala, jak je třeba trestat země, které nepřijmou uprchlíky. A polský ministr se už neudržel
V příštích týdnech bude v Bruselu dominovat téma pro období po roce 2020. Že budou diskuze skutečně bouřlivé, včera naznačila svým projevem Angela Merkelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2018

Související články

Jan Bednář: Anděla přitvrdila. Je třeba trestat neposlušné země
Ve svém vystoupení v Bundestagu tento týden kancléřka Angela Merkelová opět avizovala, že by mělo být nové přerozdělování finančních příspěvků jednotlivým státům Evropské unie podmíněno splněním určitých závazků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Evropská komise chce trestat Čechy. Merkelová s tím nemá problém
Německá kancléřka Angela Merkelová nemá problém s řízením Evropské komise vůči Česku, Polsku a Maďarsku kvůli nenaplňování kvót pro uprchlíky. Komise podle ní dělá, co musí. Kancléřka to dnes řekla v Berlíně po setkání se svým estonským protějškem Jürim Ratasem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nemůžete říkat: „My tady muslimy nechceme,“ rozčílila se Merkelová
Německá kancléřka Angela Merkelová dnes kritizovala ty země Evropské unie, které nechtějí přijímat muslimské běžence. Mezi tyto státy patří i Česká republika. V rozhovoru v televizi ARD Merkelová řekla, že je třeba najít v rámci EU společné řešení pro všechny a že každá z členských zemí Unie musí splnit svůj díl. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Merkelová vzdala boj o uprchlické kvóty, podle redaktora Fendrycha však prohrálo Česko
Německá kancléřka Angela Merkelová už prý netlačí na to, aby všechny členské země EU povinně přijímaly uprchlíky na základě stanovených kvót.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.6.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Merkelová chce svůj průšvih hodit na jiné. Nepřijímejte kvóty za žádnou cenu, varuje exministr vnitra Pecina
ROZHOVOR Kancléřka Merkelová je zjevně v bezvýchodné situaci a snaží se průšvih, který sama s uprchlíky způsobila, rozmělnit na jiné státy, myslí si někdejší dvojnásobný ministr vnitra a bezpečnostní expert Martin Pecina. Ten doufá, že naše vláda takovému tlaku odolá a kvóty odmítne. V rozšiřování kapacit uprchlických zařízení zatím nevidí žádný skrytý úmysl. „Je třeba být připraven na to, že počet běženců může narůstat. Lepší je se připravit a třeba někdy i zbytečně, než potom být nemile překvapený,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Sjednotit dávky pro uprchlíky v celé EU? Generálmajor se neudržel a udeřil na Němce: Nevnucujte nám ten svůj bordel!
Krajský zastupitel za Stranu práv občanů Hynek Blaško si poslechl projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera a neudržel se. „Nesmíme se podvolit!“ napsal nekompromisně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Merkelová prosí uprchlíky: Poznávejte naše zvyky, jestli tu chcete žít
Přestěhujte se na venkov, vyzvala uprchlíky žijící v Německu spolková kancléřka Angela Merkelová. A popsala jim, jaké výhody přináší život mimo velká města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Polský ministr vyčetl německému eurokomisaři okupaci a cenzuru
Polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro v reakci na kritické vyjádření komisaře Evropské unie Günthera Oettingera na adresu Varšavy vyčetl německému politikovi válečnou okupaci, během které zahynuly miliony Poláků, i mlčení v německých médiích o silvestrovských útocích migrantů na ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Polský ministr: Evropa by se měla probudit
Polský ministr vnitra Mariusz Blaszczak se domnívá, že Evropa by se měla probudit a uvědomit si, že má co do činění se střetem civilizací. Ministr to řekl v reakci na útok ve Španělsku. Uvedl to server Týden.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Takový začátek rozhovoru redaktor Spiegelu ještě nezažil. Polský ministr si to vyřídil i s Merkelovou a EU
Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski poskytl rozhovor německému týdeníku Spiegel, ve kterém se nebývale kriticky vyjadřuje k Evropské unii i jejímu údajnému ovlivňování ze strany Německa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist