Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To je pecka: ČT odvysílala o „Vítězném únoru“ něco, z čeho se zblázníte smíchy, zde je VIDEO
Česká televize Jihozápad přinesla sestřih ankety, kde se redaktoři ČT ptali v ulicích mezi studenty, co se stalo v únoru 1948 a čemu se říká Vítězný únor. Odpovědi byly často značně úsměvné. Pouze tři studenti z celkově třinácti oslovených odpověděli správně. Některé odpovědi se můžete dočíst níže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

FOTO VIDEO Debile, dobytkové, hovada, táhni do... Janu Hamáčkovi se přihodilo něco, z čeho lehnete smíchy
Předseda ČSSD Jan Hamáček se na svém facebookovém profilu omluvil svému sousedovi za chování štábu České televize. Ta s šéfem sociální demokracie přijela zrealizovat živý vstup do pořadu Události, komentáře a Hamáčkovu sousedovi přitom svítila do okna. Soused na štáb začal naštvaně křičet. Celou scénu odvysílal v neděli večer pořad 168 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Zlatá Pecka dala šanci mladým talentovaným umělcům
Festival Zlatá Pecka je už sice letos za námi, ale není na škodu si připomenout i jeho doprovodný projekt s názvem „Zlatá Pecka podporuje mladé talenty“. Ten dal i v tomto ročníku možnost těm nejmladším interpretům získat zkušenosti po boku vyzrálých a slavných osobností klasické hudby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
VIDEO dne: Fanoušek Bohemky si vychutnal příslušníky Policie ČR. Přihlížející vřískal smíchy
Na úskalí policejní práce poukázalo video na Tíseň.tv. „Občas to maj ti kluci těžký. Fanoušek Bohemky pobavil,“ píší správci na Facebooku a ukazují scénu mladíka s muži zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Co to je? To jsou špekáčky. Tady to smrdí. Ty děláš hovno... Pražští mládežníci přijeli „makat“ na vesnici mezi „hloupé lidi, které nic nezajímá". Takto to dopadlo
Zlatá mládež. V tomto televizním pořadu si pětice mladých a zajištěných lidí zkouší, jaké to je žít normálním životem. Česká televize včera večer odvysílala díl, v němž si pět protagonistů vyzkoušelo práci v JZD. Došlo na otázky typu „z čeho je špekáček“... Nakonec se protagonisté mezi sebou pohádali. Některým totiž došla trpělivost s těmi línějšími.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Již příští týden v pondělí startuje 23. Zlatá pecka, soutěž kreativity v reklamě
Zlatá pecka bude hledat již po třiadvacáté to nejlepší, co v české a slovenské reklamě za uplynulý rok vzniklo. Vše bude v rukách ctihodných jedenadvaceti porotců v čele s jejím šéfem, čestným předsedou Martinem Štěpánkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zlatá pecka 2018 je opět tady, přihlaste svou reklamu a získejte zlato
Zlatá pecka bude hledat již po čtyřiadvacáté to nejlepší, co v české a slovenské reklamě za uplynulé období vzniklo. Vše bude v rukách ctihodných dvaadvaceti porotců v čele se Šimonem a Michalem Cabanovými, jako čestnými předsedy poroty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Káles (Svobodní): Festival Zlatá Pecka může pokračovat. Stal se zbytečně nástrojem politického střetu
Spor mezi operní pěvkyní Dagmar Peckovou a starostou Františkem Pilným se stal zbytečně politickou kauzou. Podpora festivalu Zlatá Pecka je zahrnuta do rozpočtu města Chrudim pro rok 2019. Tvrzení, že se vedení města snaží festival zničit není pravdivé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
VIDEO Andrej Babiš před studenty: Mládež se válela smíchy
Do Hradce Králové na univerzitu zavítal na besedu se studenty ministr financí a vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Tématem byla zahraniční politika. Došlo však i na Babišův odchod z politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš je drak nebo zlý čaroděj, na Hradě sedí čert. Dva články, z nichž u jednoho se Petr Žantovský málem pozvracel a u druhého zalykal smíchy
TÝDEN V MÉDIÍCH V poslední době skoro nepřestává Petr Žantovský kroutit hlavou nad tím, co si lze také přečíst v některých médiích a kde je hranice, kam až se dá zajít. Za největší žumpu posledních měsíců a něco tak mimořádně odporného, že by se o tom mělo učit na novinářských fakultách, jak se nemá psát do médií, považuje článek Vladimíra Mertlíka na webu Reflexu. Zatímco u tohoto textu se chvílemi skoro pozvracel, tak při vysvětlování Miloše Zapletala svému vnukovi, že se blíží druhá sametová revoluce, se zalykal smíchy, než mu došlo, že to autor myslí vážně. Blbost kvete, a kdyby nadnášela, tak se takoví novináři vznášejí mnoho metrů nad zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Martha Issová proti nenávisti: Láska a přijetí pro lidi všech barev pleti!
Herečka Martha Issová, jež má kořeny v Sýrii, promluvila o toleranci a čeho nechce litovat. Video s ní přinesla Organizace pro pomoc uprchlíkům. Issová se v minulosti mimo jiné zviditelnila klipem Přemluv bábu, kde s hercem Jiřím Mádlem přemlouvali občany, aby volili pravici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist