Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.683x, což odpovídá cca 192.174-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Další Soukupova nálož České televizi. Je naprosto neuvěřitelné, co se tam děje. Jen kolem sebe kopou. A ředitel, co se chová jako papaláš...
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání řešila zhruba dvacet stížností na vysílání TV Barrandov. „Čtyři z nich postoupily do správního řízení,“ řekl její předseda Ivan Krejčí. Proti tvrzením zveřejněným v Kauzách Jaromíra Soukupa se chce bránit i Česká televize, které vadí, že o ní Soukup uvedl, že hospodaří neefektivně, a kritizoval její údajnou netransparentnost výroby pořadů a koncesionářské poplatky. „Šlápl jsem do vosího hnízda a začal jsem sklízet mnoho agresivních urážek,“ řekl ve středu ve svém pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa, který opět věnoval především reakcím na útoky z České televize, jimž v uplynulém týdnu čelil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 06:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Senátorka Filipiová: Drakonický zákon se chová naprosto neuvěřitelně k 25% menšině. Je to ještě menšina?
Projev na 11. schůzi Senátu 7. prosince 2017 k petici za změnu tzv. protikuřáckého zákona
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Kompropolitika
Příčinou tzv. vládní krize jsou radikálně se snižující volební preference sociální demokracie (ČSSD; soc. dem.). Za nedlouhou dobu se z pětadvaceti procent snížily na méně než polovinu. Bohumil Sobotka a další členové vedení nejsou schopni kritické sebereflexe. Proto kopou kolem sebe. Provádějí kompropolitiku. Jejím základem je protizákonné vytváření kompromitujících materiálů a jejich publikování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
P.C.Roberts: Británie se v případu Skripal chová jako mafiánský stát
Velká Británie zneužívá princip evropské solidarity a svým válečnickým obviňováním a vylučováním Ruska z vyšetřování Skripalovy otravy se chová jako válečnický stát, prohlásil televizi RT někdejší viceprezident (1994-2000) Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE) Willy Wimmer, který předtím sloužil jako státní tajemník německého ministra obrany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Stát se chová jako drsný podnikatel
Stát a firma. Dva naprosto odlišné subjekty a dva naprosto odlišné systémy řízení. Nebo alespoň by to tak mělo být. Ovšem u nás stát bohatne a občan chudne. Takto jsme to ale v listopadu 1989 přece nechtěli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nikdy nepřipustím, aby redaktoři ČT cenzurovali český mediální trh! Soukup vyslal protiúder veřejnoprávní televizi
Důkaz arogance a nadřazenosti. Tak považuje majitel TV Barrandov Jaromír Soukup trestní oznámení České televize kvůli jeho výrokům. Píše to server Novinky.cz na základě Soukupova prohlášení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Pozor na to, co se teď děje kolem kauzy Čapí hnízdo, burcuje veřejnost komentátor od Bakaly
Podle komentátora Bakalova serveru Aktuálně.cz Martina Fendrycha bychom se opět měli mít na pozoru kvůli tomu, co se děje kolem trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Trump má kolem sebe lidi, kteří chtějí zničit EU, varuje Telička
Europoslanec Pavel Telička je expertem hnutí ANO pro zahraniční politiku. Má ovšem osobní problém s tím, jak Andrej Babiš komunikuje s médii. Nejen to prozradil v internetové televizi DVTV s moderátorem Martinem Veselovským. Ten položil první otázku a Telička kroutil hlavou „To je tvrdý začátek", bránil se. Věnoval se i novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Nový šéf Bílého domu má prý kolem sebe lidi, kteří si přejí zničit EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
ČT vyzvala Soukupa, aby se utkal v duelu s Dvořákem. Šéf TV Barrandov ale nejprve žádá zveřejnění...
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se rozhodl, že divákům vyloží svůj pohled na veřejnoprávní Českou televizi. V pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa vyprávěl divákům, kolik ČT získává peníze a na co je vydává, případně nevydává. Jenže se ve svém výkladu dopustil několika přešlapů, na které už během Soukupova vysílání upozornila samotná Česká televize na sociální sítí Twitter. Tím byla odstartována slovní bitka o několika kolech. Tady je pokračování....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Zaznělo v ČT: Zeman vyslal od Soukupa jasný vzkaz těm, kteří chtějí svrhnout Babiše. A taky pro ČSSD
Jaké mohou mít události kolem kauzy Čapí hnízdo dopady na politickou situaci u nás? A ovlivní Zemanovo prohlášení, že pokud padne vláda, pověří sestavením nové Babiše znovu, kroky ČSSD a opozičních politických stran? O tom promluvil v ranních hodinách na České televizi politolog Petr Jüptner z Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. „Role sociální demokracie je pro další vývoj naprosto klíčová,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman a Rusko? Do věci se důrazně vložila někdejší hvězda TV NOVA
Novinář Jan Tuna známý především z reportáží pro televizi Nova toho má dost. Volá po tvrdém postupu vůči prezidentovi Miloši Zemanovi, který se prý chová naprosto nepřijatelně v kauze otravy dvojitého agenta Skripala. Nastává prý čas reálně uvažovat o obvinění prezidenta z vlastizrady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist