Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.468x, což odpovídá cca 233.134-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Ty hajzle a mlátičko? To snad ne.“ Z hnutí ANO přišlo k Ondráčkovi vyjádření, ze kterého kavárnu trefí
Boj o působení komunisty Zdeňka Ondráčka v čele sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů může mít vícero podob. Ukázal to i poslanec hnutí ANO za Liberecký kraj Jiří Bláha, původně pekař. Ten napřed poslance přesvědčoval, aby se přestali neustále ohlížet do minulosti. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz svou úvahu ještě rozvedl a na sociální síti Facebook všechno završil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Šaškovali na louce. Budoucnost je naše. Zeman přednesl před koncertem projev, ze kterého kavárnu trefí
Ve Španělském sále na Pražském hradě probíhá slavnostní koncert k příležitosti znovuzvolení Miloše Zemana hlavou státu. Prezident na oslavu pozval zhruba tisíc hostů, mezi nimiž byli jeho přátelé, příznivci a lidé ze společnosti. Ve Španělském sále je pro hosty připraven bohatý hudební program, zazpívají například Helena Vondráčková nebo Michal David. „Koncert je poděkováním pana prezidenta přátelům a podporovatelům,“ uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Podělaný Bohuslav Sobotka: Toto přišlo po vyjádření stran Miloše Zemana
O tom, jak jedná muž, se na serveru Neviditelný pes rozepsal Ondřej Neff. Srovnal premiéra a předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku a vicepremiéra a předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jsem rád, že Babiš obrátil a snad na Ondráčkově postu bude někdo jiný, řekl v ČT Poche
Evropské italské volby ovládly hnutí a strany, které patří mezi netradiční populistické a často euroskeptické. Uspěl také bývalý premiér Silvio Berlusconi. Jestli byl tento výsledek předem jasný a co bude znamenat pro Evropu, prozradil v Interview na ČT24 europoslanec Miroslav Poche (ČSSD), který zároveň vyjádřil svůj názor na to, že Slovensko demonstruje kvůli vraždě novináře a vládě premiéra Fica a Česko kvůli komunistickému poslanci Ondráčkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: V pátek bude konec světa
Až se v pátek prožene kolem Země asteroid Florence, jen o málo menší než ten, který vyhubil dinosaury, snad si konečně uvědomíme, že konec světa je možný. Avšak dřív, než se nějaký kus skály trefí do naší planety, zničíme ji sami. Půjdeme na to přes klima a přes vodu. Den v týdnu možná bude jiný, ale vývoj zatím odpovídá tomu nejhoršímu myslitelnému scénáři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Jaké má být české národní hnutí
800 nebezpečných slov o tom, jestli dokážeme korporátním otrokům nabídnout lepší budoucnost. Varování: Následující text obsahuje narativy, které dohání pražskou a brněnskou kavárnu k zuřivosti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Sviní je víc. Trumpe, co to hýkáš? Asad vyhrává, proč by dělal chemický útok? Toto vyjádření přišlo od elitního člena „pražské kavárny“
Marketingový expert a volební manažer Pirátů Jakub Horák se v noci vyjádřil k situaci v Sýrii. Kdyby 45. prezident USA Donald Trump rozuměl česky psaným textům, Horákovo vyjádření by se mu zřejmě ani trochu nelíbilo. Dozvěděl by se totiž, že hýká. Nadšení by ale zřejmě nebyli ani Rusové nebo prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Tomio Okamura prozradil, co zažívá s „demokraty“: Přišlo mi několik tisíc výhrůžek fyzickou likvidací. V Praze už se bojím jít po ulici
Po volbách se zdálo, že hnutí Svoboda a přímá demokracie bude mít možnost angažovat se ve formování vlády, avšak v druhém pokusu o sestavení vlády to podle vyjádření premiéra v demisi Andreje Babiše vypadá spíše tak, že se bez Tomia Okamury obejde. V rozhovoru pro Právo předseda SPD prozradil, co si o nynějším přístupu premiéra myslí. A také, proč se bojí chodit v pražských ulicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Na zastupitele ČSSD v Praze 9 přišlo závažné udání. Chtějí se nás zbavit, říká šéf místní buňky
KAUZA Co všechno se může stát, když prodáte firmu nesprávnému člověku? Své by o tom mohl vyprávět zastupitel z Prahy 9, sociální demokrat Jaroslav Čermák. Poté, co firmu odprodal člověku, kterého podle svých slov vůbec nezná, se pravděpodobně stal obětí politického boje. Koncem léta ParlamentnímListům.cz přišlo na jeho osobu udání. Jak naznačuje jeho kolega, předseda místní buňky sociálních demokratů Leoš Paclík, tlaky kolem Čermáka mohly přijít i ze zcela nečekaného směru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Stovky lidí vyšly do ulic protestovat proti Ondráčkovi. Provolávalo se ale také odvolání Okamury
Co se to děje s touto zemí? Chceme se snad zase vrátit do nesvobody? Říkáme ne komunistickým praktikám. Ne populistickému rasismu. Ne státu řízenému jako firma, zaznělo na shromáždění v Liberci, kde se protestovalo stejně jako v dalších městech proti komunistovi Zdeňku Ondráškovi, ale také proti premiérovi Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Milan Faltus: Zvesela - Donald Trump živě a podruhé s Vladimírem Putinem
Donald Trump snad už ztratil veškeré zábrany. Přišlo se na to, že se v Hamburku znovu setkal a bavil s Putinem, aniž se kohokoliv dovolil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist