Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.267x, což odpovídá cca 222.646-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
STEM: Vysvědčení společnosti - práce prezidenta a premiéra jsou hodnoceny lépe než vloni
Celková vnitropolitická situace je v letošním průzkumu hodnocena poněkud hůře než v lednu 2017. Ovšem hodnocení prezidenta a premiéra je lepší než před rokem a tito političtí aktéři se tak řadí mezi oblasti nejlépe hodnocené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Vysvědčení společnosti za uplynulý rok: Práce prezidenta, premiéra a vlády je hodnocena hůře než před rokem
Obecné hodnocení vnitropolitické situace se sice od výzkumu na počátku roku 2016 významně nezměnilo, ovšem hodnocení jednotlivých aktérů politické scény se poněkud zhoršilo. Horší průměrnou „známku“ než před rokem si vysloužil prezident republiky (hodnocení jeho práce však stále patří mezi nejlépe hodnocené oblasti), dále premiér, vláda a parlament. Naopak lépe lidé hodnotí možnost uplatnit své schopnosti, péči o bezpečnost občanů, vyhlídky do budoucna, sociální jistoty, podmínky života mladých rodin a poctivost v podnikání. Dlouhodobě stabilně je celkově nejlépe hodnocena práce městských a obecních úřadů. Naopak tradičně špatně jsou hodnoceny především výsledky privatizace, dále také činnost politických stran, podmínky života starých občanů a poctivost v podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Olga Lomová: Pozadí Číňanů pronikajících do EU prostřednictvím ČR je ještě víc zamotané, než se myslelo
Vloni v září Deník Referendum upozornil na politické vazby a nejasné pozadí (viz také podrobněji a s odkazy ve Visegrád Revue) společnosti CEFC, která se mezitím za podpory našich politických špiček usadila v České republice jako nejvýznamnější partner pro obchod s Čínskou lidovou republikou s cílem pronikat dál do Evropy. Předseda společnosti CEFC Jie Ťien-ming je poradcem prezidenta Zemana, se společností úzce spolupracuje Jaroslav Tvrdík, poradce premiéra a…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.4.2016 v 06:40, zobrazit podobné
Server vystavil vysvědčení ministrům. Věřte nebo ne, premiantkou je Kateřina Valachová
Školáci už si začali užívat dva měsíce prázdnin. Vysvědčení jsou rozdaná, venku je teplo a voda v koupalištích je příjemná. Vysvědčení ovšem dostali i ministři vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD). Sám premiér dostal výslednou lepší dvojku, zatímco ministr dopravy celkově obdržel tři mínus. A co Jiří Dirnstbier (ČSSD)?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotkova vláda dělně pracuje, lid tleská a volá „hurá“? Čelným ministrům stoupla popularita, hlásí STEM
Většina členů Sobotkovy vlády byla lépe hodnocena v lednu než při posledním průzkumu prováděném v říjnu. Vyplývá to z lednového průzkumu agentury STEM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rychetský: Styděl jsem se, že nepřijmeme ani jednoho uprchlíka. Po privatizaci zbankrotovala třetina našeho hospodářství
Před pár dny dostali žáci a studenti na školách pololetní vysvědčení a v pátek si užívali prázdnin. Svého druhu vysvědčení vystavil českým politikům a české společnosti obecně i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. A není to právě lichotivé vysvědčení. Rychetský nešetřil kritickými slovy, když mluvil o uprchlické krizi, kupónové privatizaci, primitivním národovectví i o touze rozhodovat co nejvíce záležitostí s pomocí referend.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Paroubek: Rozdíl v preferencích ANO a ČSSD se podle STEM zvětšuje
Obě dvě hlavní politické strany si platí výstupy z průzkumů veřejného mínění prováděných agenturou Stem. Proto je možné očekávat, že takovýto průzkum bude relativně velmi objektivní a že bude celkem objektivně ukazovat základní trendy a tendence, které v české společnosti jsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Průzkum STEMu potvrzuje rozevírání nůžek mezi ANO a ČSSD
Schůze Ústředního výboru ČSSD v prosinci minulého roku k nárůstu volebních preferencí, ba ani k zastavení poklesu volebních preferencí této strany, jak se zdá, nepomohla. Po průzkumu veřejného mínění společnosti SANEP zveřejněném v tomto týdnu to potvrdil i průzkum společnosti STEM, ve kterém ČSSD dopadla ještě o osm desetinek hůře, a hnutí ANO naopak o 1,3 % lépe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČSÚ: Průmysl byl i vloni páteří českého vývozu
Ekonomice se vloni dařilo. Přispěla k tomu domácí spotřeba i zahraniční obchod. Průmysl rostl třikrát rychleji než v Německu. Příznivá byla také situace na tuzemském trhu práce. Vyplývá to z nové souhrnné analýzy ČSÚ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Do České republiky vloni zavítalo přes 31 milionů zahraničních návštěvníků
Podle odhadu společnosti STEM/MARK, která realizovala pro CzechTourism výzkum „Příjezdový cestovní ruch“, navštívilo v roce 2016 Českou republiku téměř 31,1 mil. zahraničních účastníků cestovního ruchu. Ve srovnání s rokem 2015 tak vzrostl počet zahraničních účastníků cestovního ruchu o 3,3 mil. (tj. o 11,7 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš, Bartoš a Okamura. První tři šéfové stran v únorovém průzkumu
Neziskový ústav STEM v únoru 2018 zjišťoval, jak populární jsou mezi občany předsedové jednotlivých stran. Zdá se, že nejmilovanějším politikem je premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Pozitivní vysvědčení mu vystavilo 48 procent dotázaných. Spokojený prý může být i Tomio Okamura. Zato europoslanec a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil má podle tohoto průzkumu problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist