Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.990x, což odpovídá cca 208.193-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Murín před výborem strávil dvě hodiny, podrobnosti nezveřejněny
Členové sněmovního bezpečnostního výboru (GIBS) dnes vyslechli ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína, který v posledních dnech čelí kritice ze strany premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). Babiš před výborem vystoupí za týden, na jednání byl také pozván jeho předchůdce, bývalý ministerský předseda Bohuslav Sobotka (ČSSD). Novinářům to po jednání řekl předseda výboru Radek Koten (SPD). Poslanci ani Murín nechtěli dnešní jednání blíže komentovat. Považují to za předčasné, jelikož ještě neznají argumenty všech stran sporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Šéf GIBS Murín vypovídá před bezpečnostním výborem. Poslanci vykázali veřejnost i novináře
Premiér v demisi Andrej Babiš ho během února dvakrát vyzval k rezignaci.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 8.3.2018 v 09:36, zobrazit podobné
Šéf GIBS Murín nejspíš skutečně odejde z funkce. Má zdravotní problémy, skončil v nemocnici
Šéf Generální inspekce bezpečnostních sborů Michal Murín nedávno oznámil, že na něj premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) tlačil, aby odešel z funkce. Murín odmítl a nastala menší politická bouře, ve které se začal Babiš ostřelovat s opozičními politiky, kteří varovali, že se možná Babiš pokouší touto cestou ovlivňovat svou kauzu Čapí hnízdo. Ten to důrazně odmítal. Teď se však zdá, že Murín přece jen odejde. Jenže za to nebude moci nátlak Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Murín se nechce vyjadřovat, dokud výbor nedokončí jednání o GIBS
Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michal Murín se nechce vyjadřovat k otázkám, které se ve čtvrtek projednávaly na uzavřeném jednání sněmovního výboru pro bezpečnost. Výbor bude o situaci znovu jednat příští týden, kdy by měl před poslanci vystoupit premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který Murína kritizuje. Do ukončení těchto jednání nebude Murín veřejně vystupovat ani komentovat další služební záležitosti, informoval dnes mluvčí inspekce Ivo Mitáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hlavní sněmovní kontrolor policejní inspekce otevřeně promluvil o tom, co prováděl Murín. Kritice prý čelil dlouhodobě
Nový šéf komise pro kontrolu GIBS Jiří Mašek (ANO) pro pořad Události, komentáře České televize uvedl, že odcházející ředitel GIBS Michal Murín čelil kritice dlouhodobě. Murín ve své funkci končí v pondělí. Kdo nově inspekci povede, tím se vláda bude zabývat zřejmě již ten den.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Přibil zopakoval, že s Babišem živé policejní spisy neprobíral
Novinář Marek Přibil dnes strávil na slyšení před sněmovní komisí k únikům údajů z vyšetřovacích spisů zhruba dvě a půl hodiny. Při odchodu novinářům pouze zopakoval, že s předsedou hnutí ANO a bývalým ministrem financí Andrejem Babišem žádné takzvané živé policejní spisy neprobírali, a doufá, že to doložil. Dále jen uvedl, že nemá povinnost média informovat. Nyní před komisi předstoupil Babiš, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Palata popisuje události dvě hodiny před útokem USA v Sýrii
Rusko bylo před americkým útokem na syrskou leteckou základnu varováno asi dvě hodiny předem. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Grilování Murína spuštěno. Už se mluví o tom, kdo ho vystřídá. Třeba bývalý detektiv od Šlachty...
Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Michal Murín má před sebou týdny a měsíce hořkého nevědomí. Poté, co s ním premiér Andrej Babiš zahájil kázeňské řízení, když Murín odmítl na dvě jeho výzvy sám rezignovat, čeká šéfa inspektorů martyrium úředního přezkoumávání. Pokud z něj vyjde jako poražený, může mu pomoci jedině správní soud. Dva policejní prezidenty nebo šéfy vězeňské služby jsme tu už měli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hodina (Rozumní): Proč Pochod za ukradené děti?
Už tuto sobotu 28. října se od 10 hodin na Václavském náměstí v Praze koná další ročník Pochodu za ukradené děti. Zeptali jsme se jeho organizátora, Aleše Hodiny z Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě, na podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora ČR bude spolupracovat s Českým olympijským výborem
Hospodářská komora ČR navazuje na tradiční spolupráci s českým sportem a uzavřela strategické memorandum s Českým olympijským výborem o vzájemné pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vítěz Ceny ČNB o nejlepší esej strávil den v centrální bance
Vítěz soutěže o Cenu ČNB za nejlepší esej Lukáš Vladislav Nezval za odměnu strávil den v České národní bance.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist