Nebuď vulgární, Zemane, vyzývají u sochy Masaryka odpůrci prezidenta
Vlajky Evropské unie se objevily v den inaugurace prezidenta u sochy T. G. Masaryka na Hradčanském náměstí. Asi dvacítka lidí přišla vyjádřit svůj jednoznačný odpor a nesouhlas s politikou hlavy státu. O tom svědčily i transparenty, které si přinesli s sebou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

FOTO Putinometní listy, Zemane, vypadni. Tihle pánové nenávidí vzdělání, chtějí národ hlupáků. Odpůrci prezidenta mu demonstrovali pod okny, velké sólo měl Martin C. Putna
REPORTÁŽ „Tamti pánové by chtěli hlupáky, kteří jednou za čtyři roky přijdou k volbám a jinak se o nic nestarají. A proto se musíme celé čtyři roky mezi každými volbami starat,“ hřímal vysokoškolský pedagog a literární historik Martin C. Putna u sochy Tomáše G. Masaryka na Hradčanském náměstí, kde se u příležitosti výročí 17. listopadu sešly zhruba dvě stovky lidí, aby si připomněly události, které nesmíme zapomenout. Kromě těch historických i novodobé – například ty, jež se odehrávají v režii prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Robejšek pod sochou Masaryka: Toto byl první Realista. Zato Sobotka je prý přesný opak
REPORTÁŽ Realisté politologa Petra Robejška se vydali na pochod Prahou. Chtěli tak upozornit na změnu stylu, kterou propagují. Ještě předtím však Robejšek promluvil u sochy prvního československého prezidenta T. G. Masaryka na Hradčanském náměstí. Celá akce byla rovněž zahájením petiční akce proti přijetí eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Karel Plachetka: Historie není černobílá
Seznam dárců, kteří podpořili obnovení sochy prvního československého prezidenta Tomáše Garriqua Masaryka na cestě zpět do Kostelce nad Orlicí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Zemane, ty čuně jedno? Odpůrci prezidenta vytáhli VIDEO a začali vypočítávat, co všechno je tam špatně. Nejde o královnu
Jak píše server Forum24.cz Pavla Šafra, buranství prezidenta Zemana při návštěvě Londýna neskončilo trapasy při návštěvě u královny. I poté prý český prezident ukazoval, že slušné vychování je pro něj nepřekonatelný problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rektoři položili květiny u sochy TGM na Hradě, na oslavy nejdou
Rektoři několika vysokých škol dnes dopoledne položili květiny u sochy Tomáše Garrigua Masaryka na Hradčanském náměstí. Setkávají se tam pravidelně už několik let, na večerní předávání vyznamenání na Hradě znovu nepůjdou, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tu máš, Zemane! Prezident se prý zítra má na co těšit
Odpůrci prezidenta Miloše Zemana se na sociální síti Facebook svolávají k dalšímu protestu. Zítra, v den třetího výročí jeho vítězství ve druhém kole volby prezidenta ČR, si pověsí rudé trenýrky do klopy. „Stydím se za Vás a nejste můj prezident!“ vzkazuje prezidentovi organizátorka protestu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
„Ale dyť ste joudík,“ napsal Jiří Mádl kritikovi ČT. A mnohem více k demonstracím
Již dnes by se měli sejít odpůrci prezidenta Miloše Zemana na akci Zemane, ČT nedáme! Demonstrovat budou za svobodu slova a médií nejen na pražském Václavském náměstí, ale i v jiných městech. Zítra pak chtějí protestovat studenti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jdi domů, Zemane, čeká tě Ivana. KSČ jsou vrazi. Byli jsme u toho, když v Nymburku čekali na Zemana jeho odpůrci
REPORTÁŽ Sjezd KSČM v Nymburku a zejména účast prezidenta Miloše Zemana vyvolaly mezi zhruba dvěma stovkami lidí takové rozhořčení, že jej považovali za nutné hlavě státu sdělit přímo. Pod organizačním patronátem aktivisty Jana Cempera dorazili vybaveni transparenty i některými skutečně kuriózními rekvizitami a na prezidenta při odjezdu křičeli, ať už se nevrací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Na Hradě se sešli čeští a českoslovenští prezidenti
Všichni čeští a českoslovenští prezidenti se sešli v pátek dopoledne na Hradčanském náměstí u sochy Tomáše Garrigua Masaryka. Konal se zde občanský happening pořádaný organizátory online hry Prezident 21, v níž mohou občané navrhovat a volit kandidáty na prezidenta za použití unikátního volebního systému s více hlasy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Světové ohlasy: Pane Zemane, děkujeme, ale my Ukrajině nic nezaplatíme, přišlo z Moskvy. No a je toho spousta i odjinud
Úterní projev prezidenta Miloše Zemana před Radou Evropy, při kterém varoval před evropskou válkou kvůli Krymu a doporučoval vše urovnat hospodářskými kompenzacemi Ruska Ukrajině, vyvolal značný rozruch. Ukrajinská delegace opustila sál, tamní politici začali mluvit o českém prezidentovi jako o darebákovi a opilcovi a přidali se i čeští odpůrci prezidenta. Například ukrajinista z ÚSTR David Svoboda začal prezidenta srovnávat s Hitlerem. Světová média byla přece jen zdrženlivější, i když i je projev českého prezidenta zaujal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist