Proruskému a pročínskému prezidentovi odešli z inaugurace. Takto západní mainstream píše o českém skandálu
Odchod několika opozičních poslanců z dnešní inaugurace prezidenta Miloše Zemana, kteří tím dali najevo nesouhlas s jeho útoky na některá média, upoutal pozornost zahraničních agentur. Informovaly o něm německá DPA či rakouská APA. Agentura AP Zemana označila za „přední proruský hlas v politice v Evropské unii“, podle AFP je „proruský, pročínský a protiimigrační“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 19:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Zaorálek to schytal od komentátora Fendrycha. Předstíral prý, že dělá slušnou politiku, ale teď ukázal, co je zač
Zpočátku předstíral odpor k Zemanově politice, dnes už tomuto proruskému, pročínskému a antilidskoprávnímu politikovi zcela podlehl, píše o ministru zahraničí Lubomíru Zaorálkovi komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Rusko se vyhnulo diplomatickému skandálu s Českem, píše tamní tisk
Rusku se při jednáních s prezidentem Milošem Zemanem podařilo vyhnout vážnému diplomatickému skandálu jen díky včasné přípravě. Píše o tom dnes ruský list Kommersant. Naráží tím na poprask kolem článku hájícího sovětskou invazi do Československa v roce 1968, kterou na svých stránkách v úterý zveřejnil web ruské armádní televize Zvezda. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zaremba (DSSS): Je nutné udělat ve sportu pořádek
Ke skandálu na českém fotbalovém svazu:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Švédské médium si všimlo "uprchlického" skandálu TV Prima. A takto ho podalo lidem
Švédský deník Aftonbladet si všiml skandálu televize Prima. Tamní novináři píší, že česká soukromá televize přikázala redaktorům prezentovat uprchlíky v negativním světle a to pod hrozbou vyhazovu. Aftonbladet k tomu ironicky poznamenává, že se děje přesně to, na co poukazují protiuprchličtí radikální Švédští demokraté, jen trochu jinak, než by si možná přáli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Moravská tchýně Donalda Trumpa promlouvá: Takto to bylo s nabídkou, aby Ivana byla velvyslankyní v Praze
Bývalá tchyně Donalda Trumpa a babička jeho tří dětí Marie Zelníčková prožívala ve Spojených státech napínavý boj o Bílý dům a zúčastnila se i slavnostní inaugurace. Píše o tom server iDnes.cz, který přináší výtah z rozhovoru M. Zelníčkové pro dnešní Mladou frontu Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Mašek (ANO): Pravda se bohužel někdy těžko poslouchá
Druhá inaugurace prezidenta Miloše Zemana nebyla prý úplně důstojná. Opravdu prezidentský slib zneužil k vyřizování účtů se všemi nepřáteli, místo aby mluvil ke všem lidem, když už se pět let ohání "dolními deseti miliony"? Někteří poslanci odešli ze sálu, což je myslím neomluvitelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Obamu informovali o atentátu v Berlíně, a on dál v klidu hrál golf. A další věci, které vám o odcházejícím prezidentovi mainstream nenapíše
Éru právě končícího prezidenta USA Baracka Obamy hodnotí na serveru Neviditelný pes publicista Ota Ulč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Zemanova inaugurace bude trvat asi hodinu. Slib podepíše u Masarykova stolu
Svůj druhý prezidentský slib Miloš Zeman podepíše 8. března na Pražském hradě u stolu, který používal Tomáš Garrigue Masaryk. Na zhruba hodinový ceremoniál ve Vladislavském sále bylo pozváno na 700 hostů včetně poslanců, senátorů, diplomatů a dalších osobností veřejného života. Inaugurace začne ve 14:00, Zeman se po ní se svou ženou odejde poklonit ostatkům sv. Václava do svatovítské katedrály, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich - berte je hlava nehlava
Summit G 20 se stal příležitostí k vyjádření nespokojenosti občanů k vnitropolitické situaci, k ekonomické tyranii a nehorázné mezinárodní politice. Je poněkud zvláštní, jak mainstream nazývá nespokojené občany. Buď to jsou fašisté nebo neonacisté, či pravicoví radikálové, levicoví radikálové nebo dokonce komunisté. Osobně bych ty lidi takto nepersonifikoval, neb myslím, že to takto zdaleka není. Jsou to prostě nasraní občané Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Že by se Korejci smířili? A bez nás? Bez „hodnot“?!
Západní mainstream je poněkud zaskočený, ten náš je toho příkladem. Setkání prezidentů obou Korejí a veřejně vyslovená vůle k ukončení nepřátelství bez washingtonských not je v dnešním světě „hodnot“ a „našeho způsobu života“ nebývalým jevem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist