Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.351x, což odpovídá cca 227.029-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ČT zpochybnila prezidentův slib: Nepoložil ruku na ústavu. Odborníci ale problém nevidí
Prezident Miloš Zeman při dnešním skládání prezidentského slibu nepoložil ruku na výtisk ústavy, jak ho vyzval předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Upozornila na to Česká televize. Platnost slibu podle odborníků tím porušena nebyla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Prezidentská inaugurace anebo estráda?
Proč Zeman při prezidentské přísaze nepoložil ruku na Ústavu České republiky? Proč slovo občané nahradil slovem lid? Proč se hlava sekulárního státu zastaví u představitele církve, aby mu podáním ruky prezident vzdal hold?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.3.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Zeman málem utrhl ruku jednomu z ministrů. Vláda Babiše jmenována
Prezident Miloš Zeman jmenoval dnes členy nové vlády. Ti složili do rukou prezidenta slib.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Hollandovi ruku nepodám. „Máme toho dost,“ vzkázal elitám vzpurný policista a ukázal na problém. Prý byl ve stresu
Jeden z francouzských policistů odmítl podat ruku prezidentu Francoisi Hollandeovi i premiérovi Manuelu Vallsovi. Hollande dorazil na pietní shromáždění k uctění památky obětí pondělního útoku islamisty. Při něm zahynul jeden z mužů zákona a jeho partnerka. Informuje o tom server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Ústavní expert: Žaloba na prezidenta pro velezradu nemá šanci. Řada politiků, a nejedná se o bezvýznamný počet, žádný problém na straně prezidenta nevidí
ROZHOVOR Ústavní právník a vysokoškolský pedagog Jan Kudrna nevidí důvod pro podávání žaloby na prezidenta Miloše Zemana pro velezradu. Iniciativa senátorů ze STAN podle něho skončí jen jako politický spor mezi prezidentem a částí senátorů, případně členů parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Mladí přestávají vnímat přidanou hodnotu EU. Polská velvyslankyně jim připomněla, jak to bylo dříve
ROZHOVOR Do jaké míry přijdeme o britský trh, se dozvíme teprve z výsledků „rozvodových“ jednání, pro která evropská legislativa počítá s obdobím dvou let od podání žádosti o vystoupení, myslí si polská velvyslankyně v ČR Grazyna Maria Bernatowicz. Ta nevidí ani žádný problém s případným návratem některých Poláků z Británie do vlasti. „Mnozí odborníci, kteří pracují v Anglii, jsou potřební v Polsku, kde už pociťujeme jejich nedostatek. Máme nyní nízkou nezaměstnanost a pracovních příležitostí u nás využívá čím dál více imigrantů, mimo jiné z Ukrajiny,“ dodává polská diplomatka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2016 v 19:34, zobrazit podobné
Zastupitelstvo přes slib Krnáčové neprojedná okruh ani Lítačku
Pražští zastupitelé na řádném jednání 15. září přes slib primátorky Adriany Krnáčové (ANO) neprojednají dostavbu Pražského okruhu ani problematiku karty Lítačka. Vyplývá to z dnes projednaného a zveřejněného programu. Slib dala primátorka zastupitelům ODS výměnou za to, že stáhli podpisy pod žádostí za svolání mimořádného zastupitelstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Odborníci zhodnotili zpackanou spolupráci Gazdíka s Bělobrádkem: Jedna chyba za druhou
Rozpad koalice Starostů a nezávislých (STAN) a KDU-ČSL krátce před volbami přinese problémy oběma subjektům, shodli se dnes odborníci oslovení ČTK. Podle Lubomíra Kopečka spojenectví skončilo hlavně kvůli obavě lidovců z toho, že společně se Starosty nedosáhnou na desetiprocentní podporu voličů nutnou pro zisk poslaneckých mandátů. Kamil Švec vidí problém v tom, že koalice zanedbala propagaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Další revoluce v protitotalitním ústavu? Ředitel může skončit kvůli vyšetřování rekonstrukce
Sesazení ředitele ústavu Zdeňka Hazdry je projednáváno Radou Ústavu pro studium totalitních režimů. Důvod k tomu, zprostit jej funkce, zavdalo policejní vyšetřování rekonstrukce sídla ústavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Donald Trump složil slib a krátce nato z Hradu zaznělo...
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček pogratuloval americkému prezidentovi Donaldu J. Trumpovi jen pár chvil poté, co ten pronesl slib ve washingtonském Kapitolu. Využil k tomu sociálních sítí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist