Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.298x, což odpovídá cca 224.264-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO, u kterého vám dojdou slova. Natočil ho Úřad vlády a propaguje EU
Úřad vlády pokračuje v seriálu edukativních videí vysvětlujících občanům výhody členství v EU. Nyní se dozvíte, že hranice jsou na houby, a tento slogan je následně ilustrován poučným příběhem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Český kuchtík v německém mrazáku? Dnes už ne! Sobotkův úřad za vaše peníze natočil VIDEO a sepsal brožurku, jak dobré je být v EU
Poslanec TOP 09 Dominik Feri se zapojil do akce „Evropa jsi ty“ svým typickým způsobem. Na sociální síti sdílel video, které představuje výhody Evropské unie a rovněž brožuru, která za tímto účelem byla sepsána. Oba propagační materiály zadal Úřad vlády, a protože informace v nich jsou platné k 1. dubnu 2017, je tedy pravděpodobné, že se tak stalo ještě za vlády premiéra Bohuslava Sobotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Tak ja vám povím něco o té veřejnoprávní televizi... Komárek natočil speciální VIDEO
Bývalý komentátor Mladé fronty Dnes a bývalý poslanec za hnutí ANO Martin Komárek natočil krátké video, ve kterém reaguje na Zemanova slova v inauguračním projevu, když kritizoval veřejnoprávní Českou televizi, které vyčetl příchylnost k opoziční TOP 09 a také její neobjektivnost. „Problém je ve dvou věcech – v zákonu a ve zvykovém právu, které se odvinulo od tzv. televizní stávky,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Předvolební VIDEO, u kterého vám dojdou slova. Matěj Hollan a Dominik Feri ve vaně
TOP 09 vytáhla v předvolební kampani před krajskými volbami opravdu těžký kalibr. Na videu, které je dostupné na sociálních sítích, názorně předvedla, jak si poradí se špínou v politice. Jak taková očista může vypadat, názorně ukázala na zastupiteli z Teplic Dominiku Ferim. V nadsázce se Matěj Hollan z hnutí Žít Brno rozhodl vyprat Dominikovu poněkud tmavší kůži doběla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Spadne vám čelist a dojdou slova. Je tu nová angažovaná píseň umělecké fronty s Babišem a Zemanem
Dvojice Miloš Pokorný a Radek Ondráček alias Těžkej Pokondr si v nejnovějším klipu K*etén vzala na paškál prezidenta Miloše Zemana, šéfa hnutí ANO Andreje Babiše i prezidenta USA Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Chlapec, který obdivuje Miloše Zemana, natočil VIDEO na podporu svého prezidenta. Hezky se na to oblékl
Podporu prezidentovi v současném dění vyjádřil jeho velký obdivovatel Pavel Kočiš. Ten svá slova hlavě státu adresoval prostřednictvím videonahrávky, která je umístěna na Kočišově facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Kolman: Šok? Natočil jsem video vtipkující na účet miliardářského hnutí ANO a dovolil si v něm ukázat zničenou brněnskou památku!
Blíží se krajské volby. Snaží se zaujmout nejen lídrové volebních kandidátek, voliče oslovují i kandidáti z vnitřního pelotonu. Např. na jižní Moravě dlouholetý učitel PrF MU a právník JUDr. Petr Kolman, Ph.D. - č.40 na kandidátce č.12 (ČSSD) do JMK natočil video nejen vtipkující na účet miliardářského hnutí ANO a jeho bílých košil , ale též v něm ukázal zničenou brněnskou kulturní památku!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Nejdříve rázný vzkaz do Bruselu, nyní slova k bezpečnosti Česka. Bývalý policista znovu promlouvá
Bývalý policejní instruktor Pavel Černý před několika dny natočil video, v němž obvinil EU, že chce odzbrojit své občany, aby je následně snáze podřídila své vůli. Na diváky apeloval, aby si nenechali vzít právo na obranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Tiráky sem vozej jabka přes půl světa, páchnou chemií. Naše stojej trochu víc, ale daj se jíst. Jurečka si objednal osvětový hit, u kterého vám dojdou slova
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) našel netradiční způsob, jak oslovit voliče. Nechal natočit písničku speciálně pro své ministerstvo a možná trochu překvapivě se opravdu uchytila. Potom, co se na konci července objevila na sociální síti Facebook, už ji sdílelo na 2 800 lidí a pod písničkou samotnou je víc než stovka komentářů. Raději si ji poslechněte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Úřad vlády šetří, tři roky po sobě opakovaně snížil náklady na své hospodaření
Úřad vlády ČR se důrazně ohrazuje proti lživému tvrzení předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Ten v rozhovoru pro deník Právo zkritizoval Úřad vlády ČR kvůli údajné nehospodárnosti. Úřad vlády přitom, jak vyplývá i z pravidelně zveřejňovaných výročních Zpráv o činnosti Úřadu vlády, zavedl za současné vlády účinná úsporná opatření. Pro vedení Úřadu vlády ČR je šetrná správa a snižování provozních nákladů jednou z hlavních priorit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
VIDEO Nikde žádná nenávist, všichni se milují. Dienstbierova Hate Free uspořádala písňovou soutěž, nad vítězem vám dojdou slova
Iniciativa HateFree Culture spadající na Úřadu vlády pod ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD) vyhlásila soutěž pro amatérské kapely. Nadané hudebníky z garáží po celé zemi vyzvala, aby složili nějakou píseň proti nenávisti, na potírání stereotypů spojených s Romy nebo na obhajobu práv sexuálních menšin. A jak to dopadlo? Policista předává v klipu k písni kytičku muslimské dívce a holohlavý mladík představující zřejmě skinheada se líbá se svým romským přítelem tak intenzivně, že jim i Šípková Růženka či Sněhurka mohou jen tiše závidět romantickou chvilku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2016 v 22:34, zobrazit podobné
TOPlist