Šmída (Piráti): Zeman neměří všem stejným metrem a záměrně rozděluje národ
Inaugurační projev byl jen další kapitolou Zemanovy cesty za pomstou. Jestli někdo čekal, že jeho sliby o smířlivosti budou naplněny, je opět vyveden z omylu. Co si myslet o člověku, který něco slíbí a pak udělá pravý opak?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 22:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2018

Související články

Petice proti dvojímu metru při posuzování Babiše a předsedy Evropské komise
My, níže podepsaní, žádáme naše politiky, aby přestali s tím pokrytectvím a začali měřit všem stejným metrem!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Spravedlnost pro každého
Lidem v naší zemi chybí pocit, že se měří všem stejným metrem a že spravedlnost platí pro každého občana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Drsný pravičák Matějka se obul do Člověka v tísni. A přišla odpověď
Dlouholetý bloger František Matějka býval členem Svobodných. Dnes vede svou vlastní partaj - Stranu nezávislosti České republiky a stále bedlivě sleduje společenské dění. Nepouští ze zřetele ani dění v Rusku a ve Velké Británii. A zdá se mu, že nezisková organizace Člověk v tísni neměří lidem žijícím v těchto zemích stejným metrem, jak by se na českou neziskovou organizaci placenou i z veřejných peněz slušelo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ekonom Pikora třese aktivisty: Proč vedle tibetské vlajky nepověsíte i vlajku Katalánska? Není to móda? Nebo ať udělá Čína cokoliv, musí to být přeci fujky-fujky?
Před pár dny opět vlály na mnoha českých úřadech tibetské vlajky. Češi chtěli dát najevo solidaritu s Tibeťany, kteří touží po větší míře svobody. Tu jim čínské úřady často upírají. Používají k tomu mnohdy nelidské metody. Ekonom Vladimír Pikora k tomu v komentáři pro Reflex.cz poznamenává, že zastávat se Tibeťanů je jistě správné. Jenže bychom měli měřit všem stejným metrem, což se podle Pikory ve světě neděje. Měřit stejným metrem prý totiž není pro aktivisty dost sexy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Exredaktor ČT: Takto Němci mluví o uprchlících nad pivem. Čína? Měřme stejným metrem i spojenci USA. Vybavuji si řeč Slávka Jandáka
ROZHOVOR Němci počítají s tím, že migrační krize potrvá léta, proto staví drahá uprchlická centra, i když většina jejich lidí nesouhlasí s politikou spolkové vlády, konstatuje bývalý novinář České televize a nynější poslanec za ANO Zdeněk Soukup. „Jinak mluví Němci u řečnických pultíků, jinak nad tuplákem piva,“ dodává ještě k tomu. Případy útěků iráckých křesťanů od nás ještě nerozdýchal. A k protestům při návštěvě čínského prezidenta říká, že by se všem mělo měřit stejným metrem. Vždyť za nedotknutelného spojence USA platí Saúdská Arábie, která propaguje salafistický islám, tedy jednu ze základních idejí nejmilitantnějších teroristických organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): K Pirátům se přidal i Zeman. "OSA je vyděračská organizace!"
Piráti vítají zvyšující se odpor proti OSA. A dostává se jim podpory od lidí, od kterých by to ani nečekali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Zeman si sice o kritiku často koleduje, některé útoky na něj však působí směšně (nozicka)
Ač patřím spíše k zastáncům současného českého prezidenta, v jednom s jeho kritiky musím souhlasit – Miloš Zeman v rozporu s tím, co prohlásil v roce 2013 při své inauguraci, národ nespojuje, ale naopak rozděluje.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.2.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Hradní volba a moje sbírka „nevzdělaných venkovanů“
Často se z médií ozývá, že současný prezident rozděluje národ. Že rozsévá zlobu a nenávist. Ano, Miloš Zeman dokáže oponenty ugrilovat, v tom se mu málokdo vyrovná. ALE... 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist