Falešný obraz "super úspěšného" EU a EURO Slovenska se po demonstracích rychle rozpadá
Demonstrace na Slovensku nám ukázali, že zdaleka ne všechno na Slovensku je tak růžové jak nám mainstream média dlouho předkládala. Na Slovensku bují korupce a klientelismus. Mladí jsou nuceni k ekonomické imigraci a je toho více.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.3.2018 v 13:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 12. 03. 2018

Související články

Mach (Svobodní): Věřili jsme, že Unie sníží korupci. Komise je odtržená od toho, co si myslí lidé. Falešný sen se totálně rozpadá
Příspěvek na lednovém plenárním zasedání europarlamentu ve Štrasburku v rámci jednominutových projevů k důležitým politickým otázkám:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Rokytka (KSČM): Strana mládí, rozvoje a stability má jasno! A co vy?
Předseda strany a vlády Sobotka chce rychle vyměnit korunu za euro, podívejme se proto na jeho kvalitu: Média neustále srovnávají euro s dolarem, z čehož vychází euro lépe, neboť mezi slepými je i jednooký králem. Ve srovnání se stabilními měnami si euro (především od roku 2007) naopak vede přímo katastrofálně. Nejstabilnější měny mají mimochodem právě země, které vlastní mnoho zlata:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Podle Sobotky jsem blázen
Tak prý se Slováci mají dobře. Prý dokonce lépe než Češi. A prý je to tím, že už zavedli euro. Prý proto musíme euro taky rychle zavést, abychom se měli stejně dobře jako oni. Jo aháá. To jsou mi ale věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Nevěříme, že zavedení rozsáhlého super-registru stát zvládne
Stanovisko Pirátů ke vzniku zdravotního super-registru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Stále se má za to že politický systém se dá exportovat jako pytel fazolí
Západ stále chce upravovat okolní svět k obrazu svému, že ten vlastní obraz začíná blednout a mizet. Ničí své tradice a chce totéž po ostatních a nechápe proč ten odpor jak od svých lidí tak od cizích. EU se rozpadá, a Kreml, Bílý
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.10.2016 v 21:40, zobrazit podobné
Ministryně Dostálová: Hranice mají představovat pouze pomyslnou čáru
Dalších 16 milionů euro putuje na společné projekty ČR a Slovenska
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 22:34, zobrazit podobné
Petr Hájek: EU se rozpadá? Učiňme z žumpy rychle Čtvrtou říši
Petr Hájek žasne, jak se daří odvést pozornost veřejnosti od přípravy okupace, proti níž je „Mnichovská zrada“ čajíček a uvažuje, kdo se v této situaci chová jako prezident země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
MMR: Dalších 16 milionů euro putuje na společné projekty ČR a Slovenska
V Programu přeshraniční spolupráce INTERREG V-A Slovenská republika – Česká republika bylo schváleno dalších šestnáct projektů ve výši cca 16,1 mil. EUR z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Jsou určeny především ke zvýšení atraktivního kulturního a přírodního dědictví pro obyvatele a návštěvníky přeshraničního regionu. Dosud tak bylo schváleno celkem 87 projektů ve výši 62,8 mil. EUR, což činí cca 70 % alokace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Profesor Jan Sokol: Dojem, že se na nás valí teroristé, je falešný. Neobjevil se jediný případ, kdy by uprchlíci souviseli přímo s terorismem
V souvislosti se současnou migrační krizí se u nás vytváří falešný dojem, že se k nám valí teroristé. Ve vysílání Českého rozhlasu na to upozornil filozof Jan Sokol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Já jsem venkovský člověk, oznámil Schwarzenberg. A k Trumpovi vám řeknu...
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg sám o sobě prohlásil, že je v zásadě venkovským člověkem. Ovšem jako bývalý ministr zahraničí má určitý názor na to, co se děje v USA po zvolení Donalda Trumpa prezidentem. Osobně prý Trumpa nezná, takže mu nezbývá než doufat, že obraz Trumpa vykreslovaný v médiích je falešný. Jinak hrozí, že přijde velké zemětřesení. Zaznělo v dnešním Interview ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist