Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.990x, což odpovídá cca 208.193-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Publicistka: Kdo pomůže Kurdům, aby se z Afrínu stalo pro Erdogana to, co pro Hitlera Stalingrad?
„Kurdský Jindires je Guernicou dnešních dnů,“ srovnává překladatelka a publicistka Jana Maříková letošní boje v kurdské provincii Afrín s občanskou válkou ve Španělsku, která bezprostředně předcházela 2. světové válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 19:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 03. 2018

Související články

Jana Maříková: Sněmovna odmítla projednat tureckou genocidu Kurdů v Afrinu
Komunisté a sociální demokraté zapomněli na své předky, kteří umírali v odboji proti Hitlerovi. "Bojí se ve Sněmovně odsoudit genocidu Kurdů, kterou provádí turecká armáda a džihádisté v Afrinu", upozorňuje překladatelka a publicistka Jana Maříková. Vládnímu hnutí ANO pomohli zamítnou návrh na vyjádření nesouhlasu s tureckou agresí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Konvička: A pak že prý Hitler nebyl troškař
Ještě k Turecku. Je zajímavé srovnat dva fýrery, Hitlera a Erdogana, co do vztahu ke "krajanům" ze zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Popravit, popravit! Nové informace o akcích Erdogana. Začíná to být vážné, i pokud jde o nás
Wahn má v němčině několik významů. Nejčastější je ale vidina, přelud. Honba za přeludem ale nemusí být vždy neškodná… Wahnsinn pak už je šílenství. „Turecký prezident Recep Erdogan, který se od svého okolí nechává oslovovat chalífa, rozjíždí další etapu svého plánu na obnovu Osmanské říše. V její původní velikosti,“ varuje překladatelka a publicistka Jana Maříková. Po anexi Afrínu turecké tanky německé výroby nyní dobývají část severního Kurdistánu, který nedávno v referendu vyhlásil nezávilost na Iráku. V Turecku se blíží volby. Možná poslední na dlouhou dobu. A Erdogan se k opozici chová stejně jako jeho vzor – nacistický vůdce Adolf Hitler – v počátcích své mocenské dráhy. A svět Turecku stále ustupuje jako kdysi nacistickému Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Nový Hitler před branami Evropy
Evropská komise a celé vedení Evropské unie včetně parlamentu si vychovali před prahem Evropy novodobého Hitlera. Je nám všem jasné, že se jedná o současného tureckého prezidenta Erdogana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Erdogan chce dobýt celou severní Sýrii a vyvraždit všechny tamní Kurdy. Evropští politici k tomu mlčí a objímají se s tureckým ministrem zahraničí
Pondělní zpráva dne ve všech médiích v České republice – na Václavském náměstí se shromáždilo asi deset tisíc lidí, aby protestovali proti komunismu. Pondělní zpráva dne v severní Sýrii, v Afrínu – 27 mrtvých po tureckých náletech, stovky zraněných. Srovnává publicistka a překladatelka Jana Maříková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Studenti protestují před tureckou ambasádou?
Ne, nedejte zmást, nebyli tam. Jsou pro ně důležitější prázdná hesla o obraně svobody slova, tedy konkrétně o obraně Kalouskovy tendenční ČT, než stovky mrtvých včetně mnoha dětí po trestuhodné invazi turecké armády na syrské území konkrétně proti Kurdům. Zvláště by je mělo zvednou prohlášení zrůdy Erdogana, který licoměrně popřel, že by na zabíraném území (Afrín) byli civilisté s tím, že jsou tam jen zločinci; tedy od kojenců počínaje!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Předseda parlamentu v Kyjevě chválí Hitlera
Předseda ukrajinského Andrej Parubij má Adolfa Hitlera za „největšího“ demokrata. Řekl to v pořadu kyjevské televize „ICTV“. „Největší člověk, který praktikoval přímou demokracii, byl Adolf Aloizovič v 30. letech,“ řekl Parubij a vyzval, aby nebylo zapomínáno na přínos Hitlera v jejím vývoji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Turci zasáhli nemocnici v Afrínu. Zemřelo nejméně devět lidí
Nejméně devět lidských životů vyhaslo poté, co Turci zasáhli hlavní nemocnici v Afrínu. Dle informací syrského exilu a kurdských milicí o tom informoval server iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Yekta Uzunoglu: Pátá kolona Erdogana
Před rokem jsem napsal a varoval, že Erdogan má v Evropě svoji pátou kolonu a jedna četa páté kolony Erdogana v Německu se jmenuje Osmanen Germania - Osmanové Německa!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist