Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.809x, což odpovídá cca 198.748-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Oni nenávidí každého z vás, kdo nejde s nimi.“ Jiří Ovčáček sepsal tento varovný text
Jiří Ovčáček se na svém blogu, který pojmenoval Svobodný názor, zamýšlí nad nenávistnými tendencemi vůči současnému prezidentovi a premiérovi. „Parlamentní a prezidentské volby odkryly ve svém důsledku nebezpečný spodní proud v české společnosti,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 22:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 12. 03. 2018

Související články

Ovčáček rozjel nekorektní blog. Naložil Kalouskovi se Sobotkou
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si začal psát blog. Půjde prý o „politicky nekorektní občasník“, na němž bude Ovčáček volně prezentovat své názory. Blog také nese název „Svobodný názor!“. První text věnuje hradní mluvčí vládní krizi. V ní prý vůbec nejde o Andreje Babiše (ANO), ale o prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Obavy redaktora Macháčka: EU se nereformuje, každý chce dělat něco úplně jiného
Ekonom Anatole Kaletsky sepsal o Evropské unii text, který zaujal i Jana Macháčka z Lidových novin. Rozhodl se proto tento text přiblížit českým čtenářům. Praví se v něm, že pokud se chce Evropská unie pohnout kupředu, musí vést boj hned na čtyřech frontách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ovčáček se rozepsal o Bakalově Respektu: Tohle prý dělá zhrzený Tabery
Hradnímu mluvčímu Jiřímu Ovčáčkovi se ani trochu nelíbí, jak v poslední době psal týdeník Respekt miliardáře Zdeňka Bakaly o prezidentu Miloši Zemanovi. Ovčáček má za to, že tento týdeník šíří nesmysly, a tak se hradní mluvčí rozhodl oplatit stejnou mincí. Na svém blogu Svobodný názor napsal zvláštní text o šéfredaktorovi Eriku Taberym.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Milan Knížák: Národní ostuda
Zítra pořádá Národní galerie v Praze několik svých otevření a rozeslala pozvánky s novým logem. Jsem si vědom, že má kritika bude vykládána jako zaujatá, poněvadž jsem byl 12 let generálním ředitelem Národní galerie, ale přesto jsem se rozhodl napsat tento kritický a varovný text.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 18:34, zobrazit podobné
Ovčáček už se neudržel: Snaha obvinit prezidenta ze zodpovědnosti za vraždu dvou mladých lidí. Kult nenávisti. Společnost rozděluje úzká skupina lidí!
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček se rozhodl zachovat se zase jednou politicky nekorektně a do svého politického občasníku vložil text, v němž konstatoval, že část oponentů Miloše Zemana šíří ve společnosti nenávist.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Drsná přestřelka v Českém rozhlasu. Ovčáček a senátor Růžička se pohádali kvůli zabezpečení Hradu
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček na vlnách Českého rozhlasu obhajoval zavedení bezpečnostních kontrol na Pražském hradě. Zdůrazňoval, že v žádném případě nebudou zrušeny. Byly prý zavedeny proto, aby chránily návštěvníky Hradu. O prezidenta tady údajně vůbec nejde. Senátor Jiří Růžička zvolený s podporou TOP 09 však hradnímu mluvčímu důrazně oponoval, že by se Hrad měl otevřít veřejnosti, protože už nežijeme v totalitním státě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Exprezident policie sepsal drsný text ke Dni lidských práv, který obdivovatele Západu pěkně nadzvedne. Jen na PL
Bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný při příležitosti Dne lidských práv sepsal krátké zamyšlení. ParlamentníListy.cz ho zveřejňují v plném znění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ještě než Marine Le Penová dorazí do Prahy... Znalec Francie sepsal text, který se jí týká
Publicista, analytik a znalec Francie Josef Brož sepsal před příjezdem šéfky francouzské Národní fronty Marine Le Penové do Prahy text, v němž připomíná vše podstatné, co se kolem této političky odehrálo a odehrává. Po neúspěšných prezidentských volbách a ztrátě popularity tato politička znovu šplhá nahoru. Stokrát pohřbívaná, stokrát oživlá. Le Penová vstává z popela jako bájný Fénix, domnívá se Brož.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vědí ti „socani“, co vlastně chtějí? ptá se Jiří Ovčáček
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček kroutí hlavou nad některými sociálními demokraty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hutko, ubožáku, běž skládat uhlí, píše advokátka. Zpěvák má vzkaz přímo pro vás
Text Hutkovy písně Miloš a zubatá stále budí emoce. Dnes se k němu vyjádřila Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka a bývalá členka ČSSD. Píše, že odsoudit Hutku musí snad i ti, kteří Miloše Zemana nenávidí. Prý je neúspěšný člověk, který klesl níže než dno a nenávidí všechny, kdo jsou úspěšnější než on. Své myšlenky zveřejnila na svém blogu na serveru aktualne.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist