Putin prý sice vyhraje, ale budoucnost je Navalnyj, píše německý Spiegel
Dopisovatel německého magazínu Spiegel v Moskvě Christian Esch se ve svém včerejším obsáhlém textu věnuje situaci v Rusku, kde zbývá týden do prezidentských voleb. Tvrdí, že i přes neúčast v prezidentských volbách představuje Alexej Navalnyj naději země do budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Protiruská koalice se prý rozpadá. Prestižní německý časopis oceňuje Putinův tah
Ruský prezident Vladimir Putin předvedl dobrý tah. Ačkoli z ekonomického hlediska tahá s EU za mnohem kratší konec provazu, přiměl Německo a Francii uvažovat o tom, že EU změní postoj k protiruským sankcím. Faktem přitom je, že evropské sankce Rusko bolí, zatímco ty ruské Evropané skoro necítí. V tomto smyslu se vyjádřil německý týdeník Der Spiegel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Navalnyj: Putin nutí celé Rusko, aby se dívalo na hokej. Už se zbláznil, jako Stalin. Ten si nechal měřit, jak daleko stojí od stromu
Vladimir Putin se již dočista zbláznil. Nutí celou zemi, aby sledovala jeho hokejový zápas. Stejně tak dopadl Stalin, který zas nutil své podřízené, aby měřili jeho vzdálenost od stromů. Je to typický příznak toho, že člověk je již příliš dlouho u moci, tvrdí ruský opoziční lídr Alexej Navalnyj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Spiegel: Ukrajina je v žalostném stavu. Konec
Nadšení mediálního mainstreamu nad „novou a lepší“ Ukrajinou začíná postupně vyprchávat. Německý magazín Spiegel se konkrétně věnuje „vyobcování“ Michaila Saakašviliho z Ukrajiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Navalnyj vyzývá Rusy, aby bojkotovali volby
Opoziční lídr Alexej Navalnyj, který nakonec nemohl vyzvat ruského prezidenta Vladimira Putina na souboj v prezidentských volbách, vyzývá alespoň Rusy, aby bojkotovali volby. Píše o tom server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Nigel Farage prý voličům lže. Německý týdeník Spiegel má jasno
Podle politického komentátora německého týdeníku Spiegel Christiana Teevse se šéf euroskeptické UKIP Nigel Farage mýlí, když se domnívá, že Velká Británie může po vystoupení z Evropské unie prosperovat stejně jako Švýcarsko nebo Norsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Navalnyj, největší nepřítel Putina? Některé věci o něm české noviny nepíší. Dokonce je zde výsměch Mitrofanovovi
Ruský opoziční politik a aktivista Alexej Navalnyj dal v nedávné době rozhovor liberální moskevské rozhlasové stanici Echo Moskvy. Krym by Navalnyj Ukrajině nevrátil, za závažnější téma považuje otázku imigrace. O pár dní později zorganizoval napříč Ruskem masivní demonstraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Dokonce i Putina u nás máme radši, než Merkelovou, píše prestižní německý deník
Dnešní návštěva Prahy nebude pro německou kancléřku Angelu Merkelovou žádná příjemná procházka. Napsal to dnes německý deník Die Welt, podle něhož mnoho Čechů odmítá politiku Merkelové v uprchlické krizi. List uvádí svůj komentář titulkem "Dokonce i Putin je v Česku oblíbenější než Merkelová".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Putin je zloděj, naznačil Navalnyj a dodal, že mu znemožňují jít do voleb v Rusku
„Tím, že se tohle všechno děje velmi veřejně a hrubě, se samozřejmě směrem k opozici vysílá signál, že když se ruské státní autority někoho chytnou, jen tak už ho nepustí. V podstatě se ovšem hlavně jedná o praktickou realizaci již dříve přijatého politického řešení, podle kterého se nesmím účastnit voleb,“ promluvil o novém trestním stíhání v rozhovoru pro Hlas Ameriky člověk, který je v Rusku považován za lídra tamní opozice, Alexej Navalnyj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Německý ministr vnitra šokoval celou Evropu: Dorovnejte naše dávky pro migranty, ať nechodí jen k nám
Německý ministr vnitra Thomas de Maiziere v rozhovoru pro německý deník Rheinische Post konstatoval, že azylová politika evropské unie se musí změnit. Pokud CDU německé kancléřky Angely Merkelové vyhraje nadcházející parlamentní volby a Thomas de Maiziere do toho bude mít co mluvit, bude prosazovat jednotnou azylovou politiku pro celou EU. Německý model azylové politiky, protože právě tento model považuje za nejlepší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Putinův věrný, a opilec k tomu. Německý magazín se pustil do Zemana
Za věrného ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi označil německý magazín Der Spiegel českého prezidenta Miloše Zemana. Spíše než na západ se orientuje na východ, míní. Mezi evropské populisty zařadil i Zemanova předchůdce ve funkci hlavy státu Václava Klause.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2016 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist