Nenávist pokračuje. Posprejovali krajský sekretariát KSČM. Pouze PL mají foto z místa činu
Dům, který v Českých Budějovicích patří komunistické straně, někdo posprejoval hanlivými nápisy. Na to ParlamentníListy.cz upozornil tamní zdroj, který zaslal i několik fotografií. Jak vidno, společenská nálada, která v minulých dnech vedla k mohutným protestům například proti Zdeňku Ondráčkovi či Andreji Babišovi, pokračuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Okresní organizace ČSSD projde přeregistrací
Členové ostravské ČSSD se v úterý nebo ve středu musí dostavit na krajský sekretariát strany a potvrdit tak svůj zájem o členství, jinak jim zanikne. Přeregistraci navrhl Krajský výkonný výbor ČSSD a předsednictvo strany ji schválilo. V Ostravě i v Moravskoslezském kraji proběhne přeregistrace vůbec poprvé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
KSČM opět navrhla nepromlčitelnost činů při privatizaci
Opoziční KSČM opět navrhla nepromlčitelnost trestných činů souvisejících s privatizacemi státního majetku po pádu socialismu v 90. letech minulého století. Promlčecí lhůty by se neměly podle novely trestního zákoníku vztahovat ani na činy spáchané při zadávání, schvalování nebo provádění veřejné zakázky. U privatizačních činů nyní zaniká trestní odpovědnost po 20 letech, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Krajský výkonný výbor ČSSD pozastavil členství Robertu Duškovi
Krajský výkonný výbor České strany sociálně demokratické Libereckého kraje dne 11. ledna 2016 rozhodl v souladu se Stanovami ČSSD o pozastavení řádného členství členu Robertu Duškovi, který byl obviněn ze spáchání úmyslného trestného činu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Bezák (ČSNS): Volby skončily debaklem tradičních politických stran
Kromě prvního hnutí ANO zvítězily třetí Piráti, čtvrtá SPD a poslední STAN. Tradiční parlamentní strany ODS, KSČM, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN mají dohromady pouze 78 poslaneckých mandátů. Bez KSČM pro tzv. demokratické strany to je 63 míst!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Komunisté chystají zákon o nepromlčitelnosti trestných činů z privatizace. A nejen to
Předseda KSČM Vojtěch Filip by znovu zavedl do trestního řádu příživnictví. Trestat by se měli lidé, kteří žijí na úkor někoho jiného. Filip to dnes řekl na tiskové konferenci v Poslanecké sněmovně. KSČM také chce opět navrhnout zákon o nepromlčitelnosti trestných činů z privatizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Za minulý rok bylo v ČR spácháno téměř půl milionu dopravních přestupků, nejčastěji kvůli rychlosti
Za rok 2015 bylo v České republice na silnicích evidováno 446 598 přestupků a trestných činů. Z tohoto počtu bylo 88 656 přestupků a trestných činů připsáno ženám - řidičkám, což činí pouze 20 % všech evidovaných jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
NPÚ: V kursu řemeslné obnovy jsou poslední volná místa
Řemeslné obnově historických staveb je věnován vzdělávací program Národního památkového ústavu, který pokračuje v březnu v kovárně, slévárně a klempírně v Plasích a s tesařským mistrem Petrem Růžičkou v Chlumu a Manětíně. V kursu jsou poslední volná místa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Cinka (KSČM): Pokračuje společná integrace dopravy s Prahou
Zpráva klubu KSČM k programu 14. zastupitelstva Středočeského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Cvalín (KSČM): Protikomunistické manifestace mají pouze jeden cíl – zviditelnit organizátory
V sobotu uplyne 69 let od Vítězného února. Na pátek je proto v Praze naplánováno hned několik protikomunistických manifestací. Dokonce i v Senátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist