Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.347x, což odpovídá cca 226.820-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Putinovi skřeti! Škrkavky. Veselovský, biskup a další dál „jedou“ debatu o ČT. Lidé ji jdou bránit. A kolují legrační fotky z loňského Českého lva
Od chvíle, kdy se prezident Miloš Zeman vyjádřil při své inauguraci nelichotivě o České televizi, ozývají se další a další slova. A to nejen zastánců, kteří veřejnoprávnímu médiu fandí, tak i těch, kteří mají jiný názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Biskup vzpomínal na kardinála Vlka: Vždy bojoval za spravedlnost
Emeritní plzeňský biskup František Radkovský zavzpomínal dnes v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu na zesnulého kardinála Miloslava Vlka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Nevěřte všemu, vzkazuje všem moderátor Veselovský. A prozradil, co předcházelo rozhovorům s Konvičkou a Rittigem
Lidé si musí uvědomovat, čí hru v danou chvíli média hrají, uvedl moderátor DVTV.cz Martin Veselovský v rozhovor pro server E15.cz. Vyjádřil se také k politice a k rozhovorům, které on sám v internetové televizi vede.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Putinovi skřeti tu řádí opravdu strašně! Bez ČT nebude svoboda, napsal Pavel Šafr
Podle šéfredaktora serveru Forum24.cz Pavla Šafra je konflikt o Českou televizi konfliktem o to, zda má Česká republika zůstat demokratickou zemí. Kromě komentáře na serveru Forum24.cz se také rozepsal na svém twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Biskup Malý: Vy chcete bránit naši kulturu? Naučte se nejdřív pořádně dějiny. K naší kultuře patří i pomoc v nouzi
Biskup Václav Malý v rozhovoru pro server Forum24.cz prohlásil, že nemá radost z výsledků voleb, i když ho vlastně moc nepřekvapily. Ve volbách uspěli např. politici, kteří na jedné straně ve svých spoluobčanech vzbuzují strach z uprchlíků a na straně druhé se dovolávají křesťanské kultury, ale už jaksi zapomínají na to, že jedním ze základních pilířů křesťanství je pomoc bližnímu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Biskup Malý po svátečním projevu prezidenta: Nic státnického, jen sebestředná prezentace. A ti lidé, co vyznamenal...
Prezident Miloš Zeman 28. října vyznamenal takřka čtyři desítky osobností. V projevu proneseném ve Vladislavském sále už dopředu počítal s tím, že si vyslouží kritiku, a poznamenal, že budou protestovat především lidé, kteří budou vyznamenaným závidět. Možná tím chtěl část kritiků předem odradit. Biskup Václav Malý se však odradit nenechal a prezidenta zkritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jdou proti Putinovi. Kniha, jaká by vás neměla minout
Kniha britského novináře Marca Bennettse, žijícího v Moskvě, je jedinečná v tom, že autenticky přibližuje současnou situaci protiputinovské opozice, přičemž dává prostor rozhovorům s oběma stranami, jak opozičníkům, tak představitelům státního aparátu a pravoslavné církvi, vysvětluje redaktor českého vydání Jiří Stárek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jefim Fištejn vysvětloval divákům ČT útoky na Petrohrad: Poslouží to Putinovi. Ministra Lavrova mi vůbec necitujte, ten musí lhát. Že lidé Putinovi věří jsou jen čísla
V úterním Interview ČT24 moderátorka Světlana Witowská přivítala publicistu Jefima Fištejna. Host se usadil do křesla a spustil velmi silnou kanonádu na ruského prezidenta Vladimira Putina. Tento muž prý Rusko podmrazil, lidé se bojí promlouvat a vládě se nedá věřit. Nejen tato slova pronesl Fištejn v souvislosti as pumovým útokem v Petrohradu, který údajně může Putinovi posloužit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Tesařík (ČSSD): Jak se bránit teroristickým hrozbám
Jsem často zván na různé společenské, sportovní a kulturní akce, kde se mne lidé ptají, jak se mají bránit teroristické hrozbě, o níž se tolik mluví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Budějovický Budvar: Biskup požehnal pivu
Mons. Vlastimil Kročil, biskup českobudějovický, dnes požehnal v Budějovickém Budvaru zvláštní várku piva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Další střípek do mozaiky. Drtinová z DVTV sedí na místě, které jí zahřál George Soros. Veselovský odmítá, že by od tohoto člověka brali peníze
Martin Veselovský, moderátor a spolu s Danielou Drtinovou majitel televize DVTV, v rozhovoru před prezidentskými volbami s kandidátem Petrem Hannigem odmítl sdělit, kdo a z jakých peněz DVTV platí, a na otázku prezidentského kandidáta, zda je to proslulý multimiliardář George Soros, odpověděl negativně. Naše poznatky ovšem ukazují na jasná pojítka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist