Držitel Českého lva Pavel Nový pro PL: Nejsme žádná „kulturní fronta“. Ruce pryč od novinářů. Jak za Gottwalda... Za vším je Rus!
ROZHOVOR „Zapojím se do všech akcí proti stíhanému Babišovi. To, jak jsme jako herci jezdili přesvědčovat lidi v 89. roce, to už se nezopakuje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz herec Pavel Nový. Z rozdávání filmových cen Českých lvů si odnesl nejen sošku za nejlepší mužský výkon v hlavní roli ve snímku Bába z ledu, ale také dobrý pocit. Petici „Pět vět na obranu České televize“ tam prý podepsal s chutí. Jsme jako v roce 1948. A politikům vzkazuje: Ruce pryč od novinářů!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Svatopluk Otava: Nadáváte na politiku u piva? Tak jste v odboji
Obludné! Nejen mainstream, „kulturní fronta“ a kolaborantští politici, ale i orgány státní správy se zapojují do boje proti demokracii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Putin chce destabilizovat Německo a teď objevil novou fintu, píší známé noviny. Politici od nich raději dávají ruce pryč
Počet Rusů žádajících o azyl v Německu se dramaticky zvýšil. Podle autora článku, který zveřejnil německý deník Die Welt, se nedá vyloučit, že za tím vším stojí prezident Putin, který se podobnými kroky snaží Německo destabilizovat. Členové německé vlády se ovšem od takového názoru distancují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Juncker a Schulz by měli odejít a brečet doma do polštáře. Nelze se prý divit nikomu, kdo chce z "jejich" Unie pryč
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se při pohledu na arogantní vystupování, nekonzistentní názory a ustrašenost vrcholných unijních představitelů vůbec nediví Britům, že dávají od EU ruce pryč. Sám by nejraději viděl rezignaci evropských špiček, k níž však prozatím k jeho lítosti nedošlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2016 v 09:35, zobrazit podobné
FOTO Vandalové se vyřádili na hrobě Gottwalda i dalších soudruhů. Nejvíce to schytala Gusta Fučíková
Hrob Klementa Gottwalda na pražských Olšanech poničil neznámý vandal. Polil jej červenou barvou. Nyní mu hrozí až roční vězení. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Bůh s námi: ČT odvysílala film, který totálně propadl. Diváci se posmívají. A přišel ještě horší trapas
Česká televize odvysílala v neděli večer film Bůh s námi – od defenestrace k Bílé hoře. Na snímku se koprodukčně podílela. Své síly spojila s rakouskou veřejnoprávní televizí ORF a francouzskou televizí Arte. Jako autor scénáře je uveden historik Pavel Kosatík. Ten však dává od filmu ruce pryč. A na Českou televizi si stěžuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Nový svět, temný chaos. Oskar Krejčí vysvětlil, proč dát raději ruce pryč od partnerství s USA
Svět se mění a bohužel pro nás jako pro spojence Washingtonu se mění tak, že v něm budou Spojené státy hrát jen druhé housle. Pokud se s tím dnes již ustupující mocnost nesmíří a nepřizpůsobí se nové situaci, čeká nás období temného chaosu. Tuto velmi chmurnou vizi světového vývoje vykreslil politolog Oskar Krejčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ruce pryč od Polska!
Loňské prezidentské a následně parlamentní volby v Polsku přinesly do země našich severních sousedů zcela jinou politickou realitu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.8.2016 v 15:40, zobrazit podobné
Milan Knížák: Ruce pryč od Prahy, milí architekti
CAMP – Centrum architektury a městského plánování uspořádalo výstavu „Praha zítra? Nové stavební projekty“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Sobotka ruce pryč od straníků
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka konečně otevřeně představil své pojetí odpovědnosti sociálního demokrata v politice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.12.2016 v 16:40, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Ruce pryč od Polska
Evropská komise vyhrožuje Polsku po dlouhých měsících diplomatického nátlaku a zastrašování odebráním hlasovacích práv v EU a rozjela k tomu celý formální procedurální proces.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist