Kalousek (TOP 09): Když se politik obrací sám na sebe, zřejmě si neví rady
Komentář na facebookovém profilu k podpisu premiéra Andreje Babiše a ministra dopravy Dana Ťoka pod petici za silniční obchvat
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 19:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Šéf lidovců Bělobrádek chce odvolat Evu Sykovou z RVVI. Kdo ji nahradí, ale neví
Vicepremiér pro výzkum Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) připraví na příští jednání vlády návrh na odvolání Evy Sykové z funkce první místopředsedkyně vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI). Řekl to dnes na tiskové konferenci. Syková na členství v radě tento týden rezignovala kvůli kauze s kmenovými buňkami. Uvolněné místo v předsednictvu rady bude doplněno ze stávajících členů rady, aby v ní fungovali oba místopředsedové rady. Kdo by to měl být, se zatím neví. Rada se tím bude zabývat na příštím jednání, ještě před prázdninami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Tohle mě vyděsilo! Demagogie a buzerace! Na Primě se do sebe obuli Sobotka, Faltýnek a Kalousek
V nedělní Partii FTV Prima se do sebe před krajskými a senátními volbami pustili premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. U jednacího stolu to mezi nimi pořádně jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Česká národní banka přešlapuje a neví si rady
ČNB se chystá vystoupit z kola intervencí proti silné koruně, ale evidentně neví, jak na to. A tak dál vyhazuje a ještě bude vyhazovat peníze za oslabování české koruny. V prosinci za intervence utratila 88 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Lošťák (SaS): Vydírání Martina Schulze směřuje k lecčemu. Jen k poslušnosti ne
Když Martin Schulz vyhrožuje, že neposlušným zemím, těm, co se vzpírají německé zahraniční politice, sebere eurodotace, zřejmě neví, co říká. Nebo to ví naopak velice dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kalousek teď byl nejstatečnější a nejzásadovější český politik, píše Pavel Šafr
Pavel Šafr se na svém serveru Forum24.cz razantně zastal předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska. V letech 2014–2017 byl prý Miroslav Kalousek nejstatečnější a nejzásadovější český politik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Profesor Keller: Kalousek se chová se jako každá politická mrtvola, která neví, že už nežije. Pehe se ztrapňuje nonstop. Vysoké školy musejí brát téměř každého. Takový je dnešní stav demokracie
ROZHOVOR „Miroslav Kalousek není zajímavé téma. Chová se jako každá politická mrtvola, která neví, že už nežije. Přitom je tak neprozřetelný, že se ještě těší na smrt druhých,“ říká profesor sociologie Jan Keller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Kalousek: Ze včerejších událostí je zřejmé, že si policie počínala nedůsledně
Miroslav Kalousek na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist