Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.454x, což odpovídá cca 180.225-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prý jsme usmrkánci a máme studovat a k ničemu se nevyjadřovat... Promluvil student DAMU, který rozjel velký protest
Ve čtvrtek 15. března chtějí studenti stávkovat za dodržování ústavních zvyklostí. Nelíbí se jim, že prezident nedodržuje ústavní zvyklosti ani to, že ve hře je trestně stíhaný člověk. Nelíbí se jim, že by vláda v demisi měla přijímat důležitá rozhodnutí. Luboš Louženský, hlavní organizátor stávky, student DAMU, byl hostem Daniely Drtinové v DVTV. Na sociální síti se u události pak hlásí více než 8 000 lidí, zapojeno je 80 škol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

„Hanba Zemanovi...“, „Buďte už zticha, do p*dele!“ Velký konflikt, který se odehrál, zatímco měl Zeman projev na Zemi živitelce. Byli jsme přímo u toho
REPORTÁŽ V davech lidí mířících na českobudějovické výstaviště byl evidentně bojovný duch. Už v trolejbusu jsem vyslechl hlasitou při, kdo byl jak postižený. Starý pán si stěžoval na komunisty, kteří mu nedovolili studovat a okolní skupinka o něco málo mladších lidí zas velebila dřívější dobu, kdy jsme podle nich „byli soběstační a občas holt ve škole jsme taky dostali pětku“.. Peprná výměnu názorů, do které byla nechtěně vtažena i ochranka, ale nastala až na slavnostním zahájení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 20:34, zobrazit podobné
A pak začaly padat preference. Všechno řídí Kalousek, rozhovořil se student, který odešel z TOP 09
Bývalý člen TOP 09 a student práv Viktor Derka se na serveru student.E15.cz vyjádřil k tomu, proč odešel ze strany, kterou vede bývalý ministr financí Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Platil (SZ): Máme se skvěle. Máme se nejlépe, co jsme se kdy měli
Máme nejvíc lesů, nejčistší vzduch a na osobu jsme nejbohatší, co jsme kdy byli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Veronika Vendlová: Zeman je xxxx (doplňte dle libosti)
Vláda, premiér a prezident, to jsou takoví herci a zřejmě by se na DAMU dostali na „první dobrou“. Možná, že jsou to i něčí loutky, kdo ví. V každém případě je to takový velký humbuk, který je krizí zejména pro ně samotné.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.5.2017 v 08:41, zobrazit podobné
Hejtman Netolický: Studovat a "studovat" je rozdíl. Paní Malá, rezignujte!
Vzkaz na facebookovém profilu Taťáně Malé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Vysočina: Jak se hnutí za "velký návrat" chtělo vydat do Izraele
V pondělí 14. května nebyla v Gaze válka. Demonstranti nevystřelili jedinou kulku či raketu navzdory přítomnosti ozbrojených skupin v zadní části davu. Šlo o obrovský protest, jaký Gaza nikdy nepoznala, šlo o protest s holýma rukama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Česká studentka popsala své zážitky ze západní univerzity. Po přečtení už se nebudete ohledně EU divit skoro ničemu
O své zkušenosti na dvou canterburských univerzitách píše na blogu serveru iDnes.cz Natálie Lavrinčiková. Podle svých slov chtěla studovat, cestovat a stát se znalým světoobčanem. Jak to celé dopadlo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Přizdisráč, průser, držka... Migranty nechci, máme dost cikánů! Drsný poslanec promluvil o poměrech i o ANO
ROZHOVOR Před pár lety zalitoval, že vstoupil do politických vod, ale opět se jimi bude brodit, i když kandidátku ANO vyměnil za SPO. Humbuk kolem sčítání Romů považuje za šaškárnu, která je k ničemu. Na migranty by byl přísnější, člověk prý nesmí být „přizdisráč“. I o tom mluví v rozhovoru po ParlamentníListy.cz poslanec Bronislav Schwarz (Severočeši.cz).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Pan Karel Novotný je jako ovád: otravný a k ničemu!“ Kamberský z novin vynadal náměstkovi, který psal nepěkně o Romech
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský se ve svém dnešním sloupku zamyslel nad slovy náměstka ministra průmyslu a obchodu Karla Novotného k Romům, kteří jsou podle jeho slov otravní a k ničemu. „Pan Karel Novotný je jako ovád: otravný a k ničemu. Zamořuje veřejný prostor svými jedovatými výpady proti etnické menšině,“ sdělil rázně. A pustil se i do dalších, tentokrát vládních činitelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Chovanec byl nejhorší ministr. Centrum proti dezinformacím k ničemu. Pitná voda v ohrožení. Topolánek, jak to říct slušně..., rozjel se před lidmi generál Randák
Jak může premiér nejzkorumpovanější vlády v novodobých českých dějinách Mirek Topolánek být prezidentským kandidátem? Zasáhne do voleb Rusko tak jako ve Spojených státech? Výsledek nejhoršího ministra vnitra Chovance v boji proti dezinformacím je téměř nulový a celé centrum je k ničemu. To mimo jiné zaznělo z úst bývalého šéfa civilní tajné služby, generálmajora Karla Randáka na setkání s plzeňskými studenty v rámci Diplomatické simulace. Několik desítek chlapců a děvčat si vyslechlo rovněž informace o strategické bezpečnosti, kdy bychom neměli, okouzleni penězi, prodávat třeba Číňanům zásadní společnosti, bezpodmínečně nutné pro chod státu. Stejně tak jako Rusům přihrávat výstavbu Temelína. Došlo i na Snowdena, který řádně zavařil nejen CIA. A přítomní se dozvěděli, že vše je vlastně monitorováno…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist