Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2018
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.409x, což odpovídá cca 125.698-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
ČSSD chce pět ministrů, o konkrétních resortech zatím nediskutuje
Vedení ČSSD zatím nediskutovalo o tom, o jaká ministerstva by se měla strana ucházet při jednáních o vládě s hnutím ANO. Předseda sociálních demokratů Jan Hamáček novinářům po dnešním zasedání předsednictva ČSSD řekl, že by za důstojné považoval obsazení pěti resortů. Usilovat by podle něj strana měla o ministerstva blízká svému programu, ale také o ta, kde má hnutí ANO střet zájmů. Jeho slova přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 03. 2018

Související články

Babiš zatím nemůže být spokojen. Koalice se neshodla na zákonu o střetu zájmů
Koalice zatím nenašla shodu na tom, jak budou její poslanci hlasovat o omezení podnikání ministrů. Špičky ČSSD, ANO a KDU-ČSL se nad návrhem poslance Jana Chvojky (ČSSD) ještě sejdou před jednáním sněmovny. Novinářům to po dnešním jednání koaliční rady řekl šéf lidovců Pavel Bělobrádek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Vláda se sejde poprvé od oznámení Sobotky, že v ní plánuje změny
Vláda se dnes sejde poprvé od pátečního oznámení premiéra Bohuslava Sobotky, že plánuje změny v týmu ministrů za ČSSD, kterou vede. Avizoval, že se chce postupně setkat se všemi sedmi ministry a bilancovat s nimi. Jeho cílem je posílit práci vlády před sněmovními volbami. Změny chce učinit do 10. prosince, kdy se sejde širší vedení ČSSD. Vicepremiéři a šéfové koaličních ANO a KDU-ČSL Andrej Babiš a Pavel Bělobrádek výměnu svých ministrů neplánují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš: Domluvíme se s ČSSD na resortech. A její orgány to buď schválí, nebo neschválí
Hnutí ANO uložilo svému předsedovi a premiérovi v demisi Andreji Babišovi, aby se vrátil k politickým jednáním s ČSSD. Po schůzce s prezidentem Zemanem Babiš řekl, že nepotřebuje od hlavy státu rady, protože ví, jak má s ČSSD vyjednávat. Podle deníku Právo teď sociální demokraty napíná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ropková (ČSSD): Osm konkrétních projektů pro pražské školství
Radní Ropková představila plnění memoranda o podpoře inovativních projektů ve vzdělávání a osm konkrétních projektů pro pražské školství
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Za ČSSD vyjednávají s ANO zemanovci i sobotkovci. Na veřejnost vyplouvají první možná jména ministrů
Mezi experty, kteří vyjednávají program případné koaliční vlády ANO a ČSSD, jsou i někteří kandidáti na posty ministrů či náměstků.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 22.3.2018 v 06:36, zobrazit podobné
Babiš ani Bělobrádek o výměně svých ministrů neuvažují
Předsedové hnutí ANO Andrej Babiš a KDU-ČSL Pavel Bělobrádek neuvažují o změnách ministrů svých stran. Možné změny v čele resortů ovládaných ČSSD, jsou v kompetenci sociální demokracie a jejího předsedy Bohuslava Sobotky, shodli se na dotaz ČTK. Sobotka dnes v dopisu členům strany avizoval, že by do měsíce mohl vládní tým obměnit. Udělat to chce na základě schůzek, které s ministry absolvuje v příštích dnech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Čeho chce dosáhnout tandem ČSSD Zaorálek-Chovanec není záhadou
Život ministrů na sto honů vzdálený od běžného života občanů se velkým šéfům ČSSD zalíbil natolik, že chtějí všemi deseti volby opět vyhrát a vládnout dál. Jak dalece se jim jejich velké přání vyplní, se ale ještě uvidí...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.9.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Babiš stanovil strop na růst platů státních zaměstnanců. ČSSD chce víc
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) je ochotný podpořit návrh, aby se v příštím roce zvedly platy státních zaměstnanců. Pro pořad České televize Týden v politice řekl, že by se mzdy mohly zvýšit u vybraných profesí, a to okolo tří procent. O konkrétních návrzích bude ještě jednat koaliční rada a následně i vláda. ČSSD počítá s výraznějším přidáním. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2016 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist