S.O.S. Dekorace jako jediná v Česku vyrábí výzdobu pomocí sedmiosé frézy
V české firmě S.O.S. Dekorace slouží k výrobě výzdoby unikátní sedmiosá fréza, která posouvá hranice toho, co je v oblasti dekorací možné. Hlavní událostí pro firmu jsou nyní blížící se Velikonoce, protože bude zajišťovat i výzdobu několika náměstí v centru Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 03. 2018

Související články

Pražská společnost S.O.S. – Dekorace zvítězila v mezinárodních anketách o nejlepší výzdobu vánočních trhů
Výzdoba vánočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze od společnosti S.O.S. – Dekorace získala první místo v anketě amerického časopisu Travel U.S. News & World Report v kategorii Nejlepší destinace pro vánoční dovolenou, která byla vyhlášena za rok 2017. Dalším významným oceněním bylo vítězství v anketě TOP 15 nejlepších vánočních trhů, kterou uspořádal prestižní deník The Telegraph.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
HZS ČR: Jak nezapálit dušičkovou výzdobu
Ohněm spálené okrasné túje, poničené náhrobky a dekorace na hrobech, to jsou následky každoročních požárů na hřbitovech v období Památky zesnulých, lidově Dušiček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Český „král dekorací“ vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo
Mezinárodní letiště Šeremeťjevo zdobí novoroční motivy, navržené a vyrobené českou firmou S.O.S. Dekorace. Ta získala zakázku na výzdobu letiště v náročném tendrovém řízení. Klasické zářivé vánoční koule a girlandy, stylizovaná perníková letadla, kufry a mnoho dalších prvků, jejichž společným motivem jsou příběhy z cest a slavností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Proboha, neberte euro. Němci jsou v pasti! varuje byznysmen, který vybudoval v Česku fabriku
Šéf značky Gran Moravia Roberto Brazzale se domnívá, že euro je nejhorší a nejhloupější věc hned po válce. Uvedl to v rozhovoru pro server E15.cz. Roberto Brazzale je Ital, jenž v Česku vyrábí sýry a vozí je do Itálie dozrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Lež - jako příčina všech našich problémů
... za pomoci lží, došlo k tomu, co se právě v české kotlině děje - za pomoci lží, zvítězila u nás levice, a za pomocí lží, zoranžověl nejen celý senát, ale tuším že i Ústavní soud; za pomocí lží, zvítězil Miloš Zeman - v PPvP
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.1.2017 v 19:40, zobrazit podobné
Lubomír Man: Odejděte! To je jediná naděje
Hamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Za odvoz daruji větší množství sněhu .....
Alpská kvalita, sníh se vhodný jako dekorace na zahradu, dá se na něm sáňkovat, bobovat, lyžovat. Sníh je přírodní, bez jakýchkoli konzervantů, vyroben v EU. Už nevíme kam s ním .... pomozte nám ;)
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.2.2018 v 17:40, zobrazit podobné
V Česku vznikne satelitní centrum pro armádní rozvědku a NATO
V Česku vznikne satelitní centrum pro tuzemskou armádní rozvědku a Severoatlantickou alianci (NATO). Středisko může zpracováním snímků z družic pomoci i záchranářům při sledování živelných pohrom, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Prezident Václav Havel a jeho první pracovna na Pražském hradě
Pozval si v r.1990 výtvarníka Aleše Lamra a ten mu provedl malířskou výzdobu kolem vstupních dveří do místnosti pracovny.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.4.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Radkin Honzák: Vrchní velitel armády, která vyrábí novičok
Zeman ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem prohlásil, že v roce 2017 byl v Brně testován nervově paralytický jed označovaný jako A 230. Mělo se tak dít v jakémsi armádním zařízení. Pan prezident jako vrchní velitel armády jistě musel o tak závažném počínání vědět a také je schválit. Nebo ne. Vyplývá z toho logicky několik možností:
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.5.2018 v 19:41, zobrazit podobné
TOPlist